Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
9.7.2010 11:18 - Babau14
Tak podle všeho budem 3+1 no tak to uhrajem i něco z děje huuuaaaa
Netuším ale jak přežijete tu vaší sabotážní misi :)
9.7.2010 11:55 - Leese Dailen
Babau14: tak jsem ti vypalil dvd s vsemi 6 filmy (avi, 700mb), vcetne ceskych titulku a scanu obalu na krabice i placky. Pokud by to chtel i nekdo dalsi, tak se vcas ozvete.
9.7.2010 13:20 - Hunter
Wrigley, no neee, ty splhas! :-D OK, o starost mene... I tak mi ale nikdo mych 27 zivotu nevrati... Fnuk, je ze me polovicni klon...

A jak to zmaknem tu sabotazni misi? Snadno, odpalime to protonove torpedo, hodime destiny na negovani efektu a pak budeme doufat, ze nas nekdo v te zmeti trosek najde :-)

Jinak pocitam s ukradenim pripadne jine lodi, nebo tak necim z hangaru...
9.7.2010 13:33 - Fibriso
tak se to celé pokadilo, aneb co se může pokazit, to se pokazí a co se nemůže pokazit, to se taky pokazí....
takže se tam objevím (a to fcas!)
takže, FEAR ME

Hunter: tedy, jako ja nevím, jestli ti destiny pomůže od vedle tebe vybuchujícího torpéda, jenž srovná celý objekt se se zemí (či jiným planetárním tělesem)...

Babau: ona je to ještě sabotáž? nebylo by teď jednoduší tu základnu prostě obsadit?

Leese: pokud by jsi měl řas rad bych si u tebe to dvd objednal, ale doufám že to je nějaká lepší kvalita...
10.7.2010 03:39 - captain66
Takze, nedeli vidm hodne blede a s nejvetsi pravdepodobnosti nedorazim. Celkove to se mnou pres prazdniy bude hodne zajimave.
11.7.2010 20:27 - Bleška
Tak já jsem konečně v Praze. Co se týče hry, nic neměnit. V tom s vámi souhlasím. Že se nudím, když řešíte pravidla, s tím nic neudělám :). Ani nikdo jinž. Někdy je to asi třeba, akorát bych to zkrátila a nedohadovala se hodinu či déle ;).
A hoďte sem pak někdo, jak jsme dopadli s tou sabotážní misí ;)
11.7.2010 21:28 - tony
Pokračování mise z našeho pohledu:

Mise pokračovala dobře po té přestřelce jsme pokračovali chodbou kde nám separatističtí jediové připravili bakta tanky aby sme na ně nebyli unavený.
Takže jakmile jsme se doléčili otevřeli se jedny ze dvou dveří do místnosti a vpadli na nás čtyři droidi.Jeden z nich ani ze vzdálenosti jednoho metru netrefil do xichtu našeho bratra a ten mu to oplatil tak to šlo dobrou půlhodinu kdy dodžovali jako králící a netrefovali se(pravděpodobně toho druhého provokovali) A protože mi ostatní jsme si z toho boje nedělali prdel ukončili jsme ho rychle a bez těch dvou.Naštěstí tam ještě Bakta tanky zůstali a tak jsme se opět doléčili.Další pochůzka nás dovedla do místnosti kde byl droid velitel za dvěma silovíma stěnama a ve vakuu koukal se na nás a vypadal že se posmívá ale z toho ho vyléčila moje baterka které ty pole vypnula i s vakuem.Potom jsme ho vypli a já si odnesla jeho hlavu a pistoli.
V té místnosti jsme kromě bomby nali i kompjůtr který náš hecker použil proti nim a celkem slušnému počtu místních droidů dal za úkol zaútočit na ostatní droidy a místní piráty.Abychom je přitom nevyrušovali rozhodli jsme se pokračovat dál vzduchotechnikou.K našemu velkému překvapení se v ní už pohybovala naše temná kamarádka.Jediný důvod proč jsem nevykřikla ať už hrůzou nebo k vyvolání útoku byla skutečnost že pod námi si hrabě DUKU a jeho padavanka dávala zrovna kafe s členem bankovní federace.Ve snaze je nerušit jsme aktivovali torpédo,nechali ho tam a urychleně vypadli pryč.Těsně předtím než jsme se nalodili torpédo explodovalo jako wukijská parta na tripu.
Mi jsme se vydali spátky a nalodili se s pocitem dobře vykonané práce.
Sice ještě proběhla drobná přestřelka mezi naší vlajkovou lodí a marauderem
který jsme samozřejmě vyhráli protože Republika byla jasně v právu.
Následovalo vyznamenání celé naší party za zničení základny se separatistickou divizí tanků a jejich výrobnou.K metálu nic nepřidali takže příště tam půjde Jedi sám hajzl.
Drobné extempore ohledně převozu stíhaček a zbytku už nechám na druhých.
12.7.2010 08:07 - Babau14
Tak to jsem zvědavej kdo napíše tu poslední scénku hihihi
12.7.2010 08:12 - Babau14
Todle sezení bylo fajn velké plus u mě má Pavel který se ukázal v právém světle.
Doufám že jsem vám pořádně zamotal hlavu (to byl účel). A těším se na pokračováni při výsadku kde to bude asi z velké části vojenská akce. Něco pro diplomata se zde také najde.

Popis mise :
Výsadek za pomoci vašeho oblíbeného tansportu.
Zneškodnění protiletadlové baterie.
Pročistit cestu do města.
A zabezpečit Zlaté náměstí kde má přistát Aclamátor Helgard.
12.7.2010 08:23 - Babau14
Při letu na lanetu je vaš speciál zasažen těžkou zbraní a baterie dokončí dílo zkázy jste nuceni vyskočit na přez záchraný modul při požáru na lodi jste přišli o své vybavení až na malé ruční zbraně granáty a batohy.
Výsadek se nezdařil podle plánu z celé posádky 32 klonových vojáků jste přežili jen vy. Jako záchrana je vám bombardérem schozen jeden Drop modul z vybavením ( viz výbava A pro skupinu CR 4 z Galaxi at War) . Cíle mise jsou stejné jenom je to trochu dále a budou se vám snažit poslat posilu jen co zneškodníte bateri.
12.7.2010 08:24 - Babau14
To potěší co ?
12.7.2010 08:33 - Babau14
Jo v sobotu mám čas tak klidně dáme tu deskovku nebo SW je to na vás lidičky
12.7.2010 09:44 - Hunter
Lol, tak to bude teprve zajimave :-)
Jinak tedy vybava bude asi 6x misto 4x? Aby byl utility belt apod pro kazdeho? Nebo jak chces :-)
Btw. zni to jako zajimavy zacatek, tak jsem zvedavej, jak dopadneme :-) A taky to dava smysl, co sakra dela diplomat v bojove operaci :-)

Ad mise, tak ted mazu na jednani, ale potom sem hodim popis z pohledu Dexe (alespon toho, co se delo "pote" :-) )

Ad hrani - mnooo, ja bych si dal s chuti ty SWcka zase a deskovku potom - neboli SW v sobotu a deskovku v nedeli, co ostatni? :-)
12.7.2010 10:47 - tony
jo to zní jako zajímavý výkend tuhle varijantu podporuji všemi svími hlasi
(Já,Rak Dol a všichni Wukijové těšící se na svoji oblíbenou striptérku.)
12.7.2010 11:32 - Fibriso
ja mohu oba dva dny, takže ja mohu dat oboje...
co to bylo za kreténa že se nechal tak snadno sestřelit?
(btw, pilot nejspíše nestihl vyskočit, což je jeho jediné štěstí, protože bych ho musel zabít. kde se učil lítat... (asi ve stejnym míste jako stormtroopeři střílet, njn))

tady aby si člověk udělal raději vše sám...
12.7.2010 12:11 - Bleška
Já v sobotu stopro nemůžu.
Ale neděle je volná :). Tudíž bych na neděli dala ty SW.
12.7.2010 13:48 - Leese Dailen
Jsem pro SW v sobotu a deskovky v nedeli.

Babau14 píše:
na lodi jste přišli o své vybavení až na malé ruční zbraně granáty a batohy.
Chudak Dex, zase mu nekdo nici jeho hracky, asi bude srset vzteky :-)
12.7.2010 14:07 - Babau14
Já můžu pouze v sobotu a podle všeho to bude asi SW je mi líto Andi
Bleska píše:
12.7.2010 14:10 - Babau14
No jo co se dá dělat loď se s velké části rozpadla již ve zduchu a požár na palubě udělal z vaším vybavením krátký proces zásobníky začaly vybuchovat.
Bezpečno bylo najednou víc venku mezi výbuchy turbo laseru než uvnitř.
12.7.2010 15:29 - Fibriso
a co týče setkání mezi dexem a temnou "přítelkyní", tak by se dalo ve zkratce říct, že mezi nimi přeskočila jiskra :DDD

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088380098342896 secREMOTE_IP: 3.19.27.178