Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
17.10.2012 11:31 - tony
http://www.youtube.com/watch?v=RATMJ8JH1qo&feature=related
17.10.2012 11:34 - tony
http://www.youtube.com/watch?v=LF9Qk6m_b74&feature=fvwrel
17.10.2012 15:26 - Hunter
Mno, budiž... Osobně jenom podotýkám, že Jediové budou řešit tainted force mastery a nejspis i obycejne uzivatele nejdrive z velke casti diplomacii a rozmluvou - teprve pote nasilim. Kor, kdyz s nimi predtim tak nejak spolupracovali...
Na druhou stranu je to jedna z idealnich chvil pro "uzavreni" pribehu Mary, respektive vyreseni jejiho odchodu od jednotky...
Co se tyka zabijeni postavy "tainted" na miste - to bych videl za dark point :-) Zabijet zlo, aniz se ho pokusim obratit na pravou viru, kdyz k tomu mam prostor (neboli tainted na me nestrili :-)), mi prijde jako neprimerene...
Takze je to na vas, ale diky, ze jste si to odehrali :-) Btw. Tondo, figurky :-) A btw. jsem ti chtel psat, aby jsi jako za Rak Dol situaci s Andy resil, takze jsem rad, ze jsi to sfouknul i tak :-)
17.10.2012 17:13 - tony
1)když se nad tím statkem zvedla temná bouře tak mi 1DP za maru nepřišel tak moc :)

2)já bych to s postavou řešil dál nicméně když Mara odjíždí zdálo se mi to jako rozumné zakončení.

3)k lvl upu rozhoduju se mezi +1lvl jediho a force training nebo +1 lvl jediknighta a block
co myslíš ty Pavle?
17.10.2012 17:37 - Bleška
1) No tak mi trochu zežloutla očíčka... máš s tím snad nějaký problém?

2) S Tondou už jsme to mezi sebou vyřešili, co se postav týče. Shodli jsme se, že by mohla zůstat jako jejich blízké NPC, že by sice odešla od jednotky, ale stále by s nimi mohla spolupracovat, občas s něčím pomoct. Doba spolupráce by se odvíjela na základě jejích úspěchů v kariéře BH či později Assassin, tím, že by byla odtržena od jednotky a bude se muset spoléhat sama na sebe, začne být víc sobecká a zaměřená na úspěch a peníze. Což může vyústit v napadení i svých bývalých spolubojovníků, pokud bude výše odměny dostatečná a sláva zaručená :).
17.10.2012 19:05 - Fibriso
Píše:
Což může vyústit v napadení i svých bývalých spolubojovníků, pokud bude výše odměny dostatečná a sláva zaručená :).

Požadavek 1 splněn, na požadavku 2 se usilovně pracuje....
18.10.2012 16:17 - Leese Dailen
Kdo byste chteli tak 16.11. poradam svou oslavu narozenin. Je to U kozla od 17hod.
18.10.2012 22:30 - Bleška
Leese: Tak jako chtěla bych, ale jistě mi odpustíš, že kvůli tomu nepojedu půl světa zpět :D. Ale mrzí mě to toto...
19.10.2012 12:08 - Hunter
Toz, dalsi hrani a posledni v tomto roce s Andy bude 28. (pokud vsichni v nedeli muzete). Do te doby tedy level up :-) Pak se budeme zase prizpusobovat Wriglymu, tj. teoreticky bude pote dalsi hrani v nedeli 02.11.2012...
Muzete tedy ted, 28.10.2012? Hrali bychom bud u me doma, nebo u Tondy v praci, jako obvykle :-)
19.10.2012 13:17 - tony
1) v neděli mám volno

2)myslím že v lvlupu si dám jediho a force training(Phase,Lighting,Lightingstorm)
19.10.2012 13:22 - tony
Pokud je těch fors bonus za wisdom+1 tak mi ještě jedna zbývá přijmu jakýkoliv rozumný návrh (nemohu mít čiště bílé ability protože mi pořád někdo dává DP :),takže přemýšlím nad triem dark heal/mind trick/energi resist )
19.10.2012 13:40 - Hunter
Tondo, ohledne lvlupu :-)
Jako obvykle zavisi, co chces. Doporuceni za me je vzit level soldiera a pridat si feat Vehicular Combat - kdyz odjizdi Andrea, hodi se to :-)
Za Jediho si nemuzes skrze bonus feat brat Force Training, to nikdy neslo... Takze by sis musel vzit neco jineho...
Za Jedi Knighta je opravdu talent, block je asi zbytecny, doporucil bych deflect, ktery pro tebe s tvym vysokym UtF ma stale smysl a navic ma bonus, ze ti muze pomoct znegovat ty plosne autofiry...
Pak by tam byly cesty jak zvednout damage s mecem apod, ale to zavisi, co bys vlastne rad... Jako "jack of all trades", neboli brouk pytlik si ber co chces, ale jako na zacatku, stale doporucuju se zamerit na neco, aby ostatni meli vice prostoru pro sve vlastni postavy a jejich schopnosti :-)

Btw. ma nekdo dalsi v druzince rozumny stealth, nebo spolu s Andreou zmizi i posledni pruzkumnik? Ze by si to nekdo skrze level up vzal? :-)
19.10.2012 18:57 - Leese Dailen
tak pristi nedele pochopitelne neprojde a docela se i tesim, az si zas zahraju...
Nedeli 4.11. muzu, uvidime jak ostatni.

Andrea: :'-( budes delat nejakou svoji rozlucku se starou republikou?
19.10.2012 19:46 - Fibriso
Píše:
Za Jediho si nemuzes skrze bonus feat brat Force Training, to nikdy neslo... Takze by sis musel vzit neco jineho...

Ouha, sem na to projistotu koukal a Garra v tom případě byla trošku mimo pravidla ...errrm sorry?

Píše:
Doporuceni za me je vzit level soldiera a pridat si feat Vehicular Combat - kdyz odjizdi Andrea, hodi se to :-)

Emh, odjizdí Andrea, ne já... Mam takový pocit ,že Andrea vehiculara právě neměla....


Jinak 28 je pro mne OK
19.10.2012 22:29 - tony
tak jak přijdu k dalším forsám když si je nemůže brát jedi?
Force training je talent?
19.10.2012 22:30 - tony
před 5 minutama mi od pavla dorazil mejl ke SW které jsme spolu hráli posledně :D ten mejl má 4 roky a kousek spoždění.

Snad to nevadí
20.10.2012 00:24 - Fibriso
Force training je feat,a jo, taky na to docela koukam, že ten feat nemá mezi bonus featama
Prostě si ten Feat musíš brát z levelů, tj 1, 3, 6, 9, 12,15 a 18

4 roky? moc by mě zajímalo kudy cestoval....
22.10.2012 09:24 - Hunter
Ad Force Training - dava to smysl, je to dost silny feat - proto dava smysl, ze jeho pocet je limitovan...
Budeme hrat tedy tento vikend, v nedeli, 10:30 u me (pokud Tonda nebude v praci - Tondo?).
Nasledujici hrani bude 04.11.2012, tj. opet v nedeli, opet u me, pokud Tonda nebude v praci :-D

Tak sup, sup, dodejte denicky! :-)
22.10.2012 13:16 - tony
tuhle neděli mám volno ale tu další pokud počítám dobře budu v práci,ještě to upřesním.

Add lvl up)V každém případě to je špatný protože já mám těch fors pořád málo :)
takže to vidím na dual mastery nebo maršlarts
22.10.2012 13:31 - Fibriso
nebo level scouta s evasion, uděláš tím Pavlovi radost :D

deníčky by měli odemne dorazit nkdy v průběhu zítřka, možná i dnes, pokud se mi podaří dopsat to co píšu...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.053939819335938 secREMOTE_IP: 3.145.94.251