Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
24.11.2012 18:23 - Miranu
Toniku
kdy mas zase smenu, ze bych se stavil a zkusili by jsme projit cvicny souboj atd.
nebo jen na pokec
24.11.2012 21:11 - Fibriso
ad star wars, povedlo se mi zablokovat ucet, protože jsem parkrat napsal blbe security otazku, nacež mi došla odpověd ve stylu "mate free, serem na vás" Takže Old republic hážu do koše. Kromě toho mě to na druhé planetě nějak přestalo bavit...

Geniálně to mají uděláno ve guild wars 2, ta sice neni zcela F2p (počáteční investice), ale mikrotransakce mají vyřešeno docela dost dobře (a šalamounsky).

Btw: jaký má poškození sem nepočítal, těch 6d10 jsem trefil od oka :D

Xerrol nightstinger, galaxy of intrigue strana 64-65
damage 3d6, cena 1500 5 výstřelů na zásobník, 1000 cr jeden zásobník, plus je to Exotic weapon, takže to potřebuje vlastní feat
24.11.2012 22:29 - Bleška
Ahoj Miranu :)
Tak tě ráda poznávám :D. Ta fotka je super, že? :D. Už jsem na tom začala pracovat :). Teď je řada na Anakinovi. Ještě bych teda ráda, aby ta postava sejmula Kenobiho, protože by ráda Anakina vcelku :D.

Jsem na Novém Zélandu za poznáním kraje a jazyka :) s osobou, se kterou kdo ví :).

Jinak lidičky, jdeme najednou na dračku. Včera jsem skončili v práci a s tím, že máme volno, tak že si pojedeme na ten Coromandel. A světe div se, co se nestalo?! Máme zase práci :D. Asi tak na 2 měsíce, sběr malin :). Juchů, stěhujeme se zpět do Aucklandu do našeho výchozího bodu, protože ten sběr je kousek nad Aucklandem :).

See You :)
25.11.2012 00:51 - Miranu
Fibriso
tolik creditu a feat?
to bych si musel udelat postavu jen na strelbu a to co mam - schovavani a podobne si dat jako vedlejsak...
o pilotovani pak uz ani nemluvit...

spise bych rekl aby byla normal ale na zakazku - omezena serie
cena spise takovych 6-15k a zasobniky nechat na 500 cr - at mi to sponzoruje inperium z pulky tu munici
25.11.2012 01:32 - Fibriso
jo, je to veselá puška, ale tohle jak rozhodne Pavel :)
co jsi budem namlouvat, kromě toho, že střílí neviditelné náboje je úplně, ale úplně na PRD
25.11.2012 07:32 - Bleška
Já ji na PRD neměla :D. Ale asi záleží, jak je postavená postava :)
26.11.2012 21:30 - Miranu
mne rozhodne na PRD nebude, na tom jestli zustanu skryt zavisi mnoho, mozna i bude osud tve postavy...
26.11.2012 21:35 - Hunter
Ja SWTOR porad hraju, podle me je to dobra hra a samozrejme, je to i o lidech, co tam potkas, coz vetsinou zene dopredu, ci nuti u neceho zustavat, protoze je tam dobra parta...
Za me je tedy SW TOR prima, spousta zajimavych pribehu, spousta pribehu na pytel, respektive zapletka dobra, reseni uboze na systemu dojdi tam a zastrel je... Ale co se da v takovejch hrach vlastne vymejslet, ze? :-)

Na druhou stranu pro HM skvely zdroj zapletek a napadu...
Ad hra - pokud si stihnete neco strihnout s Tondou, bude to ok, jinak si dame jedem cvicny souboj/pouziti skillu, at mas predstavu, nebo to nechame na pozdejs, uvidime... Realne by "vycvik" mel smysl, protoze na nej bude prostor... Uvidim jeste, ale spis tam neco dam... Hlavni je vymyslet, cim zabavit Wriglyho :-D

Ad puska - Andy mela sice tuhle pusku, ale daji jsme ji damage 3d8, jestli se nepletu. Tj. ne plnou 3d10 za tezkou pusku/sniper pusku, ale i tak rozumny damage. To by se tykalo i Milana - jen jde tedy o to, ze zasobnik je maly a sakra drahy (ta puska ani ne). Zatim ale zacnem s klasickou tezkou puskou 3d10 a pak, kdyz se Wriglyho postave bude chtit... :-) Preci jen je to zakazana puska a Republika ji "nedovoluje" :-) To, ze ji spesl jednotky obcas pouziji je trosku jiny pribeh, ale je to zrovna ten pribeh, na ktery mi muzeme taky najet :-)

Andy, to zni dobre, posli nejake maliny i k nam... Hmm, nebo asi radsi ne :-D Ty jo, to by me zajimalo, jak tam prace probiha, estli jako tak, ze vas zase platej za kilo a vy do malin michate cervene kaminky, aby to bylo tezsi :-D

A jese ke hre, Milane a ostatne i ostatni, mrknete se zase do materialu - vybava, jenom pro pripomenuti tam je vypsano, co pouzivame/jak funguje bandalir a harness... Technicky pujde harness dat i na flight suit (je to ale jasne poznat, ze se jedna o vojenskou kombinezu s doplnky a postroji...). Jinak by flight suit vylepsena asi mela vydrzet to, co zvlada clone armor v popisu...
27.11.2012 01:02 - tony
co je HM...hroší mizera?
27.11.2012 02:26 - Bleška
Já měla 3d10 demage. Pokud jsem mířila, tak 4d10 :)
27.11.2012 09:02 - Fibriso
hele, to není špatnej název jednotky, jednotka Hroších Mizerů :D
27.11.2012 11:57 - Miranu
oki, koukl jsem na to...
vetsinu z toho mam, jen ty naloze a vybusniny jsou tam navic...
treba miny...
ale ty by jsme meli fasovat
27.11.2012 16:19 - Leese Dailen
Vy taky fasujete, mas k dispozici budget za ktery si muzes vzit vybavu a nic te to nestoji a pak mas kapesne, za ktere si muzes kupovat dalsi veci na volnem trhu. Pak tady jeste pusobi jeden interni "dodavatel/sponzor" pro Adru, ktery opatruje vybaveni, ktere se uplne nepozdava republikove armade a nebo proste normalne neni k dispozici...
28.11.2012 13:27 - Hunter
Nebo je k dispozici, ale na cernem trhu s jemnou prirazkou cena x5 :-)

Ad vybusniny, mrkni se do deniku ode me - vpravo dole jsou finance, co jsem tak "odhadl", ze bys mel mit...
Tam zcela urcite jeste rozumna suma zbyvala...

HM je prepis z GM, Tondo, ale to clovek tve intelegence zcela jiste pochopi :-) A jestli jsi si vsimnul, pisu, ze jsi interne elegantni, ne inteligentni, prosim nezamenovat :-)
28.11.2012 15:29 - Hunter
Ad puska a 3d10 zaklad, za me ok, tenkrat jsme to schvalili, diky Andy za info, bude to mit tedy nadale :-)
Sehnatelna pres kontakty na cernem trhu... Aneb Wrigly, predved se :-) Budes-li chtit...
Neco na nedeli vymysleneho mam, davam dohromady zabavnejsi formu toho "vycviku", respektive cvicne mise, ale nejde to taaaak snadno :-) Navaznost vymyslena je, jeste dosehnat vsechna ta divna SW jmena :-D

Btw. Wriglymu dluzim nejaky sileny report, tak ho snad dam taky dohromady pisemne, ale kdo vi... Nechce se mi s tim psat, na druhou stranu vim, ze bych radsi mel :-)
28.11.2012 16:03 - Leese Dailen
Hunter píše:
Wriglymu dluzim nejaky sileny report
hi hi, to mi neco pripomina...
29.11.2012 14:11 - Fibriso
ot toho dodavatele doporučuji brát s velkou rozvahou, mohl by si tě zaháčkovat... což ale udělá stejně, takže je to fuk :D

každopádně tuto neděli s tím standartně počítám ve standarní dobu (10:30) na standartním místě (u Pavla doma) se standartní výbavou postavy (bazuka, granáty, zbroj, granáty, výbušniny, granáty a hlavně piva Mauler Půlrqell a Velkocorusantsky Yasamir (obě černé)
29.11.2012 15:57 - Hunter
:-) Fibri, jsem rád, že jsi si přichystal ta pivka, protože je vypiješ u Tondy, od 10:30 :-) Hraje se u něj, ne u mě :-)
Btw. nemáš nějak móóc granátů? :-) Hlavně abys je taky využil ve hře, když na ně máš spešl feat :-)
29.11.2012 16:08 - Fibriso
ok, tak tedy na nestandartnim místě ve standartní čas :D
granátů není nikdy dost
30.11.2012 01:42 - Bleška
Chtěla jsem "lajknout" Fibriho: Granátů není nikdy dost. Ale tahle diskuze tuto funkci neposkytuje :D :D :D. Tak jinak: Lajk pro Fibriho :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091218948364258 secREMOTE_IP: 3.145.143.239