Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
30.11.2012 11:09 - Hunter
Uaaa! Lajk pro Fibriho? Co tam kouříte, Andreo? :-D Hehe, pardon, to je ošklivé :-D

Už se na vás na neděli těším :-) Ještě dodělat ty šílené domácí úkoly k tomu, uff, uff :-)
S Milanem, myslím, máme v zásadě hotovou postavu, mám dokonce i nápad, jak jí připojit :-) Mno uvidíme :-) Ostatní, level up máte snad hotový všichni, Wrigly, u tebe klasicky netuším, zkus mi to dodat elektronicky :-)
30.11.2012 14:53 - Miranu
Huntere?
Ten svuj denik mam, ale mohl bys mi donest ten co jsi rikal ze mi vytvoris a budeme brat jako bernou minci?
prece jenom jsem tam nekde mohl neco prehlednout, jeste nemam pravidla plne v drapech a ani nechci kdyz nemusim PJovat, nechci si kazit hrani a prekvapeni...

Jinak asi budete muset zacit beze mne, rano budu v nedeli predavat pokoj co jsem mel pronajaty a inkasovat zalohu. Jinak jmeno jeste taky nemam, ale jinak Drive mi znami rikali Necra s dodatkem je chaos... Proste se ve mne nevyznali.
To jmeno aled asi vymeslim jako nejaky dobre snejici shluk cislic a znaku.
trebaaa Slashdot... nebo seightdotone == S8.1
nebo podobne
30.11.2012 17:54 - Leese Dailen
Hunter píše:
Wrigly, u tebe klasicky netuším, zkus mi to dodat elektronicky
Jasny, takze: Jsem silny jak silnice, dlouhy jak dalnice, drsny jak smirglpapir a Chuck je muj mladsi bracha.
30.11.2012 18:08 - Fibriso
ale hele, víš o tom, že Chuck byl poražen Spongebobem: Spongebob dokazal usmažit hamburgery pod vodou
2.12.2012 21:18 - wrigley
tak tuhle nedeli skutecne muzu
3.12.2012 11:35 - Hunter
Koukam, ze jsem se chytre nepodival na d20 znovu vcas - nu coz...
Byval bych to vytisknul, ale pak jsem se uz nekoukal, nez jsem sel :-)
Takze si tu doplacam ten denicek, abys mel aktualni :-)

Jak jste na tom s casem tuto nedeli? Podivejte se a dejte do stredy nejpozdeji vedet. Stale plati, ze "prinejhorsim" budeme hrat ve trech, ale jestli by mel chybet Milan, tak to trosku bude postradat smysl :-)
Dalsi hrani tedy tento tyden idealne. Nasledujici pak v SOBOTU 15.12.2012. Zamyslete se take nad Vanocnim hranim - jestli jste ochotni hrat 23. respektive v sobotu 22.12.2012 :-)
3.12.2012 13:09 - Fibriso
tento víkend nevidím problém, příští sobotu, to netuším a 22.12 možná, ale 23 opravdu ne, nejedeu totiž autobusy.
3.12.2012 17:02 - Bleška
Nebude u tebe na Vánoce zase celá tvoje milovaná familie Fibri? :)

A co se stalo? Co jste dělali? Člověk aby to z vás tahal heverem :D.
3.12.2012 17:23 - Fibriso
asi bude a nejspíše právě toho 22 :p
4.12.2012 10:27 - Leese Dailen
tuhle nedeli muzu, 15-16 taky dobry ale o svatcich bez sance.

Zacali jsme cvicnou misi na Kaminu a zatim jsme pouze pristali, takze se nic moc zajimaveho nedelo, zato jsme si pokecali, zjistili, ze pizzerka Azzura sla s novym majitelem do kopru a jak vypada nas novy hrac.
4.12.2012 10:45 - Hunter
A ze miny jsou uzasna vec :-)
Taky jsme nadhodili dalsi misi po vycvikove - tajuplna rasa modrych humanoidu se zaricima zlutyma ocima, zkontaktovala jak Republiku, tak Separatisty s tim, ze maji pokrocilou technologii od davnych tvurcu - rasy Columi. Jsou ochotni se o sve technologie podelit, potazmo vyrobky prodavat za suroviny a take nejakou tu technologii. Lekarskou a vseobecne biologickou (lepsi pestovani potravin apod).
Vzdalena planeta na Okraji, kde davaji Nexu dobrou noc, ma tak hostit setkani neozbrojenych diplomatickych vyprav Republiky a Separatistu. Ceka je nove postaveny palac, narocne vyjednavani a zcela jiste neprilis hladky prubeh mise...

Jednotka Adra, respektive ctihodny velvyslanec Leese Dailen a jeho doprovod, byli prizvani k teto misi. Pripojuji se se svou diplomatickou lodi, ktera prosla odebranim zbrani. Uvnitr luxusni lode se vsak v rozebranem stavu skryva nekolik pusek. Kdo vi, jestli tento odvazny krok povede k diplomatickemu incidentu a diky technologii nezname Spojene Dynastie Separatiste nezvitezi nad Republikou...

Ale nyni pokracujeme ve vycvikove misi, ktera ma za cil proverit a oprasit infiltracne likvidacni techniky jednotky a hlavne, posilit tymoveho ducha pote, co byla clenka jednotky Mara prohlasena za MIA (ztracenou v akci)...
4.12.2012 18:32 - Fibriso
tak tohle je naprosto super

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-tBM2ZfncoU


A jak bude asi vypadat Epizoda 7 od disneye :)

http://www.youtube.com/watch?v=-yRNXFhboBI
4.12.2012 19:51 - Bleška
Páni, to může být zajímavé, ta výcviková mise :). Já chci taky hrááát! Mám absťák :D. Už jsem začala hrát Star Wars: Knights of the Old Republic a pak mám ještě datadisk se Sithy :D.

A dotaz, kde se dají stáhnout pravidla pro SW? Jsem poněkud líná to hledat, přiznávám na rovinu :).
4.12.2012 20:00 - Bleška
P.S.: Bez pušky ani ránu ;).
5.12.2012 09:38 - Hunter
Andy, strasne moc si to pletes, ty ted mas hrat hobita... Takze hledej prstynky a bud hodna na Gandalfa :-) Nebo jak se to ten tvuj jmenuje :-D

Ad pravidla - vazne uz netusim, kde by se dala sehnat, takze za me bohuzel :-) Wrigly? :-)

V nedeli se na vas tesim, 10:30 u me doma (Tondo, nejsi v praci, ze?) - konec zase cca 19:00-19:30 (potrebuju si dat veceri :-))
5.12.2012 10:19 - tony
v neděli mám samozřejmě noční takže můžeme končit dřív nebo dohrávat u mě v prci
5.12.2012 11:14 - Fibriso
pravidla byla včera večer vyřešena

Konec spíše 19:45, potřebuješ hubnout :D
5.12.2012 11:14 - Hunter
Tak to spíš skončíme dřív, Tondo - nechce se mi na hoďku stěhovat místa :-)
Takže 10:30 u mě :-)
5.12.2012 18:36 - Miranu
za mne zatim ano, jen budu potrebovat some clue...
tedy zanavigovat...
jsem jen ubohy pilot

PS: v tom prvnim star waru znicili jen prazdnej nosic pro stihace a bombardery - Awing, Xwing a tusim Bwing, ktery maj jen snad jednu ci 2 velke zbrane a pak same turbolasery jez jsou v bojich lodi tak leda jako AA canon proti stihacum...

jj, budem hubnout skoncime u tonika a to pro jistotu pozde...
v pondeli mam volno... musim jej dovybrat a rozhodl jsem se nejit na game developer session
5.12.2012 18:37 - Miranu
takze po te co mi nekdo hodi info od astrogatora, tak se mohu dostavit

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092514991760254 secREMOTE_IP: 3.142.96.146