Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
5.12.2012 22:27 - Bleška
Hrát si na hobita... Když ono se Michalovi moc nelíbil návrh, že bych si kvůli tomu nechala pořádně narůst chlupy na nohou... A hobit bez chlupatých nohou není hobit.
5.12.2012 23:51 - Leese Dailen
vyjed na nuselak, najdi nejvyssi misto a jsi primo nad pavlovym domem.
6.12.2012 10:02 - Hunter
Hodim ti adresu do mailu :-)

Andy, at si spis predstavi, jak by ho to hezky simralo :-D A muze ti v noci donekonecna opakovat "jeden Ti ted vladne, v temnote Te svaze!" ;-) Estli ste teda jako fandove tudlenctoho :-)
Ehh :-D

U Tondy pak pokracovat nebudem, budem koncit kolem tech 17:45... Spis se predem zamyslete nad obedem, at neztracime pak spoustu casu rozmyslenim :-) Asi bych to videl na donasku ciny, potazmo nejakou jinou pizzerku v okoli :-)
8.12.2012 16:26 - tony
1)pro zájemce sraz v 10,00 na karláku
2)potřeboval bych bejt v práci kolem 17,300 nejpozději
10.12.2012 11:14 - Hunter
Dalsi hrani tedy ted v sobotu. Posledni pred Vanoci. Pokud bude zajem, jsem ochotny si zahrat treba jeste v sobotu, nebo nedeli pred Silvestrem - 29. a 30.12.
Jinak by se hralo po novem roce. Milan rikal, ze ted o vikendu nemuze, tj. Fibri, pokud bys nemel byt, tak hrani padne...
11.12.2012 11:10 - Fibriso
hele, vidím to negativně, máma plánuje úklid a samotnou ji v tom nemohu nechat, takže spíše nic.
11.12.2012 11:52 - Hunter
OK, takze chapu-li to spravne, vikendove hrani pada - nejblizsi dalsi je otevrene na termin 29. a 30.12., pokud bude nekdo k dispozici.
Jinak budeme hrat az v dalsim roce :-) Me se volno hodit bude, nejen na pripravu, ale take na "predel" a odpocinek, takze pak budu mit vice sil... Snad, jestli me zase nevycucne prace :-)
Hezke Vanoce vsem :-) I do tej dalekej, nohama nahuru jakoze vobracenej, australie, nebo kde to jakoze jsi, Andy :-)
11.12.2012 14:57 - Leese Dailen
pockej co blbnes, tam vanoce nemaji (maji leto), museli je nechat na ceskem letisti pred odletem...
11.12.2012 21:03 - Bleška
Vy si ze mě děláte srandičky, že jo? :D S tou Austrálií :D :D. A Vánoce tu mají, v létě :P. Všichni jsou pěkně na pláži, dělá se BBQ, a všichni se spolu pěkně a dobře baví :D. Druhý den si dávají dárky :). Zní to náramně, byť zimní svátky mají své nezapomenutelné kouzlo (sice si teď nemůžu vzpomenout jaké, ale co :D :D ).
11.12.2012 21:43 - tony
chjo já ted dva dny za sebou odklízel v práci sníh.kdybych tohle věděl andy tak ti Maru sejmu :P

Jinak všem hezký vánoce a Andy pěkné koupání

PS letos vánoce nebudou pozejtří už bude KONEC
12.12.2012 10:23 - Hunter
Az 21, ne? To je jakoze za tejden a neco :-)
Leto musi byt prima :-) Jak jste tam na tom s potvorama? Nejaci Zlobri a tak? Nebo jenom banda trhlych gumidku? :-)
Tondo, aspon budes po zime pekne v kondici, svaly, opalenej od letlampy a tak :-) Proste drson...
Hehe, no nic :-) Jdu se klouzat a stavet snehulaka, rikal jsem si, ze jednoho u prace postavim, tak na to nesmim zapomenout... Zapominam na to uz treti rok, totiz :-D
12.12.2012 11:07 - Fibriso
hlavně aby ten sněhulák odpovídal normám EU (plus normám také musí odpovídat koště, hrnec a velikost uhlíků) a nezapomeň mít na něj povolení ke stavbě.
12.12.2012 20:13 - tony
žádný 21 pěkně 12,12,2012
13.12.2012 03:15 - Bleška
Hehe, když na to přijde, tak Rak dol bude muset Maru sejmout :D.

Fibri: Zapomněl jsi na správnou velikost, délku a zakřivení mrkve ;) :D

A nevím jak u vás, tady už 12.12.2012 bylo a jediné, co jsem se k tomu datumu dozvěděla zajímavého je, že je to nejplodnější den v roce :D, takže, komu budu moct říkat budoucí táta na plný úvazek? :)

Jinak si užívám další nádherný sluneční den a k tomu za necelou hodinku vyrážíme do kina na Hobita :P.

No, zatím jsem toho tu moc nepotkala... Hádám, že se ani jedna za těchto potvor nebude potloukat po městě. Už dosta na tom, že si mě lidi pletou s Hobitem nebo se mě minimálně ptaj, jestli není Frodo můj bratranec nebo tak :D.
13.12.2012 10:46 - Hunter
Hehe, musis bejt hrozne popularni Andy, kdyz jses takovej malej trpaslicek :-) Rekni, ze jsi jeho pribuzna, treba ti pak budou nutit prstynky a podobne cetky :-) Hehe :-)

Ad 12.12.2012 tak takhle jsi to myslel, Tondo? Ze jako mas na ceste potomka, takze skonci svet? Kdyz jako zkombinuju poznamky Andy a tu tvoji :-D Pac dneska je uz dneska, tak jsem si taky niceho nevsimnul :-) Ale estli se ti, Tondo, narodi potomek, je jasne, ze konec sveta se blizi... Protoze se narodi novy JedijoSamurajoDarthoGualdoRuzovoKyberMechoValkyronadTonda!
Uaaaaa! :-)
14.12.2012 15:07 - tony
Tak jestli je ten den plodnej tak že se můj potomek narodí andy tak to za to vážně může moc prstenu a Galadrieninýho prachu.

PS:Pavle/Fibri nemohli by jste mi pomoct s featama a talentama abych si zmaxoval forseeing bo jak se to jmenuje.Potřebuju to jako prerekvizitu na Mystika a není důvod na tom nezapracovat když už to mám ne?
14.12.2012 22:12 - Fibriso
Farseeing. Obyčejná Síla na straně 96 core. Jediné způsoby jak se ji naučit je přes Force training na levelu 12. Což más s mystikem na 12 smůlu.
Druhá možnost spočívá v ukecaní/podlacení/vydírání Pavla, aby ti povolil vyměnit si jednu ze sil. Což máš asi taky s mystikem na 12 smůlu.

Pokud to máš, tak budeš potřebovat ještě DVA talenty od force adept a jednu force technique (tu máš, to vraceni FP je technika myslím) (tj, tři levely Force adepta)

Pokud to všechno máš tak Force mysika stejně nedostaneš.
Dostaneš maximálně Force Disciple. (plus se budeš muset na Pavla hezky usmívat)
15.12.2012 09:10 - tony
na mystika potřebuju jako prerekvizitu jen forseeing

Fibri položím ti tedy tu otázku jinak
čím se dá vymaxovat tenhle talent?
15.12.2012 12:25 - Fibriso
Vůbec ničím, je to Force power. Tohle je jedna z mála věcí které prostě nevymaxuješ.
16.12.2012 00:34 - Hunter
Za me jako GM, Farseeing funguje skvele pro NPC, u hracu ho neuvidim rad, protoze je to peklo na pripravu a specifikaci, aby to k necemu bylo, ale pritom ne zas tak moc silne...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084372997283936 secREMOTE_IP: 3.137.172.68