Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
20.1.2013 21:02 - Miranu
Mily denicku:
vzpominam si na muj pobyt na Caminu, kde mne zaujala jedna prihoda s jednou z vedkyn, jez prijeli starat se o nase sadky...
Rekla, to je material, usla dva kroky a zmatene mne hledala...
Copak nevidi jak jsem odlisny od ostatnich?

-Pokus o klonni vtip-
20.1.2013 21:41 - Miranu
jo a znovu pripominam... hlavne sobe ;)
jmeno me postavy je zatim jen podle oznaceni S8.1, takze:
Seightdotone

cha cha cha...
chci videt jak mne budete oslovovat...
20.1.2013 21:42 - Miranu
Boha dnesni nedeli jsme meli hrat...
chybi mi to...
21.1.2013 11:40 - Hunter
Lol, prima :-) Rad slysim, ze te to bavi :-D
Btw. za denicek +1 FP do dalsiho hrani :-) Uzij si jeho utraceni... Prilezitosti bude nejspis dost :-)
Ad jmeno, tak jojo, taky jsem si nad tim hlavu lamal, ale nic kloudneho nevylamal...

Andy, dekuju :-)

V nedeli, 13:00 u Tondy v praci se na vas tesim :-) Koncit budeme lehce pred osmou. Ceka nas doreseni situace s Rukou a hlavne, snad se konecne setkate s tajemnymi mimozemstany! Kde ziskali tu mocnou techniku? Komu ji budou dodavat? Bude toto prave tim, co rozhodne valku? A vydela na tom Leese zase majlant? :-)
21.1.2013 11:43 - Fibriso
buď dostaneš něco v bitvě (třeba Plížil) nebo to skončí pravděpodobně Osmo (nebo Sosmo)
28.1.2013 11:35 - Hunter
Poprosím o "zápis" a shrnutí pro Wriglyho a hlavně i pro vás a pro mě, abychom příště na nic nezapoměli :-)
Hrálo se hezky a kupodivu jsme i vyřešili situaci kolem Ruky...
Další hraní je za dva týdny, klasicky v neděli, 10.02.2013. Udělejte si čas, opět od jedné přímo hrajeme, čekat vás budu u sebe doma cca od 12:30 (ne dříve, prosím :-)). Včera jsme hráli v zásadě hned od začátku, což je fajn :-)

Za mě jenom nějaká jména:
Jméno lodě - Západní vítr. Kapitán - Gavin Lassiter. Velitel bezpečnosti - Baraga D´jek.
Mistrině Jedi Aayla Secura, generál. Velitel klonů - Commander Bly.
Senátor Tolak Nor. Atašé Tiro Horn.
28.1.2013 13:36 - tony
myslím že až na ten začátek kterej se mi nepovedl protože se mi povedlo začínat s naprosto špatnou náladou kterou neumím omluvit to bylo pěkné hraní.

Za mne bych to schrnul tak že jsme na lodi smrtelně urazili každého důležitého zástupce republiky krom hlavního velvyslance.
28.1.2013 14:13 - Fibriso
co se týše uražení hlavního velvyslance, bylo dohodnuto, že toto necháme na Leesovi...
30.1.2013 10:53 - Hunter
Lol, jako shrnutí dobré, docela výstižné, ale FP za tohle dávat nebudu :-D
Zkuste to lépe a radostněji, pls :-) Máme zase na chvíli pauzu, tak ať popojedem :-)
30.1.2013 21:13 - tony
Zjistili jsme že Gavin má na lodi taky schovanej náklad,takže jsme se u něj stavili abychom mu řekli že to víme a že nám to nevadí protže jsme ho našli a prohlídli si ho.Protože jsme to schledali nezávadný tak jsme ho nenahlásili jedájce a velvyslanci.

Pak jsme zjistili že malá Aayla Secura si kompenzuje samotu převozem holokronu.Ten jsme našli i s jednotkou ozbrojených klonů a samozřejmě sme jí naprášili kapitánovi,ostatně on nás požádal aby sme mu zjistili co je v té utajované části lodě a my se vážně nudili.

3)Aayla Secura se přišla zeptat co to mělo znamenat a já jí s čajem v ruce opět řekla že mám přímej rozkaz neodpovídat na její otázky.V tu chvíli to vypadadlo že se bud bude zlobit nebo padne na temnou stranu,ty blesky jí chvilku koukali z očiček.Nakonec sme se dohodli že oboustraná komunikace bude pro nás obě přeci jen lepší řešení a vypila si se mnou ten čaj.

Pak se to všechno začalo kazit protože jsme zjistili že separatisti o naší cestě vědí víc než mi a došlo k přepadu našich lodí a boji na palubě.
Na straně droidů sice byli stráty 100% ale mi jsme jim to kompenzovali strátou lajfsuportu kterej nám zaplynovali nějakou ZHN.
31.1.2013 13:17 - Hunter
Když Tondu doplním, že separatisti provedli tedy koordinovaný výsadek, že life support byl zřejmě k vypuštení toho plynu předpřipraven a že stále výsadek probíhá (útok na můstek) a kdo ví kde pobíhají také assassin droidi, tak v podstatě ok :-)
Navíc nefungují vnitřní senzory kvůli výpadku energie, ale zřejmě byly také sabotovány.
Ergo kladívko, na palubě je sabotér! Kdo to sakra je?
A stále jsme pod útokem! Co se bude dít dál? Doletíme na ta vyjednávání? A co vypustili do vzduchotechniky lodi?
Příště budeme pokračovat s tím, že se Rak Dol spojí se zbytkem skupiny nejspíš na cestě na můstek...
31.1.2013 20:55 - tony
a 10,2 to vypadá že nebudu vůbec moct ještě uvidím.....
1.2.2013 11:56 - Hunter
OK, Tondo, hrajeme alespon se 4 hraci :-) Skoda kdyz nebudes...
Klasicky definitivni rozhodnuti o hrani davam ve stredu behem poledne/odpoledne...
4.2.2013 15:04 - Leese Dailen
10.2. pocitam s tim.

Jeste jednou se omlouvam za vypadek posledne, ale schvatila me na vikend nakaza a neuvedomil jsem si driv, ze hrajeme...

Uz se tesim, az zas budu moci zachranovat vase sede prdelky klonacke.
4.2.2013 22:25 - Bleška
:D :D
5.2.2013 10:16 - Hunter
Tak jak to s vámi vypadá? Fibri, Milane, Tondo?
Kdyžtak můžeme hrát i jen ve třech, ale uvítal bych radši všechny hráče :-)
Na druhou stranu Tonda nechyběl snad celou věčnost, takže má určitě nárok :-)
Písněte, pls, do zítra poledne, ať to můžem rozhodnout...
5.2.2013 23:18 - tony
takže to bude beze mne
6.2.2013 10:02 - Fibriso
Měl bych mít čas, pokud mi do toho něco nevleze.
8.2.2013 09:58 - Hunter
Uaaa, s vama je to slozity :-/
Takze protoze Milan nedal info a Fibri je nejisty, odsouvam hrani o dva tydny - snad budeme v lepsi sestave :-) Prosim pro priste o lepsi a drivejsi komunikaci - vzdyt se nejak dohodnout musime a ve dvou lidech, i kdyz bude Wrigly komandovat Fibriho, se mi hrat nechce...
A bez Tondy, pro ktereho jen tak mimochodem mam darek, to stejne neni ono, ze pani poruciku? :-D Zatracene prechylovani :-)
10.2.2013 09:11 - tony
lol je hezké vědět že beze mne se fibri bojí hrát,příště ho budu držet za ruku..........ehm

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07847785949707 secREMOTE_IP: 18.217.228.35