Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
4.3.2013 08:57 - Hunter
Jojo, mas, Fibri, mrkni do sekce vybava :-)
Eee, takze level jediho, nebo jedi knighta? At jako mam predstavu :-) Dik :-)

Btw. lidi, co takhle sobotni hrani? Mate cas/chut? Misto nedelniho? :-) Jenom sonduju, protoze by se mi to vic hodilo, ale nebudu to vynucovat :-)

Btw. na pristi level si Dex musi sehnat ten mandaloriansky armor, takze sice dekuju vsem za chut mi ho sehnat z mrtvoly mandalorianu ;-) Ale tam se to zrovna situacne moc nehodilo :-) Takze tak, jinak si myslim, ze mi Wriglyho postava mela tendenci neco pomahat pripravovat/vyrabet, ale v jakem je to vlastne stavu... :-)
4.3.2013 13:48 - Leese Dailen
Proti sobote v zasade nic nemam a volno mam. Akorat bych rad vedel brzo at si pripadne muzu dohodnout neco dalsiho...

Armor jsme uz resili, ale je to strasne davno, takze se na tom muzem dohodnout klidne znova :-P
4.3.2013 16:53 - tony
zatím to neva ale počítal jsem s nedělí.
5.3.2013 09:27 - Hunter
Fibri, Milane, co vy dva?
Rozhodneme klasicky zitra dopoledne, jestli je to za vas ok, pripadne driv, kdyz se Fibri a Milan ozvou :-)
5.3.2013 11:27 - Hunter
Jinak armor mam vymysleny uz taky dlouho, takze by to nemel byt problem dat dohromady...
Heavy Mandalorian Battle Armor
Beskar Plating
Max dexterity +2 (Superior Tech, Scum)
Helmet Package
Powered Exoskeleton
Vacuum Seals
Weapon Mount (hidden)
34 000 kreditu bez poplatku za beskar, pac ten mame :-) Vaha krasnych 37 kg...
Zvenku k armoru advanced repulsorlift (jako jetpack, akorat tichy), dve vykonne baterie (jedna napaji armor, druha repulsor).
To cele v mandalorianskem baleni, aneb co vic si prat? :-)
5.3.2013 11:30 - Fibriso
...peníze na jeho pořízení?

Jinak bych měl mít čas, takže u mne OK.
5.3.2013 12:59 - Hunter
Prasule problem nejsou, kde jses? Adra dostala stedre dotace :-) Tedy alespon si pamatuju 50 000 kreditu na osobu za osvobozeneckou praci na jiste planete posleze zachranene jistymi nejmenovanymi rytiri Jedi? :-)
5.3.2013 13:00 - Hunter
Fajn, takze pockam jeste na Milana, ale uz ted to na 85% tedy vypada na sobotni hrani :-)
5.3.2013 18:56 - Bleška
Ok, tak tedy sobota :D :P
5.3.2013 23:13 - tony
Jéééééééééééé veško ty se taky stavíš?
6.3.2013 07:28 - Bleška
Jj, v cuku letu :D
6.3.2013 09:47 - Hunter
:-) Juu :-) Zahranicni ucastnici! Ale kdyz budes hrat, tak budes cela obracene! Btw, uz se presunujete do Japonska? :-) Nebo jak to vidite :-) Napis nam nejakou obsahlou zpravu at vime, jak se tam mate :-)

Ad hra, neb Milan nepise, tak rozhoduji sobotu :-) Tesim se na vas u me doma, klasicky v 13:00...
6.3.2013 12:10 - Fibriso
možná by bylo mu lepší zavolat, aby nedorazil v neděli....
7.3.2013 10:08 - Miranu
sobota volna, ja informovan, jen trosku rozmrzelej z prace - houpu nohama a nemam do ceho pichnout, max se kopat do rite
7.3.2013 10:16 - Hunter
Prima, diky :-)
Toz v sobotu se na vas tesim :-) A jen tak bokem pripominam, nekde tam musi byt ty B1 hezky pokupe :-D Hehe, vzpominam si, jak jsme Petra deptali, kdyz prohlasil, ze se na nas zene asi stovka B1 a ja prohlasil "ok, to mame jeden zasobnik, takze v pohode" :-) Nacez se objevila i vysadkova lod s dalsima dvema tisicovkama :-) A my zase, ze to taky v klidu dame :-) Jako jo, zabere to cas, ale volny odpoledne mame, takze v poho :-D
7.3.2013 10:17 - Miranu
tony, muzes nam dat nejaky feedback k te tve rase?
mne vsechny pravidla skoncili ve srotu se starym diskem...
vlastne ani si nechci kazit hru jejich dalsim prohlizenim.
Proto se te zeptam jako mastra...
pokud si vemu automaticky spravny batoh, tak dex bude dexem - doutnicek
ale nevim jake je kvality...
jen jsem jej pro nej koupil aby se mohl lepe vcitit a uzit si to po tom mastrovani co nejvice...

k te zbroji...
vic si prat jen maskovani a gyra, aby to nevazilo tolik...
bez feetu na odolnost noseni zbroje - ze by vazila polovicku bych to nedal...
ale moznost presunu trysky a tise je velice lakava...
Ale mam postavu vymyslenou tak, ze bych si radeji vyspelil motorku...
dal bych si tam nejake znaky nejrozsirenejsiho gangu, hezkej kastl,
proste torpedoborec vzhledem... popripade neprustrelnej stitek pred riditka,
nebo podobne...
kdy dostanem vyplatu a kolik dostanu ja?
support komandy se doplnuji na kazdou akci?
7.3.2013 15:08 - tony
fýdbek k rasám :
Codru Ji :jsou čtyřrucí humanoidi nebo šestinozí psi v závyslosti na věku.
Nyrrianci:jsou humanoidi,samečkové jsou tmavší a mají kostěné výrůstky na lebce.

Obě rasy se v republice téměř neobjevují protože mají svůj houmworld mimo její území.

CodruJi jsou duchovně založení grýnpísáci,díky tomu mají k technologii stejnej přístup jako Naboo.(neboli technologické výrobky nesmí škodit přírodě)

Nyrrianci jsou feudalističtí kapitalisti a nejspíš i židozednářští imperialisti.
jejich největším přítelem je huttská nejvyšší rada,to myslím mluví samo za sebe.
7.3.2013 15:13 - Hunter
Gyro, na co gyro, moje postava je namakana... Ehm a proto je tam i ten powerarmor - ze se to jaksi nosi trochu i samo :-)
Featy tady nedelaji to, ze je zbroj o vaze poloviny, jenom to, ze nemas za zbroj postihy do utoku apod...
Vyplata je kazdou sudou uroven. Dostavas polovinu sveho requisition...
Jinak jako sniper, ktery nema povolani vojak, nemas skolenou taktiku a bla, bla, vypadlo, ze nemas tak vysoky stupen "zarazeni" v armade, neboli hodnost. Ta ovlivnuje i objem penez na misi a pocet specialnich rozkazu a jejich typ.
Rozkazy se obnovuji na kazdou misi... Mozna casteji, zavisi na GM...
7.3.2013 16:31 - Miranu
ne, ja myslel nejakou specializaci na zbroj a pak jeste dalsi feat ze tento typ zbroje je pro tebe s polovicni vahou

tak jak to teda je?
taktiku ted nemam klasovou, ale mam trenovanou...
ja myslel ze jako skaut si na to ty body dat muzu - mam tam celkove 7

asi si to cele zase zkopnu na komp a prohlednu kolik kde mam skillpointu...
kolik ma scout na 7 a kolik ma vanguard na 4?
tedy pokud jsme ted nepostoupili na 12.
7.3.2013 16:38 - Hunter
lol, tyjo, ty jsi uplne s pravidlama mimo :-)
Mrkni do materialu, tam je tvuj denicek, estli mas trenovanou taktiku tedka netusim, navrhuju to pak kdyztak resit v sobotu, neni to takove mega urgentni...
ale v zasade existuje tabulka v Galaxy of War, kde se rika, za co mas plus body a za co minus... No a protoze tvoje postava nema takove "zazemi" a odehrano jako ostatni, tak nema treba chyceni/likvidaci vyznamneho protivnika, prokazanou odvahu v boji apod... Tyhle veci jsem nejake odhadl a nejake postupne pribydou diky hrani... Tot cele :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.098697900772095 secREMOTE_IP: 3.128.94.171