Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
25.6.2013 16:05 - tony
kdy jí uvidíme?
25.6.2013 17:09 - Hunter
S trochou stesti v pristi misi :-)
Joo a protoze jsem se rozhodl trosku ozivit a pojmenovat posadku nasi velkoskvele lodi, tak uzasne a kreativne pojmenovanou "Adra"... Mate uzasnou moznost navrhnout jmena, sem tam i rasu (u tech s otaznickem :-) ), potazmo kratky pribeh/osobnost u nasledujicich clenu posadky... Sice sam neco v hlave mam, ale urcite jsem pro se inspirovat...
Jsou to clenove posadky, se kterymi vase postavy pravidelne prichazely a budou prichazet do styku a bude lepsi, kdyz pro ne uz budeme mit jmena a pripadny drobny background :-) At je to pestrejsi :-)
Jo a u prvnich dvou to smutne rika, ze nam chybi lidska osadka v tomto smeru :-) To ale nebrani tvorbe "prezdivek" a jinych jmen :-)
Otaznik muze byt klidne i klon, ci Kel Dorka, jenom tim rikam, ze si nejsem jisty a uvitam navrhy :-)

Lodní doktor ? Zatim droid
Vrchni sestra Droid
Hlavni pilot Klon
Druhy pilot Klon
Hlavni navigator ?
Zastupce navigatora Kel Dor (jedna z klonu Rak Dol)
Hlavni inzenyr Zabrak
Zastupce inzenyra ?
Komunikacni dustojnik Kel Dor (jedna z klonu Rak Dol)
Velitel bezpecnosti Klon
Zbrojmistr Klon
Vycvikovy serzant Klon
Kuchar ? Ne klon :-)
Zasobovaci dustojnik ?


A udelal jsem i na zaklade poznamek hracu a po zrale uvaze Dexe nasledujici "vycvikovy tym"...
Tezke zbrane, taktika Kapitan Dex
Sila, boj s lightsaberem Mistrine, porucik Rak Dol
Pocitace, luxus Velvyslanec Leese Dailen
Pruzkum, skryvani, prunik Serzant S8.1
Obrnena technika a boj s ni Serzant Ruka
Medik, boj beze zbrane Syldra Mishii
Zakladni bojovy vycvik Vycvikovy serzant
Pokrocila strelba Serzant FTC-36 Kokr
Demolice, vojenske stavby Serzant CE-1138
25.6.2013 19:34 - Fibriso
update: tato nedle 30. je pro mne Ok.
Minulou něděli jsem se neozval, protože jsem opravdu nevěděl, jak na tom budu (ale byl jsem na tom ne moc dobře, takže bych stejně nemohl)

Lodní doktor ? Zatim droid - Šroub (vždycky nás sešroubuje zase dohromady)
25.6.2013 20:53 - Elvid
Fibriso píše:
vždycky nás sešroubuje zase dohromady

Nac pak shanime soucastky na lod, kdyz Vas staci rozebrat...O:-)
26.6.2013 06:49 - Fibriso
no, rozebrat... pokud to není Yuzan vongský typ lodi, tak součéstky nebudou kompatibliní, jedině snad ruka Ruky, ale pokuste se rozebrat něco, co drží v té druhé blastrový kanon....
26.6.2013 07:00 - Bleška
Elvid - z tebe by Darth Vader asi opravdu byl nadšený, aneb za chvíli by dovaderoval :D. A Ruka by se taky měl mít na pozoru, jinak by mohl přijít o ruku :D.
26.6.2013 10:23 - Hunter
Hehe, takže oprava lodi by pak byla ruční práce? :-D
Ehm, anyway, pokud to půjde, pošlete ideálně všechny nápady v jednom příspěvku, ať se mi to snáz sleduje :-)
Děěěkujuu :-)
Jo a Andy, já Elvida znám dlouho... Asi tak dva, nebo tři roky jsem s ním nebyl v kontaktu... A vůbec netuším, co se stalo, ale posunul se tak o tři stupně směrem k evil :-)
26.6.2013 11:10 - Bleška
Tak dokud nejsi droid nebo nemáš robotické části, tak jsi v cajku :D. Pokud je opravdu evil, tak tě přesvědčí o tom, jak je shromažďování elektronických věcí důležité a naverbuje tě jako svého pomocníka :D.
26.6.2013 14:34 - Elvid
Fibriso píše:
ale pokuste se rozebrat něco, co drží v té druhé blastrový kanon....

Staci v "lecivem" transu (komatu)...sice by pak moc vylecene asi nevypadal, ale to by mu doslatoval sroub... ;-)

Hunter píše:
oprava lodi by pak byla ruční práce?

Ne, jen by prilozil ruku k dilu...:-)

Hunter píše:
tři stupně směrem k evil

O tom ja take nic nevim...ale pokud budem brat ze je to na stupnici 1- absolutni dobro .. nekonecno-absolutni zlo...tak ty tri stupne treba i odpovidaji...O:-)

I kdyz to moc nesedi s tim, ze mam takovou malou, bezbrannou postavicku, co se ani neumi trefit (asi si to kladna cast sily neprala...mozna by to chtelo zkusit odvracenou...O:-) ), tak nevim, jak by mohla nekomu ublizovat...;-)

Bleška píše:
Tak dokud nejsi droid nebo nemáš robotické části, tak jsi v cajku

Zatim jeste nenavstivil jejich lod...sic asi nebude chtit, aby se mu pod nozickama rozpadla...O:-)
A motorku jim take zanechal na miste, tak to s nim tak zle nebude...sic jeste nekontrolovali, zda v ni elektronika zustala...:-)
26.6.2013 15:39 - Hunter
Chaotic Evil!
28.6.2013 00:41 - Miranu
Leese Dailen píše:
Byt na mne, tak se hraje skoro kazdy tyden
28.6.2013 00:45 - Miranu
jo, to s tim minulym tydnem... ja mel nejak vsugerovane ze az tento...
28.6.2013 01:21 - Miranu
Lodní doktor Plechac Zatim droid - Novy vyrobek firmy Ceramtech, jez kombinuje lidstejsi vzhled spolecne multifunkcnimi ruky s mnoha prednostmi (Kostni vibropila, plasmovy rezak a otvirak na konzervy... ehm, zbroje, vysunovaci stetoskop - misto motylka a ocnimi kamery se steraci), oblibena cinnost - kontrola a uprava Rak Doliny masky - poznamka pod carou... rad neco dela, to proto - nejak jsme jej naucili po bitvach
Vrchni sestra Stabajzna Droid (Proc? donedavna jedina zenska na lodi... o Rak Dol to neni tak jisty, rozhodne tak bych se ji - zena, nazyvat neodvazil) - humanoidni ruce, unikat jako my ;) - upraveny protokolar droid
Vycvikovy serzant "Pane" Klon - pry ma i jmeno, nikdo jej vsak jeste nezjistil...
mozna Dex, ale ten jej rad taji... ;)
Ma velice silny hlas, misto mluveni rve, casto ma pak i zalehle usi - dosud nevim zda schvalne...
Pry: "aby jsme se dokazali dorozumet v bitevni vrave" - jeho oblibena hlaska na letisti za revu motoru blizke lodi jez odleta...
Mezi muzstvem ma spoustu jmen, pri prvnim vycviku to byl Magor, pozdeji Rvoun, pak Senator, po zmene majitele jednotky uz to byl jen Drsnak

jinak schvalne nechavam prostor pro ostatni, aby si k nim neco dopsaly, pokud toto prijmete ;)

Jeste bych navrhl taktika...
Take bych chtel vedet kdo ma funkci vystrojniho dustojnika/zasobovace - to kdybych si chtel neco vyzvednout a po cestach kutit nejakej vylepsovak...
28.6.2013 01:28 - Miranu
Jinak, pri mych studiich wookiu mne napadla skvela zbran pro mne...
avsak munice by byla 1000 za kus...
musim projednat s Leesem
28.6.2013 01:29 - Miranu
Leesi, posilam ti intimni email ;)
28.6.2013 10:29 - Hunter
Kdyz napisete vsem, ze posilate nekomu intimni mail, je to stale intimni mail? :-D
Anyway, diky za napady, libi se mi vrchni sestra i ten vycvikovy serzant (tak nejak presne sedi na vycvikoveho serzanta a jmeno "pane" je super :-D )

Jinak ad zasobovaci dustojnik - zasobovani kde cim, primarne administratorska + vyjednavaci funkce, schani veci, jidlo apod spise na bazi "nakupciho" jednotky...
Zbrojmistr je pak primo ten serzant, co sedi za zamrizovanym pultem a vydava oproti podpisu zbrane a vybavu, pripadne vse upravuje, opravuje, udrzuje a kope do zadnice novacky, kdyz veci poskodi...
28.6.2013 10:48 - Fibriso
... a den před příletem jednotky nespí v hrůze, co mu přivezou za zbytkový šrot a pak dva dny nespí, když zjistí ,co jsme mu přivezli ve skutečnosti...
28.6.2013 11:08 - Hunter
:-D Hehe, presne Fibri... To je ostatne jeden z duvodu, proc jsem chtel, aby meli jmena... Tvare totiz maji vsichni tak nejak stejne... Hmm :-)
28.6.2013 13:05 - Fibriso
Jméno: Nerv
28.6.2013 15:54 - Leese Dailen
Vycvikovy serzant "Pane" se mi taky dost libi

Miranu: uz chapu, proc jsi to posilal intimne a opravdu by to tak melo i zustat. Malem jsem si prokousl lzici, kdyz jsem to cetl.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10009598731995 secREMOTE_IP: 18.191.228.88