Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
10.12.2013 11:15 - Hunter
Kriste, lidi to v mezicase vybrali :-)
10.12.2013 13:41 - Hunter
Jedna rychla technicka, je mozne, ze budeme potrebovat presunout hrani na Sobotu. Jak jste na tom? Muzete? Jestli budou moct vsichni, tak to presunem, jestli ne, no, tak ne :-)
10.12.2013 16:38 - Elvid
Za mne: Neni problem.
10.12.2013 16:47 - Bleška
Za mě to taky není takový problém, já akorát večer před tím pařím, tak nevím, v jakém budu stavu :D. Ale vynasnažím se :).
11.12.2013 11:00 - Hunter
V pohode, plati nedele - potreba to presunout pominula :-)
Takze v nedeli, 13:00 u me. Teoreticky funguje zvonek, ale radsi volejte na mobil :-) Jo a nemam to blizko (5. patro), takze chvilku potrva, nez si pro vas prijdu :-) Vstupni dvere totiz budou zamcene...
11.12.2013 21:35 - Bleška
Ok :)
13.12.2013 19:25 - oslavenec
já v sobotu nemůžu
16.12.2013 10:41 - Hunter
Kdy další hraní? Za sebe navrhuji víkend 28/29 - tj. mnezi svátky :-) Buď u mě, nebo u Tondy, dle Tondovy práce a schopností Andy se přesouvat :-)
Myslím, že většina mohla, Andy u tebe nevím, Tonda dle práce :-)
Čeká nás finální boj s dread masterkou... Uvidíme, jestli přežije někdo z vás, nebo chapadel... Co se stane s ní je jasné :-)
16.12.2013 10:50 - Bleška
Za mě datum ok, schopnost přesouvat se bez problémů v té době už taky bude ok :).
16.12.2013 12:21 - Hunter
Pjima, bejby, pjima! :-)
Btw. zkuste si tedy rozmyslet ztelesneni nocnich mur vasich postav - potazmo to, ceho se nejvic boji... Jak jsem rikal, idealni jsou veci typu "arachnofobie" apod... A pak mi je poslete dopredu mailem, idealne vic variant, diky :-)
20.12.2013 19:23 - Leese Dailen
jo ten vikend taky muzu.
24.12.2013 12:57 - Elvid
jo, ja taky.
24.12.2013 18:48 - tony
takže neděle mám 24ku takže tak
25.12.2013 21:32 - Hunter
chjo, koukam, ze se ke me fakt nedostanete... Jak jsem cekal, Tonda radsi hraje v praci, ze? :-)
No tak nic, fnuk, tak u Tondy v praci v jednu v nedeli...
26.12.2013 15:32 - tony
vem čaj pro andy a můžeš ho tam i uvařit,to by u tebe nešlo :D
28.12.2013 12:30 - tony
a využívám svého práva mlčet a neříkám že si radši hraju v práci s váma a ne sám se sebou......
28.12.2013 17:36 - Bleška
Využívám svého práva střílet...
30.12.2013 15:10 - tony
z deníku výcvikového seržanta z Adry:
7.7.12046
Dneska bylo zase veselo seržant Jinx se chtěl předvést před poručíkem Rakdol která přišla na kontrolu.Začal proslovem o správném použití termálního detonátoru.
Takže vojáci pokud jste poblíž místnosti ve které se brání separatisté je ideální čas na tři překvapení v jednom...neboli termální detonátor.A proč tři po vhození do místnosti jí zároven dokonale vyčistí,romanticky osvětlí a příjemně vytopí.Nyní názorně předvedu.následovalo vhození termálu do místnosti.Když se čtyři kola nic nedělo poručík si povzdechla a utrousila poznámku o pojistkách.A s tím vešla do cvičné místnosti s další poznámkou o neschopnosti jistého klona.Jakmile se za ní zavřeli dveře,oknem se prohnal záblesk světla,tepelná a tlaková vlna a rachot ničené výbavy místnosti.Celá jednotka stichla a koukala se na Jinxe.Ten stačil jen pokrčit rameny a otevřít pusu k nějaké chytré poznámce,když zbytkem dveřního rámu prošla postava poručíka na sobě jen zbytky spodního prádla.Kolem ní se točil dým ze spáleného ochlupení ,zbytků kůže a republikové výbavy.S úplným klidem dovysvětlila že i republiková výbava může mít technické problémy a proto jak sme právě viděli máme postupovat správně neboli počkat dvě minuty jestli si to ten termál nerozmyslí,tedy pokud se jedná o výcvik,nebo v boji pokračovat tím že do místnosti vhodíte normální granát a nebo dva.Potom odešla na ošetřovnu.
Nevím koho to napadlo ale když se o hodinu později základnou rozlehl hlas z rozhlasu nešlo už nic udělat.
vážení posluchači tady Kwin vaše nejoblíbenější moderátorka rádia Corruscant sun,máme tady žádost od našich statečných vojáků z první linie kteří nás brání co to dá.Je to žádost od tajemného stitele Poručíku Rakdol se vzkazem víš že tě mám rád a jedná se o písen Janka Ledeckého "Mám rád vůni tvý kůže" Takže poručíku at máte na své ctitele i čas hrajeme pro vás i všechny ostatní statečné hochy a děvčata z republikové armády........
Jinxe sme našly o dva dny později zalezlého ve větrací šachtě.
31.12.2013 00:37 - Hunter
:-D +1 force point za tu prcu :-D
31.12.2013 02:04 - Hunter
Btw, další hraní výhledově o víkendu 11.-12. leden :-) U mě! :-D Nebo ne nutně, co s Tondou udělám :-) Klasicky bych asi mířil na neděli 12. můžete?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.094470977783203 secREMOTE_IP: 3.19.27.178