Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
15.8.2010 00:47 - Babau14
To je náš stracenej Clon
15.8.2010 09:20 - Wrigley
já píše:
a ty seš kdo?
Tondo napriste, az se budes ptat kdo to pise, tak se podepis jinak nez "ja"... protoze jinak to pise "on" :-))
15.8.2010 19:15 - Fibriso
takze my jsme vy?
teda, dneska se dely orgie....
16.8.2010 19:40 - tony
jak to viděla Rak doll:

jakmile jsme ukončili montáž tanku vyrazili jsme pryč protože nikdo nechce stát u vybuchujícího bunkru,krom masochistů.vyrazili jsme pryč a protože mercerís vykoukli z okna seržant jim vyvětlil kanonem že to nebyl dobrý nápad,naneštěstí tím výstřelem našel munici do minometu.Pokud měl někdo nějaké pochyby že se tu něco dějě tak ted jsme těch pochyb zbavili.Mezitím co jsme utíkali od budovy nám také dorazila správa z velení Dex má vyrazit k nějakým spadlím stihačkám a město máme dobít mi zbilí.Ještě štěstí že máme helmy.Všichni jako jeden muž jsme vypli komlink abychom si zanadávali v klidu a nikoho nerušili.Naštěstí náš počítačovej mág vysvětlil generálovi že to je asi největší hovadina kterou dodnes vymyslel a at se snaží přestat.Potom mu oznámil že k těm stihačkám jedeme všichni a až tam budeme hotoví vezmem ty vojáky co nám posílaj jako podporu,tedy Dexovi a teprve potom budeme pokračovat.Cestou jsme potkali našeho oblíbeného skauta s tryskama k jeho smůle se zrovna koukal opačným směrem takže když do zad dostal kanonovou patronou byl nejen překvapen ale kinetikou vymrštěn k pozicím které okukoval.Na místě pádu byli tři téměř roztavený stroje
zaujali jsme obranou pozici a čekali co technici vymyslí.Po nějaké době dorazili posili a přidali se k nám.Mezitím u druhého mostu došlo k přestřelce a mi vyslali jednoho svého skauta zjistit která bije.
Naši technici chvilku technoblábolili a nakonec z nich vypadlo že chtěj ochladit ty věci.Jediné co napadlo mne bylo že tankem tam nahrneme zeminu což bylo k mému překvapení přijato.Po další nezáživné chvilce požádal hacker o špionážní let nad místem bojiště protože to vypadalo že někdo začal dělat naší práci a já zadoufala že jí udělá dobře.K našemu překvapení se na město rozhodli zaútočit tři úberdroideky a ke konkrétně mému překvapení si náš mechanikopilot myslí že jsou Hapanský.....co dodat.Rozhodli jsme se je dohnat a zjistit co tu chtějí a protože uděli docela slušnej výsek do městské obrany udala jsem nové souřadnice NAŠEHO průlomu do obrany.oznámili nám že za dvacet pět minut toho využije k přistání náš křižník.No a mi vyrazili dál.Na náměstí byla jedna úberdroideka zničená a sní tam bylo spousta merců k naší smůle živích.Dex spolu s tankem a oddílem posil udělal zastírací manévr a zaútočil z boku.Když odlákal mercy od nového vchodu do hlavní banky mi ostatní jsme proklouzli dovnitř.
Zde to byl dokonalí obraz zkázy a zmaru a taky toho že hapani vědí dokonale co kde je.Postupovali jsme dál podél řady mrtvol,zničených droidů,věžiček a dveří.
Cestou k jednomu z nejlépe střežených sejfů na planetě nás čekala jen jedna malá přestřelka.No a u sejfu čekali droideky....naštěstí vyplé.Rychle jsem vyndala baterku a vypla jsem je s tím že jsem z nich skusila vykuchat čipi a pamět.Dál byli neklamné známky použití světelného meče k pokračování cesty a já několikrát bochla hlavou o zed a poprosila sílu aby to nebyla naše oblíbenkyně.
Cestou jsme minuli jeden nápoovej automat a tak jssem vzala dva kalíšky pití a razila dál.Síla mne nevyslišela a skutečně jsme potkali "kámošku" jak vyrábí baterkou další dveře do sejfu.Nabídla jsem jí jeden kalíšek s pitím a její výraz byl k nezaplacení,škoda že nemám foták,tak sem si jí nahrála jen kamerou z přilby.Dali sme s ní řeč i přesto že moje pití odmítla a skoukli jsme ssejf společně ona si chtěla odnést jen jednu věc která byla tak nabitá silou že můj pokus o siloví scan skončil na zádech v bezvědomí.Když jsem se probrala vzali jsme zbytek toho co tam leželo,krom několika jedijských amuletů a několika desítek artefaktů z dob Mandalorijskejch válek tam byl i Sitský handbůk(Sithem snadno a rychle).Knihu jsme samozřejmě zabavili a schovali.Přestože jsem si chtěla odnést jeden ze sitských mečů nakonec jsem to neudělala protože sem správně předpokládala že na palubu křižníku to asi nenápadně nepronesu a jediům se mi to nechtělo brát.Tak jsem vzala alespoň dva mandalorijské široké meče jeden pro mne a jeden pro dexe kterej má v mečích zálibu i když nevím proč.
Když už jsem tam byla silou jsem pobrala ty nejcenější artefakty a ty se vztahem k síle a vyrazili jsme ven.Tam už se naše zbylé jednotky chystali k prohlídce před přistávajícím aklamátorem.Ve chvíli kdy se spustila rampa a vyšla rada Jediů na inspekci jsem byla ráda že u sebe nic ze sejfu nemám.A jen díky přilbě jsem ustála průchod mistra Vindalů a dalších jediů kolem nás.
Jen jsem hodila okem za naším hackerem kde je,jestli je dost daleko a oddechla jsem si a s dost velkým zadostiučiněním jsem pozorovala jak jediové mizí uvnitř budovy a jdou na průzkum sejfu sami.
16.8.2010 22:44 - Fibriso
ještě bych dodal Skrtovu dovětu:
"je vám jasné, že rabování se trestá boltem?
"my nerabujem, my ... zabavujem důkazy k pozdějšímu prozkoumání."
"Ok ... <odmlka> ... tak zabavte ještě tamhleten, tamhleten a... tenhle. Plus pár dalších, pro jistotu.
16.8.2010 23:28 - Bleška
Ne, že by nebylo veselo...
Co vlastně dělali oba scouti (hráčů, co nebyli přítomni)?

Fibri: Že jste nezabavili celou planetu... :), troškaři :)
16.8.2010 23:29 - Bleška
A otázka pro Petra: Plánuješ opětovné rozjetí Norrisu? Docela ráda bych zase pokračovala...
17.8.2010 16:40 - Hunter
Zadnej Noris! Star Wars bude! :-)

Mrzi me, ze jsem o hru prisel - radsi jsem pak jeste v pondeli zustal doma...
Ale podle zapisku to vypada, ze jsem delal stejne kraviny, jako obvykle a strilel na co se pohlo, takze prima :-)
A uberdroideky jsou bezva :-)
Kdy bude priste? Abych si rezervoval cas, dovolenou, zdravotni sily a prizen bohu vhodnymi obetmi :-)
20.8.2010 21:30 -
Re bleška

planetu jsme zabavit chtěli ale nevešla se potvora do batohu.
22.8.2010 11:06 - Babau14
Jedna malá pro Andi :
Jo po všem co mám v plánu asi bude nakonec hraní Norisu a né planované Španělsko. Jenom musím zaonačit hlavního hrdinu záleží však kdo se ujme této role. V dějové ose mělo být jedno překvapení a to mi dává možnost Zigbrena nahradit jiným trpošem jenom sehnat někoho kdo bude tudle roli hrát. Napadám ně jen captan 66
23.8.2010 13:37 - Fibriso
tak to jsem jedno velké ucho, cashire už z toho začínal pomalu línat

místo trpaslíka Paladina gorana, nastoupí jeho synovac bratra jeho tchýně, jež je sestřenicí z čtvrtého kolena jeho bratrance: hrdiny se severu, Trpaslíka paladin Brambo Orana.

...neptejte se :D
23.8.2010 16:22 - Babau14
Tak hraní SW bude v sobotu od 13:30 do večera jako vždy na Vinohradech
Doufám že budete mít čas.
23.8.2010 16:37 - Bleška
No ne! Já se snad i zúčastním! :)
23.8.2010 16:38 - Bleška
Cashire, že pelichá? Takže z něj bude veverka - naháč? To je zajímavý druh... xD
23.8.2010 16:51 - Fibriso
Bleska:
líná, NE pelichá, jedná se o výměnu chlupů, ne o jejich zrátu,
když Lirael ztratí pár pírek, tak se o ní taky neřekne že pelichá
ne, nezůčastníš :D
protože tuhle sobotu (28) svolával Jarik 4E,
(ale stejně do nemění nic na faktu že nebudu moci)
23.8.2010 17:51 - Wrigley
Babau14 píše:
Tak hraní SW bude v sobotu od 13:30 do večera jako vždy na Vinohradech
Doufám že budete mít čas.


Dobra pocitam s tim, pravdepodobne by se zucastnil i novy hrac - Jirka
24.8.2010 15:59 - Hunter
Ja buduuuu a se mnou prijde Bleska! Tedy, mela by prijit, pac SW je uzasnejsi, nez D4E :-) A hlavne, tady jsem ja, tam ne! Heavy argument, ja vim :-)

Odpoledne mi vyhovuje, pres noc budu parit deskovky v angline v Benesove, takze dopoledne budu chrnet :-) Ja budu hrat SW, ja budu hrat SW, jupiiii :-)
24.8.2010 16:42 - Babau14
Tak to jsem rád že nás bude hodně nebudu se muset starat kam ten granát hodím hihihihi¨
Jo budete přesunuti na Eclips( planetu ) na zaslouženou dovolenou a zotavení.
Po pěti dnech se všude zuřivě rozhoukají sirény polachu.
" Nástup todle neni cvičení bando líná hněte se " řiší z reproduktorů seržant Dex
24.8.2010 16:50 - Bleška
Petr hrát s Jarikem nebude? Vždyť je jednou z postav...
24.8.2010 18:13 - Fibriso
asi to jarik odpiskal, tezko rict...
kua, ja chci taky hrat SW... blby schody....

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.053106069564819 secREMOTE_IP: 3.21.76.0