Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
8.10.2014 16:27 - Fibriso
myslím, že v prosinci vás čeká opravdu málo sezení :D

http://www.swtor.com/info/media/trailers/shadow-revan-announcement-trailer
8.10.2014 18:21 - Bleška
Chjo, mě něco napadlo, ale asi to tu nebudu ventilovat, vy byste si zase
mysleli, že nejsem tak nevinná :D :D :D.

Nicméně, ono se stejně ukázalo, že si nejspíš pojedeme vyzvednout kočku, takže toho 12. by to asi stejně nakonec neklaplo O:-)
9.10.2014 09:45 - Hunter
Kočku, ty budeš mít kočku? :-D

A že nejsi nevinná víme, bohužel, už dávno - stejně máš nejvíc hlášek ty :-D Tonda drží hu, ehm, využívá svého práva a mě už to taky tak nejde :-) Za to tobě... :-D

Fibri, hrát se bude stále stejně, tak nějak zapomínáš, že hraju SWTOR proto, abych měl na sW Saga inspiraci, ne obráceně :-)
9.10.2014 17:05 - Fibriso
vím, ale to neznamená, že tě to nemůže drapnout tak, že tomu dáš přednost (na chvíli) :D
ale stejně mam takovej pocit: neni Revan vůči Old republic z hlediska časové linie tak trochu mimo mísu?
10.10.2014 13:09 - Hunter
Fibri, k tomu, čemu dám přednost jsem se jasně vyjádřil, jako onehdá ty k nám.
Na příběh jsem zvědavý, bylo mi doporučeno si přečíst knížku Revan (což jsem ještě neudělal). Tak jsem zvědavý, až si to zahraju a přečtu, jestli to bude navazovat :-)
12.10.2014 15:18 - Bleška
Knížka je super :). A vysvětluje, proč se Revan objevuje v SWTOR, prakticky cca 300 let poté, co už měl dávno umřít :).
Dyštak ji mám doma v Aj :).

A budeme mít kocoura - britská modrá :). Ještě musíme chvilku počkat, je mu teprve 7 týdnů :).
12.10.2014 17:19 - Fibriso
věřím, že to neřeší klonama.... kouknu na ní
preji štěstí s tou kočičkou, doufám, že to bude odné kotě a ne svině svinutá (jako jedna co znám :)
Btw, doporučuji serii X-wing, taky hodně dobrá serie (bacha, 9 knížek, doporučuji číst od začátku)
14.10.2014 12:32 - Hunter
X-Wing serii zrovna ctu, akorat jsem u treti knizky...
Ad Revan - hehe, mam ho v pocitaci jako pdf, ale to me nebavi cist... Takze si ho zkusim pujcit v knihovne, a kdyz by to neslo, tak te, Andy, poprosim :-) Tentokrat uz budu opatrnejsi :-)

Anyway, pripominam nedelni hrani - Wrigly, Tondo, Andy, muzete? 13:00 u me, pote presun k Tondovi...
14.10.2014 12:47 - Leese Dailen
Jo s nedeli pocitam.
14.10.2014 13:38 - tony
oki

Hele co skusit hrát na Karláku "v číně",mi se tam scházíme a hrajem s jednou z těch partiček a zatím v tom nebyl problém.A taky bychom pak nemusseli přejíždět tak daleko a tím pádem i dýl hrát.......
14.10.2014 20:44 - Bleška
Já nejsem proti číně :). Neděli už mám zapsanou v deníčku :D.
Ad Revan: Aspoň ta knížka bude vypadat, že ji někdo četl víckrát než jen jednou :D
15.10.2014 01:39 - Hunter
Ja jsem spis proti, protoze chci figurkovat a tak - zkusim se zeptat maminy, jestli by to neslo v nuslich...

Jinak primarne pro Wriglyho, ale kdyby vas zajimalo, jak narocne je dabovat takoveho Groota z Guardians of the Galaxy... :-)
https://www.youtube.com/watch?v=G55prAFpo_Q
18.10.2014 09:59 - tony
takže asi tedy u Pavla co?
19.10.2014 10:06 - Bleška
budeme doufat, že jo :D
19.10.2014 10:18 - Hunter
Hrajeme v "Tondove" cine - pasaz u Morane, 1pm... Navaril, nebo to bylo zavaril?, nam Tonda :-)
19.10.2014 11:57 - Leese Dailen
tak doufejme, ze si to precetli i ostatni
20.10.2014 02:26 - Hunter
Zapis nekdo? :-)

Columi zbrane:

heavy columi rifle +2 attack, dmg 4d12+4, accurate, vaha 5kg, ammo 200, 50 ks
heavy columi pistol +2 attack, dmg 4d8+4, vaha 1,5kg, ammo 200, 5 ks

Jmena vojenskych slozek v kombinovane armade Aliance, pocty a jejich velitele pri operaci Oricon:
Kolektorsky dustojnik pro lekarskou podporu, prezdivka "Ranhojic", tri krizniky Kolektoru, posadka odhadovana na 100-150 osob
Jedi Master Tobin Organa, Republika, dalsi dva jedi masteri a celkem tri padawani
Plukovník RA, 4. obrneny pluk, Leanu Thule, 1500 vojaku a 500 muzu posadky, cca 50 tanku a 20 obrnenych vznasedel, plus doprovodne speedery, minomety a lehke protiletecke zbrane, celkem pet vysadkovych lodi velikosti fregaty
Legát Arbin Corsic, Spojene sily Teutonu, Treti nezavisly odrad, 500 vojaku a 100 muzu posadky, dva destroyery (Teuton battlecruiser), 24 doprovodnych stihacek

Po uvodnim bitve pri obrane Adry a po shromazdeni prezivsich muzu pri smyslech je stav nasledujici:
Jedi master Tobin Organa, dalsi jedi master a dva padawani v zakladnim tabore, spolu s Likkitem udrzuji obranny val proti hruzoefektu Dread Masteru
Plukovnik Leanu Thule spolu s 350 muzi ve vysadkove zone. Podarilo se zachranit kolem 20 tanku a 5 obrnenych vznasedel, funguje omezena minometna podpora a pruzkum pomoci probe droidu
Legat Arbin Corsic vede 100 prezivsich Teutonu na planete, vsichni prezivsi jsou vysadkari, bez tezke techniky a letecke podpory

Na orbite 3 krizniky Kolektoru zlikvidovaly nekolik nepratelskych orbitalni stanic bez utrpeni zavaznych skod. V jejich utrobach je vysadkova lod Severni Zare, RA spolu s plnou posadkou 400 muzu, 10 tanky, 4 vznasedly a podpurnou technikou. Na ni je i treti Jedi Master a jeho padawan chranici flotilu pred silnymi nasledky Dread Masterskeho strachu. Dale pak lehce poskozeny Teutonsky destroyer Fides spolu s posadkou 300 muzu a 20 stihackami.

20.10.2014 02:31 - Hunter
Dalsi hrani v nedeli 02.11.2014 nejspis u Tondy v praci, coz jeste potvrdi - Michale, budes moct uz? :-)
21.10.2014 19:21 - Elvid
Teoreticky se budu vracet někdy v sobotu, takže když nebudu moc mimo, tak bych mohl dorazit...O:-)

PS: Každopádně pak nebudu moci toho 15.11.-16.11. jak jsem říkal dříve a pak snad už normálně.
22.10.2014 15:14 - tony
takže na 2.11. domluvena 24ka...čili potvrzuji hraní u mne :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.096166849136353 secREMOTE_IP: 13.59.218.147