Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
7.3.2015 14:03 - Hunter
Doháje, ok, tak zítra nic. Andy... pls, tohle alespoň nedělej - viselo to na jednom člověku :-/
Dám vědět radši ještě Tondovi... Další hraní - co příští víkend, můžete? Tj. neděle 15.03. ?
7.3.2015 14:24 - Elvid
jo, budu mít teď neděle volné...;-)
OK, se zítřkem nepočítám.
7.3.2015 21:23 - Bleška
Mrzí mě to, ale dopředu jsem upozorňovala, že můžu dost haprovat. 15. stopro nemůžu a potom nevím. Můžu dát vědět na poslední chvíli :(
8.3.2015 02:36 - tony
ok zatím mám volno
11.3.2015 10:45 - Hunter
Tak jestli bude Wrigly, budeme hrat. Jestli nebude Wrigly, nebudeme hrat...
Nenapada nekoho nejake misto, kde sehnat dalsi osobu? Moc mi nevyhovuje, ze jsme tak "nejisti" a celkove by to, myslim, bylo fajn :-)
11.3.2015 23:21 - tony
éééé.....Fibri..........jinak nevím
12.3.2015 08:35 - Fibriso
nope
12.3.2015 18:36 - Leese Dailen
Tak s nedeli pocitam a v blizkem vyhledu ted nevim o zadnych obsazenych vikendech. Dalsi hraci me nenapadaji, nbidl bych je sam.
13.3.2015 23:58 - Hunter
Oookay, takze v nedeli u me...
Fibri ne - vybral si sam :-)
Nemyslel jsem, ze vas napadnou hraci, ale KDE je sehnat :-) RPG forum, nebo neco takoveho? Zkuste se poptat "tam", jestli mate ucet, nebo tak neco :-)
16.3.2015 10:59 - Hunter
Doufám, že se vám hraní líbilo a doufám v nějaké ty zápisy - Wrigly, měl bys něco napsat :-)
Další hraní v neděli, 29.03. :-)
16.3.2015 11:07 - York
Hunter píše:
RPG forum, nebo neco takoveho? Zkuste se poptat "tam", jestli mate ucet, nebo tak neco :-)


Na to nepotřebuješ registraci, jen ti pak případný zájemce nebude moci poslat PMku (ale odpovědět do diskuse ano).
16.3.2015 14:43 - Hunter
OK, dik Yorku, zkusim to :-)
20.3.2015 11:28 - Leese Dailen
21.3.2015 08:08 - tony
Při odletu ze stanice jsem nejen lehce rostřílená ale i lehce paranoidní.Proto požádám ještěrku aby s námi pomocí síly skočila jinam.Při nákupech se trochu uklidním ale ne moc.myslím že stín paranie už se mnou navždy zůstane.
V každém případě jsou před námi dvě stanice které máme proskoumat.Botanická zahrada a skladiště.Nám ..tedy mě ,kecálkovi,ještěrce a číče.A vyhráváme sitský jackpot ...hurá.
vojenská rozvědka našla jednu z laboratoří dredmástrů a pokračovala ve výzkumu v sitském duchu.Neboli všichni chcípli jako B1.Nejdřív to vypadalo nadějně.Já doufala že odešli mi najdeme časovač kecálek ho vypne a budeme mít hotovo.Místo toho se začali objevovat stopy střelby a výbuchů a krvavé šlici po stěnách které by rozradostnili každého sitha.Jak se ukázalo byli to odolné force potvory které by standartním jednotkám a civilistům opravdu zavařily.Nevadilo jim ani vakuum díky čemuž se mi podařilo narychlo opustit lod a stanici naštěstí jsem se pistolí s kotvičkou přecejen zachytila a vrátila.
nevystříleli jsme do nich ani dva zásobníky prostě nuda.jediné dva přeživší jsme předaly jedium at si to s vojenskou rozvědkou vyříkají sami.
21.3.2015 10:46 - Hunter
Teda Tondo a ja myslel, ze se ti to libilo :-D takhle suse to zhodnotit... :-)
+1 fp
22.3.2015 13:21 - Leese Dailen
Republika se mění. Táhlá válka se začíná přiklánět na stranu republiky a se znovunabytým pocitem bezpečí se znovu rozjíždějí kola intrik v senátu. Někteří mocnější si zjevně vybrali tento čas na to, aby se nás konečně zbavili na dobro. Po posledním pokusu vojenské rozvědky si na nás nalíčili vskutku vydatnou past. Nalákali nás na ukradené patenty z továrny a zajistili účast hned několika skupin, které nám něco dluží, aby nám zajistili zábavu, než dorazí těžká technika. Kombinace padlé Jedijky, Durge a velitele Sabaothu byla skutečně hutná. Vzhledem k připraveným pastem se jim povedlo nás rozdělit a než jsem se k nim dostal zpět, dokázali pocuchat Rak-Dol natolik, že ji vyřadili z boje. Nakonec se nám ale i tak podařilo situaci obrátit v náš prospěch a jedinný Durge to přežil, protože za včasu prchl. Rak-Dol zjevně stihla poslat zprávu, protože krátce na to dorazil náš odvoz v podobě Dexe v gunshipě a skutečně to vypadalo, že se o nás bál. Ještě že tak, protože jsme ještě nestihli ani odletět a už začalo bombardování stanice několika Viktory class rozvědky, podle všeho se nás chtějí zbavit natolik, že se odvážili použít baradiové hlavice u několika maskovaných raket, bohužel mé skeny nebyly dostatečně průkazné (Jsem zvědav, jak tohle budou vysvětlovat).
Naše pátrání dále zamířilo na dvě stanice, kde měla rozvědka pravděpodobně ty baradiové hlavice sestavovat. My jsme si vybrali oficialně botanickou stanici, kde dříve probíhal výzkum zemědělských plodin s vazbou na jednu ze zakládajících planet a rozhodli se ji zkusit nenápadně infiltrovat. Náš plán spočíval ve využití běžného zásobování stanice a následného předání mnou padělaných rozkazů k předání celé stanice do našich rukou. V kloní zbroji jsem se cítil značně nepohodlně, ale nikdo jiný by nedokázal důvěryhodně prodat převlek za kloního poručíka s doprovodem - Zora sice umí docela přesvědčovat, ale o převlecích neví skoro nic. Před příletem jsme zajistili spolupráci posádky lodi tím, že bud´ budou spolupracovat dle našich pokynů nebo celou loď převezme armáda. Přistání proběhlo hladce a vzhledem k tomu, že nás nikdo nepřišel uvítat, jak jsem očekával, jsme se vydali do stanice. Mířili jsme přímo na velitelské stanoviště, kde bych očekával i případné autodestrukční zařízení. Už cestou jsem začal mít pocit, že je tu něco dosti špatně (a zpětným pohledem si říkám, jestli už náhodnou nezačínám být citlivější na temnou stranu Síly...). Když jsme minuli první amatérsky zničený fúzní reaktor, začalo být jasné, že tu moc lidí nenajdeme. Velitelské stanoviště bylo zajištěno natolik, že když jsem se proboural zkrze zabezpečení, tak se raději vyplo. Pokračovali jsme tedy pěšky a poté co jsme minuli nový, probouraný vstup do botanické sekce jsem navrhoval zkontrolovat loď, ale Rak-Dol mě odbyla, že to není podstatné. Naše obavy se potvrdily, když jsme našli uprostřed skleníku obří klece z nichž jedna byla roztřžená, podle vybavení přidruženého výzkumného stanoviště jsme si domysleli, že zde zkoušeli nějaké sithské experimenty (takže jsme na špatné stanici) a vydali se hledat možné přeživší z posádky stanice. Postupně jsme dorazili až zpět k naší lodi, kde byly jasné známky nevítané návštěvy. Podařilo se nám dojít až na můstek, kde nás málem vyvětrala do vesmíru díra v okně. Ven se podívala nakonec jen Rak-Dol a tak aspoň zahlédla jednoho ještěra, který se zrovna vracel po vnějším plášti lodi do stanice. Podle dalších indicií jsem si dovodili, že zbývající osádka se uzavřela ve strojovně a vydali se tím směrem. Cestou jsme si všimli, že jakákoli organická tkáň slouží těmto ještěrům jako líheň a tak jsme vyrazili zajistit jejich odvoz droidy. Z mnou nepochopených důvodů se Rak-Dol uprostřed cesty rozhodla, že to zvládneme a vyrazila sama ke strojovně. Samozřejmě právě v tu chvíli na nás skočil jeden z ještěrů a jak Zora tak já jsme dostali nechutnou ránu pařátem. Naštěstí Rak-Dol nestačila odejít příliš daleko, takže byla rychle u nás a svoji práci zvládla, ale nebýt štěstí mohl jsem už ležet v krvi na zemi, v té dementní zbroji a ještě s červy v těle. Zora skutečně není na boj vůbec připravená - měl bych si na příště zajistit zase pořádné krytí, nechávat to celé na Rak-Dol není úplně ideální. Posádku jsme nakonec našli i se dvěma přeživšími klony rozvědky. Vzhledem k jejich neochotě spolupracovat je oba vyřešil hasák mechanika a po krátké debatě s posádkou jsme uvolnili lod´ z doku, pomocí plamenometných droidů vyčistili infikovaná mrtvá těla a pobili těch několik ještěrů co na lodi zbylo. Zjevně se mají tendenci stahovat do nějakého hnízda na stanici. Poté jsme stanici nastavili na autodestrukci a pohlídali, že skutečně nic nezbylo. Přeživší vojáky jsme potom poslali Jediům k výslechu, aby to rozvědka nemohla zamést pod koberec a vydali se zjišťovat jak uspěla druhá skupina pod vedením Dexe.
23.3.2015 01:53 - Hunter
Super, dekuju :-) +1 fp :-D
Dexova akce, zkraceny report:

Prilet v zasobovaci lodi, originalni napad Ruky. Vysadek v poradku, vnitrni vrata v neporadku, domobrana naprd. Banda divnych droidu a vsude technologie na stavbu dalekonosnych protilodnich raket. Ruka se snazi nacpat jednu z raket do bazuky. Syldra osetruje ruku Ruky, kdyz ho droid integroval do jedne z pristavenych hlavic. Dex nachazi Dantooinske vlhcene doutniky, mise je prohlasena za uspech. Prototypy droidu a jejich zbytky zabaveny, zabaven vyzkumny material. Autodestrukce zakladny se nedala odvratit, evakuace probehla v poradku, doutniky v poradku, dalsi zakladna znacne v neporadku.
Dekodovani pocka na Leese, otevrena data mluvi o rusicim efektu novych turbolaserovych baterii. Bez adekvatniho serizeni cast energie meni na radiove a svetelne vlny, coz stezuje skeny jak zdrojove lodi, tak ostatnich v okoli. Prototypy uspesne naistalovany do lodi tridy Victory a je v planu ostre testovani. O raketach s baradiem v hlavici ani slovo.
26.3.2015 20:03 - Bleška
:D

Já tedy v neděli ne, tu další taky ještě ne a pak tu, co následuje po Velikonocích, už můžu :)
30.3.2015 11:49 - Hunter
Protoze Tonda byl zmateny, hrani vcera nebylo a budeme misto toho hrat o tomto vikendu klasicky v nedeli, tj. 5.4. a to u me doma. Bez Andrey, takze musi byt vsichni ostatni :-) Dalsi hrani by pak klasicky bylo dva tydny na to, tj. 19.4.
31.3.2015 12:20 - Hunter
Prave jsem videl 14. dil SW Rebels... a wooow! woooow! wooooooooooow! :-D
I love the ending :-D
Ale nebudu spoilerovat, dont worry :-)
Wrigly, zkus dopsat jeste ten zapis, prosim te...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09859299659729 secREMOTE_IP: 3.12.71.237