Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
21.6.2016 13:29 - Bleška
Takže za mě by se hodila sobota, střelnici máme až do 18:00 (odcházet budu muset cca v 17:00, spíš kousek dříve), takže pokud by se třeba i posunul začátek, mohlo by se dát hrát i u Tondy v práci do té doby, než by mu končila směna, tak bychom se vyhnuli tomu poděsovi.
V neděli to úplně nevyjde :). Koukala jsem jak dlouho by nám to tam trvalo a s ohledem na stav silnice (všude uzavírky) a první týden prázdnin (zácpy), se obávám, že strávíme spoustu času s výhledem na "nadšené" tváře ostatních řidičů :).
21.6.2016 13:29 - Bleška
Náhodou posunout to na temnhle víkend by bylo možné? Michal psal, že nemůže jenom v neděli...
21.6.2016 18:12 - Leese Dailen
za me nejde, budu pryc cely vikend
22.6.2016 08:40 - Bleška
Hehe, já jsem zapomněla, že jdu vlastně na svatbu, takže taky nic :D
22.6.2016 10:11 - Hunter
:-) Tenhle vikend nic. Dalsi hrani tedy planujeme na sobotu, 02.07. a to u Tondy v praci. Predpokladam, ze dame hrani uz dopoledne, tj. zacneme v 10:00.
Obedy s sebou, nikam nepujdem (leda objedname pizzu).

Dejte vedet, jestli vyhovuje a muzete + jestli budete mit zajem o tu pizzu (pokud nebudete alespon dva, bude drahy dovoz) - me osobne pizza nelaka, takze pujdu bud po vlastni ose, nebo se pridam ad hoc.
22.6.2016 17:04 - Elvid
Za mne ok.

PS: Nezapomeň mi tam donést moji postavu, když to bude u Tondy v práci. ;-)
22.6.2016 20:11 - Leese Dailen
drivejsi start v sobotu, ok.
23.6.2016 13:16 - Leese Dailen
Zatracení mandaloriani a jejich hrdost. Už takhle nemáme čas na zbyt, riskujeme tady život a pokaždé, když se potkám s místními, tak jediné na co myslí je boj. Copak přišli všichni o mozek a nevidí tu očividnou přesilu kmenů? Nejdřív Death Watch, pak Odboj a teď ještě ten dědek Skirata. Nejdřív nás přijdou "zachránit", ale pozdě. Pak je tajemný jak bothan ohledně kontaktu a schůzky a když už se sejdeme, tak samozřejmě chtějí dobývat, mluví se mnou jako s děckem a očekává, že mu hezky vypovím, jakou blbost jsme to určitě vymysleli.
Už mě vážně nebaví, jak všichni automaticky předpokládají, že o boji nic nevím. Prostě proto, že proti nim nestojí mohutný chlápek ve zbroji. Občas se to hodí, ale poslední dobou je to dost komplikace.

Takže nejenom, že mi Skirata po našem rozhovoru ukradl loď, ale moji vlastní lidi se rozhodli, že to vyřeší za mými zády. Rak-Dol s Mansharou. Podle nich jsem ho odpálkoval naprosto zbytečně a on teď půjde proti nám. Došel k názoru, že mám chuť ovládnout Mandalor a proto tohle celé dělám. Hm, kdyby se na chvíli zamyslel a třeba se zeptal, tak jsme to mohli vyřešit na místě. Co mě ale překvapilo, bylo zjištění, že skutečně plánuje během pár dní zaůtočit s najatými žoldáky. Nemyslím si, že někdo jako on by bezhlavě spáchal sebevraždu, což ale znamená, že má řádově jiné zdroje, než jsem předpokládal. Najmout takhle rychle v době války dostatek žoldáků na podobný útok je minimálně v řádu milionů kreditů. To by nejen mohlo dost zkomplikovat celou situaci, ale taky to dává více smyslu jeho jednání. Když si to promítnu zpět, tak je také pravdou, že nikdo další se nenabídl, že by nám pomohl v souboji a i odboj jsem musel v podstatě uplácet.
Možná jesm už opravdu přetažený a něco jsem minul, budu se nad tím muset pořádně zamyslet, další taková chyba by v této situaci mohla být moje poslední...

<Po debatě s Andy jsme došli k tomu, že jsem jako hráč úplně minul spojitost s tím, že chvíli před tímto kontaktem za námi byli v kanálech. Dokonale jsi mě zmátl tím odkazem na otce a tak jsem přemýšlel, kdo by to mohl být, že mi tohle vůbec nedošlo. Tím byla dost ovlivněná moje prvotní reakce na něj, který zpětně vzato logicky navazoval na předchozí setkání, které se neodehrávalo. Rozhodně bych nevracel Leesovu reakci, jen si myslím, že je vhodné vysvětlit hráčův přehmat.>
23.6.2016 14:22 - Leese Dailen
Zpráva na loď Lambda pro Kal'buir.
Nikdy jsem neměl v úmyslu ovládnout váš domov. Rád bych se omluvil za dojem, který jsem vyvolal při našem posledním setkání. Netušil jsem, že k vám byla republika natolik štědrá a proto jsem chybně předpokládal, že jste další bojechtivá skupina jako klan Vizsla. Obsah mého sdělení je ovšem pravdivý a to, že jsme velmi blízko zajištění odchodu lovců bez boje. Většina naší jednotky žije podle tradic a přišla chránit svůj domov. Já osobně odejdu stejně jako jsem přišel.
Dar'Coruscanta
24.6.2016 10:43 - Hunter
Super Wrigly, rikal jsem si, ze mi ten tvuj pristup uplne nesedi a hle, narazili jsme na problem se skipovanim :-)

+1 fp na dalsi hru :-)
24.6.2016 11:02 - Bleška
Juhůůů! Bude se hrááát!!

Super Leese, krásně jsi to za postavu vystihl :). Ještě doufám, že se zbytek jednotky dozví, že se Leese omluvil, jinak alespoň Manshara bude mít tendenci ho svázat do kozelce a hodit do temného sklepa, aby si tam nad sebou mohl trochu zapřemýšlet ;).

Spíš bylo zajímavé, jak byl uražený, že se to Manshara s Rak Dol rozhodli vzít do vlastních rukou a skoro je obvinil ze vzpoury :).
24.6.2016 13:16 - Hunter
Btw, netusim, jestli jsem vas uz tim neotravoval, ale pro jistotu :-)
http://adage.com/article/btob/hpe-partners-paramount-pictures-star-trek/304311/
24.6.2016 13:17 - Hunter
hehe, Andy, presne to me dokonale pobavilo taky. Coze? Ukradnuta lod? Hmm... Coze, dalsi nepratele? Hmm... Coze, oni se rozhodli neco resit misto me bez dovoleni? ARGGHHHHGGGHHH :-)
24.6.2016 15:00 - Bleška
Jj :D A přitom se jim to pro jednou podařilo nezkonit :D, na rozdíl od někoho... Hm? :D
28.6.2016 18:23 - tony
sobota od 6,30 OK
30.6.2016 12:16 - Hunter
Ja toho Tondu zaskrtim... Jaka sobota 6,30 ok?
To jako ze muzeme hrat takhle od rana, nebo ze vecer te nestrida soudruh idiot? :-)
Aneb plati 10:00 u Tondy v praci... Proc k tomu Tondovi nepribaluji i prekladaciho droida...
30.6.2016 14:34 -
TOvarna.na.droidy@Imp.com
Odpověd:"Nemáme tolik droidů"
30.6.2016 17:38 - Hunter
:-D
Mel bych se dostat k te odpovedi na Wriglyho zpravu.. Uff, uff... Hmm, jdu misto lovit zenske... Ach ty priority...
30.6.2016 22:25 - Hunter
Zprava pro Leese Dailen

Diky tomu, ze jsi aruetii a pomohl jsi mym chlapcum na Coruscantu, prejdu tu di'kut poznamku o prirovnani k chakaaryc Viszla.

Bardan rika, ze si tvoji lide zaslouzi sanci na svuj plan. Pockame.

Ale pamatuj si, haatyc or'arue jate'shya ori'sol aru'ike nuhaatyc.
1.7.2016 15:25 - tony
OK...každej kdo chce si se mnou může přijít hrát dřív...jinak od 10.00

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10297894477844 secREMOTE_IP: 18.119.118.99