Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
11.11.2016 18:09 - Leese Dailen
spis by mi davalo smysl zkratit nepodstatne cast deje, viz ta zasobovaci stanice, nez dikovat dej, ktery se odehrava... ale videl jsem capitana ameriku 1, takze vim, jak se dobiva takova jachta a jak to dopadne :-)
14.11.2016 13:23 - Bleška
Jaké nepodstatné? Zásobovací stanice, to myslíš ten poslední boj? Já si ho moc užila :).

Btw, pořád nevidím zápis od tvé maličkosti :).
16.11.2016 19:36 - Hunter
To musis jinak, Andy... Wrigly, stale nevidim zapis od tve velikosti :-P

Ad plan a no important dej - kdyz... kdyz vam to planovani tak desne trvaaaaaa a je to taaaaaak zdlouhaveeee a nerozhoupane :-)
Navic bych mel rict, ze Dailen starsi se svym "stabem" ma jistou tendenci plan pripravovat :-) No uvidime...
Ad Captain America 1 - ha! To sice byla kontejnerova nakladni lod, ale co uz, podobne to jiste byt muze (az na to pristavani ze vzduchu bez padaku - na to DRko nema ani Zora - a ta ma uz praxi :-D)
19.11.2016 23:05 - Bleška
Mám pocit, že to dřív zamrzne Mustafar, než Wrigly napíše zápis :). Ale! Naděje umírá poslední! Možná, stejně, jako FP za zápis získáváme, tak bychom je za nenapsaný zápis měli ztrácet... Všechny :D.

Btw, šlo o tu misi, kterou jsme nejspíš přeskočili, protože nebyl Michal, jehož postava by konečně byla užitečná... Ha, joke! Který by si to za Zoru užil a zúročil byl její skilly :). Jenže chyběl a my ostatní to s loděmi neumíme tak úžasně jako ona... :).

Ad Zora přistávající ze vzduchu... Já bych jí dala ještě jednu šanci, třeba už na to přišla, díky té své "praxi!" O:-). A pokud ne, její poslední čin rozhodně nebude zapomenut ;) O:-).
21.11.2016 14:17 - Hunter
Nebude jeji smrt zapomenuta, protoze Wrigly konecne napise zapis! :-D
21.11.2016 22:00 - Elvid
A kdyby přece jen nepochytila praxí, tak FP to jistí a doskočí i bez padáku. ;-p

Jinak tento víkend mám obsazený, ale další už bych měl moct. A v prosinci mám zatím obsazeno 16.-25.12.

PS: Rak Dol to s loděmi také umí, většinou je zvládne vyřadit, jen je potřeba ji nejdříve dopravit na tu cizí loď dříve, než se ta její rozpadne jako obvykle...O:-)
22.11.2016 11:46 - Hunter
Toz, koukam, ze v poslednich strance rozhovoru nevidim dalsi termin hrani!
Ostuda!

Takze, co vy na nejblizsi hrani v sobotu, 03.12.?

10.12. nebudu moct ja, takze co nasledna sobota 17.12. bez Michala? Jsem linej hledat, co k tomuhle terminu kdo psal :-)
No a pak az v roce 2017... Achich, ja si chci zahraaaat, a budu vsechny komandovat a otloukat jim o hlavu jejich chyby a vubec! Muhuhhahaaahahaa, vsak se vam po Leesovi jeste bude styskat! "Kylo Ren whining face"
22.11.2016 13:12 - Bleška
Kylo Ren si zapomněl sundat helmu, takže nikdo jeho face nevidí.

Jsou to lemplové, všichni :P. Já 3.12. můžu, aspoň si to zatím myslím... :D. 17.12. si taky myslím, že můžu :).

Ono, když se to tak vezme, tak mám pocit, že z jedné hry nenapsal zápis ani Michal... ;). Nebo se mýlím?
22.11.2016 14:00 - Hunter
Nenapsal!
Ani Tonik nenapsal, ani svoji povestnou basnicku nenapsal!
Nikdo nic nenapsal a spamujeme tady jen ty a ja, dva spameri forem spojeni! Nenapsal!
... Me hrabe...
22.11.2016 14:29 - Bleška
Udělej, jak navrhuji, Spamere 1. Seber jim FP za nenapsaný zápis a až ho napíšou a vloží sem, tak jim je vrátíš + dáš 1 FP za zápis navíc. Jinak Zoru necháme vyskočit z té výšky bez FP, takže bude muset dát Destiny, což je drahý, Rak Dol hold umře, protože ta nemá ani Destiny a Leese to taky nějak dá.

Spamer 2 out
22.11.2016 17:19 - Hunter
Leese to ukeca, nebo to da rozkazem nekomu jinymu a ten hebne za nej :-) Pri damage si navic budou moct hodit dvakrat a vzit vyssi!
Nebo! Hodi decepci a gravitace si bude myslet, ze na nej neplati!

Ad FP - mno jo, to jsem prece delal, ze jsem rekl, ze 3 FP, a kdyz nejsou zapisy, tak to maji enemaci. Ale mozna to "kradeni" FP primo postav by fungovalo lepe :-) Muhuhuhahahhhkchrrrhhh, kucky, kucky... Ehm...
22.11.2016 20:46 - Elvid
Tak z posledni hry neni za mne moc potreba...litala v lodi, chvilku zvazovala, zda odleti, nebo pristane na kusu lodi a zkusi s nim skocit do slunce...normalka a nic zajimaveho...;-)

Konflikty vytvari az ta banda dalsich postav, co se mota okolo Zory...;-p
23.11.2016 10:46 - Hunter
Elvid píše:
Konflikty vytvari az ta banda dalsich postav, co se mota okolo Zory.


Lol, +1 FP na dalsi hru, Michale, za perfektni RP postavy :-DDD
23.11.2016 13:46 - Bleška
Hunter píše:
Ale mozna to "kradeni" FP primo postav by fungovalo lepe :-)

Hold když to nejde pozitivní motivací, půjde to tou negativní :D.

Hunter píše:
Nebo! Hodi decepci a gravitace si bude myslet, ze na nej neplati!

Nebo ještě Persuation a tu gravitaci přesvědčí, že na něj neplatí :D.

Já když napíšu takový krátký zápis, tak mi nidko FP nedá... :( *fňuk*
23.11.2016 13:47 - Bleška
Elvid píše:
Konflikty vytvari az ta banda dalsich postav, co se mota okolo Zory...;-p


Tak řešení je jednoduché. Už s sebou Zoru nebudeme brát, když ji tak hrozně ztěžujeme život. Jsme opravdoví sobci, že nevidíme, jak chudák trpí... :P
24.11.2016 08:33 - Hunter
Bleška píše:
Tak řešení je jednoduché. Už s sebou Zoru nebudeme brát, když ji tak hrozně ztěžujeme život. Jsme opravdoví sobci, že nevidíme, jak chudák trpí...


Achich Andy, tak +1 FP za RP postavy... Nejak hyrim force pointy...

Me jeste napadlo, ze Zora je ultimatni saboter - nasadte ji do ochranky treba te jachty a bude potopena zbytkem posadky jako soucast chaosu, ktery se kolem ni (ale ne ji) tvori :-))...
24.11.2016 10:36 - Bleška
Hunter píše:
Nejak hyrim force pointy...

Toho bych měla využít... Ty zápisy jsem napsala dva, což znamená, že společně s mým RP postavy bych měla mít 3 FP *mrká očíčkem*. A ještě jeden navíc, že to celé táhnu sama :D.
24.11.2016 16:40 - Elvid
Tak já to nepsal ani kvůli FP, jen jsem poukazoval, že nemá moc smysl tam něco zapisovat za postavu...alespoň co se týče dobrodružství...chystám se už pár týdnů tam zapsat něco z jejího lodního deníku, ale nějak to mám teď nabyté...ale třeba se k tomu někdy dostanu. O:-)
24.11.2016 21:47 - Leese Dailen
3.12. nemuzu budu pryc, 17.12. muzu a pisu si.

(nebo se schovam mezi ostatni padajici a nikdo si me nevsimne, ze jsem spadl :-)))
25.11.2016 10:34 - Bleška
Jo, jo, jo... Tady je to koukám samá slibotechna, jak před volbama. Každý slibuje zápisy, ale skutek utek :D :P.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10161185264587 secREMOTE_IP: 3.145.105.108