Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
2.1.2011 21:38 - Bleška
My jsme fakt všichni zařvali? nebo zařvem?
3.1.2011 10:38 - Hunter
Neboj, nezarvali...
Me se hrani libilo - i kdyz to tedy byl overkill, mel jsem z toho dobry pocit a byla to sranda... Hlavne pretahovani se s Griviousem o naseho mandalorianskeho kamarada bylo vtipne :-) On si ho pritahl move objectem, nacez jsem si ho hodil ja zase zpatky...

Jinak co se stalo s cleny druziny:
Mara pobiha s nekolika klony a zpomaluje a prudi divizi droidu na postupu, tj. je free a venku...
Nas desatnik, drsny Kel Dor s nulou forcepointu a nejakym tim destiny zdarne uprchl a schoval se v jeskynich.
Neohrozeny velitel, serzant Dex po ztrate sveho jedineho bratra v jednotce se rozhodl generalu pomstit. Protoze vsak jeho Sila nebyla dostatecna, pouzil specialni preparat, ktery si pripravil - destilat ze zeleneho kamene. Po dopadu mezi 25 B1 si jej vstrikl do krcni zily. Bohuzel vsak mel tento preparat drobnou vadu. Sice pridal Dexovi obrovske schopnosti Sily a svet se mu zdal jednodussi, ale to jen po ten prchavy okamzik, nezli z toho jeho pretizene telo vyhlasilo stavku a Dex uprostret tuny nepratel omdlel...
Nas drsny mandalorian se sebral ze zeme, na kterou po odhozeni Griviousem dopadl (cca 50m vzdusnou carou, kde asi 45m tvorilo prevyseni :-)) a vrhnul se na droidy. Redukoval nepratelskou armadu diky svych schopnostem asi o 100 droidu. Ale i tak ho pak elitni jednotky dostaly, kdyz si pro nej konecne dosly...
Leese se schovava ve vzduchovem potrubi konfederacni lode. To proto, ze nemuze nosit super rudu, ze ktere se delaji mandalorianske zbroje (a nakradli jsme si ji desitky kilo). Je tak spolecne s Marou a rozstrilenymi zbytky desatnika jedinou nadeji zbylych clenu tymu na to, ze se budou moci dostat zase "domu"...

A tudiz jenom pripominam level up! Jsme na sedmicce, damy a panove...

Ad dalsi hrani, co tuto nedeli, muzes Petre? Ja bych mohl primarne odpoledne, mozna i dopo, ale spis ne...
3.1.2011 13:44 - tony
já bych dodal že vzhledem k k tomu že budu v práci uvítám kdyby se hrálo u mne.JInak budu plakat.
3.1.2011 15:20 - Bleška
Jinak všem přeju (byť pozdě) hodně hraní do nového roku, mnoho úspěšných postav a dokončených questů a na svědomí alespoň jednoho DMa!
3.1.2011 21:53 - Babau14
Písnu včas neděle je možná ale zatím to není na 100%
3.1.2011 23:56 - Fibriso
mam virozu, ale doufam ze do nedele budu Ok
a co to bude: Pathfinder nebo Návrat Klonino?

a de facto jsme zařvali všichny... "GREIVUS, MIZÍME!"
3.1.2011 23:59 - Leese Dailen
Nedeli beru, ale mel bych mit ranni smenu, takze budu moct tak od 14h. Jeste upresnim.
4.1.2011 09:59 - Hunter
Ad nedele, tak Fibri, tady na tomhle foru resime tu nejlepsi z her a to hvezdne valky :-)

Me by ta nedele prozatim vyhovovala pres cely den, ale je mozne, ze budu mit "kamaradku" doma, takze bych mozna taky mohl az odpoledne... Zatim u me 50%/50% dopoledne, 100% odpoledne :-)
6.1.2011 06:23 - tony
tak jako tak to bude u mne v práci :) protože já budu v práci až do večera jinak mne máte na svědomí.
6.1.2011 11:41 - Bleška
Já už mám na svědomí lidí... o jednoho víc nebo míň... :P
6.1.2011 13:14 - Hunter
:-) Tak jak o vikendu? At vim, jaky denicek si vytisknout :-)

Tondo, chces zase udelat level up? V tom Jensaarai?
6.1.2011 14:14 - Bleška
My máme vlastně level... HELP!
6.1.2011 16:42 - Hunter
Bleska píše:
My máme vlastně level... HELP!

Mam si na tebe doma udelat cas a prostor? :-) Co v patek? A pak pujdem nekam do hospo/baro/tanco zalezitosti za lidma, lovit zensky/chlapy (dle vkusu :-) ) ? :-)
6.1.2011 17:22 - Bleška
Hehe :D já už chlapy lovit nemusím :P, ale s ženskejma ti klidně pomůžu ;) :D.
Ale neřeknu ti ještě v kolik, asi spíš opravdu k večeru, tak kolem 18, 19 apod. Ještě ti pošlu upřesňující sms :)
6.1.2011 17:35 - Hunter
ok, ja driv jak po te seste stejne doma nebudu... Budu od ctyr v posilce, tj. kolem pul sedme az sedme doma... to skoro vypada na veceri... hmm... :-) A pomoc uvitam, partaku ;-)
Btw, Fibri, co hodlas hrat? At se na to dusevne pripravime :-)
6.1.2011 20:49 - Fibriso
jak to mysliš, duševně se připravíš?
asi budes odušnen...
6.1.2011 23:03 - jira
levelem bych taky docela rad chtel pomoc
7.1.2011 09:06 - Hunter
Fibriso píše:
duševně se připravíš?

Pokud se dusevne nepripravime, muze se stat, ze ti tvou novou postavu "nahodou" popravime :-)

OK, Jirka jest dalsi... Tak to asi udelame na zacatku hry? Petr by mezitim informoval stavajici prezivsi cleny, co ze to delali... Popripade kdo chcete, abych mu udelal denicek, tak mi poslete do mailu co nejvic informaci a prepisu vam to do toho sveho "automaticky" pocitajiciho :-)
7.1.2011 13:34 - Hunter
Takze Petr mi psal, ze neni OK... Takze v nedeli SW nebude... Beee... Buuu a vubec, dalsi zviratka (treba haf, haf!).. Neboli jedeme na nahradni plan, bude Battletech :-)
7.1.2011 13:41 - Bleška
tak tobě napíše a na mě kašle! to si s ním musím vyřídit! :D
jinak jak teda Huntere? :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08503794670105 secREMOTE_IP: 3.144.212.145