Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
26.1.2011 11:08 - Hunter
A Fibri, s cim se hodlas vytasit za postavu?
26.1.2011 14:16 - Fibriso
Tento víkedn se budu jeste chladit (musím na vás zachovat chladnou hlavu), ponevaž nebudu moci nejspíše dorazit
Jinak to je Scoundrel s lehkým nadáním v síle.

Klidek Freyi, budeš vyndán včas :D

ps: kdo nezná Freyie, nechť se koukne na Futuramu
26.1.2011 16:24 - Hunter
Aaa, další se Silou... Se to nějak množí... To bude asi nějaká infekce... :-)
26.1.2011 17:13 - Bleška
A hlavně další na způsob Scouta...
26.1.2011 17:49 - Fibriso
ee, prave ze scout moc ne (i kdyz, plizit se umim :)
27.1.2011 18:17 - Bleška
No nevím...

Jinak já přijít nemůžu, povinnosti doma :(
27.1.2011 19:35 - Babau14
Nedáme tedy battletech když nemůže Fibri a Andrea ???
28.1.2011 10:29 - Hunter
Neee, ja chciiii SWWWWW :-)
28.1.2011 10:29 - Hunter
Se na ne tesim cely tyden, tohle mi nedelejte :-/ Fnuk... Ja chciiii SWWWWW :-)
A taky chciii ven z mrazaaakuuuuu :-)
28.1.2011 11:04 - Fibriso
Hlavně zachovej chladnou hlavu!
28.1.2011 13:49 - Leese Dailen
Babau14 píše:
když nemůže Fibri a Andrea ???
Fibri si stejne postavu zabil a Andrea je takova ticha divka, takze ani nepozname ze tam neni.
Navic Battle dame pozdeji.
28.1.2011 15:53 - Bleška
Píše:
Andrea je takova ticha divka, takze ani nepozname ze tam neni


Aha, z toho mi tak trochu vyplývá, že vlastně nepoznáte, že tam jsem... Juchů, hraju svoji postavu přesvědčivě :D

Ale já bych byla radši, kdybyste projednou hru odložili. Chci si už zahrát a už mi to jednou uteklo. Je pak pracné dostávat se znovu do děje.
28.1.2011 22:44 - Leese Dailen
Bleska píše:
Chci si už zahrát
Vzdyt jsi si mela zahrat svou minihru na zachranu vojaku. To to s vama petr neodehral?
29.1.2011 16:55 - Bleška
o ničem nevím... jsem o něco přišla? :D
31.1.2011 11:34 - Hunter
Tak jsme hrali a bylo to prima... Vyzkouseli jsme si, jake by to asi tak bylo, kdyby Dex sel proti druzince... Sranda :-) A to jsem ani nemel rotacak ;-)
I tak jsem ale Darta vesele pripekl blesky (coz mi, sycak, nacpal zpatky do chrtanu :-)), mlatil s nim ostatni a tak vubec se vesele bavil svym spektrem schopnosti... Skoda jen, ze me pri tom lehce rozmazali po palube :-)
No ale protoze jsou hodni, tak jsem to prezil, odinstalovali mi Borgske implantaty a ted jsem zase sam sebou... :-)

Zricena lod, na kterou jsme se dostali s Dartem jako zajatci (btw, Dart ma tedka novou, uzasnou, kovovou ruku! Jak Tonda vtipne poznamenal, kazdy, kdo v tehle galaxii neco znamena nema jednu ruku... :-) )

Pote jsme odhalili, ze po palube behaji ovladani kloni, kteri utoci bez otazek - k nimz jsem se po case pridal i ja... Nastesti druzinka nemela moc problem se dostat jen ke me a Dartovi a s trochou prace a stesti nas i osovobodit... Pote jsme zjistili, ze na lodi je i Ventress... Ostatne to ona me na druzinku postvala... Leese stahoval data z lekarskych zakroku a kde ceho dalsiho, protoze lod slouzila jako lekarsko vyzkumna stanice na predelavani mych bratru, klonu, na maniaky se svetelnym mecem a touhou nas zabit... Zachranili jsme nastesti diky mehu nalehani (a vystaveni jednotky zvysenemu riziku) dalsi 4 bratry. Posledni dva jsme zachranit nedokazali, Ventress je na dalku zasebevrazdila...
Ocitame se tak ted na palube ukradeneho separatistickeho transportu v nezname soustave Omwati, kde jsou jakesi velke doky, dva Aclamatory s Republikovou signaturou a obyvatelnou planetou. My budeme vyletavat z asteroidoveho pasu... A Ventress? Ventress je bud s nami na lodi, nebo zustavala na sve, zricene... Nevime... Tak jako tak doufame, ze stihneme zavolat pyrotechniky, protoze lekarska lod je solidne zaminovana... A my to sami nezvladneme...


Trosku bokem, k vyndavani veci (granatu, zasobniku apod) z bandaliru - je to move akce... Stejne jako taseni pistole apod z pouzdra.
Pokud vyndavate vec z batohu, ci jinak zavreneho prepravniho predmetu, stoji to dve akce. Utility belts, bandaliry a pouzdra stoji pouze jednu move akci. Tj. prezbrojit znamena zandat zbran do pouzdra (move akce) a vyndat novou (move akce).

Pokud zbran poustite, ci jiny predmet, je to swift akce. Stejne tak placnuti s sebou na zem je swift... Prepinani modu palby je take swift, stejne jako zapinani a vypinani lightsaberu. Mireni stoji dve swift akce...

Co se tyka cyberimplantatu - tedy nahrady, tak za kazdou nahradu majitel ztraci -1 k Use the Force... Jinak jsem nenasel v zakladnich pravidlech silnejsi verzi, co by neco delala... Kdyztak me odkazte na dana pravidla, pls :-)
31.1.2011 12:41 - Fibriso
a kdy bude dasi sešna? :p
31.1.2011 14:29 - Leese Dailen
Jeste doplnim, ze bleska se dobrovolne rozhodla zustat na planete Eclipse, kde se snazi zachranit prezivsi klony, kteri tam zustali.
31.1.2011 17:57 - Bleška
Dobrovolně - Hlásí se nějaký dobrovolník? Nikdo? Tak Ty jsi dobrovolník. - chápu to dobře? :D

Ok, dostanu aspoň metál? Nemyslím ten In memoriam :D. A budu povýšena? Bude ze mě hrdinka? Jo? Aspoň něco... :D
31.1.2011 18:10 - Leese Dailen
V podstate se vubec nic nedeje. Na planete zustalo jen velmi malo separatistickych jednotek, ktere se vas snazi nahanet. Vzhledem k tomu, ze se vojaci puvodne zakopali natolik dobre, ze je sepky nedokazali vystrnadit orbitalnim bombardem, tak se na to vicemene vyprdli. Ovsem i ta zbyvajici sila droidi armady je dostatecna, aby vas ve ferovem boji dostala, takze jsi zacala s vojaky hrat bojova cviceni a behate po ruinach jak fretky a vyckavate az bud republika dobije zpet planetu a nebo se pro vas vratime my.
Bylo to skutecne dobrovolne, protoze dalsi variantou bylo, ze to na sraz stihnes i s vojaky a odletime vsichni - no jenze co pak s tebou v misi...
31.1.2011 22:46 - Bleška
To je pravda... co pak se mnou... vařit neumím... prát neumím... Střílet zřejmě taky ne... Já jsem prostě jenom člen do počtu... :D :D :D (nebrat vážně, pouze ironie ;) :D )

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.068682909011841 secREMOTE_IP: 3.145.178.106