Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
17.2.2011 18:23 - Hunter
Kdyz tedy nedelaji sebevrazedny nalet na super enemaky s termalnim detonatorem v ruce :-) A i kdyz to prezijou, tak nezdrhaj, to se pak tezko zachranuje :-)

Ale jeho obet nebyla marna! Zemrel, abychom my mohli bojovat jiny den! A my budeme a pomstime ho! Jako ze je nade mnou cisar!
...
:-)
17.2.2011 20:09 - Fibriso
prave jsem se vratil k Warmammer dawn of war 2 .... nějak mi ten tvůj proslov přijde identickej s těmi v tom warhammeru....
18.2.2011 10:40 - tony
taky mi to připomělo tenhle svět.Na druhou stranu Já nemám problém hrát něco v oba dny :)
18.2.2011 11:50 - Fibriso
we stand victorious in Emperors shadow!

Každopádně, mam v tom bordel: kdy a kde a co se hraje?
18.2.2011 12:42 - Hunter
V nedeli, od jedne u Petra na Vinohradech s tim, ze Wrigly dorazi jak bude moct :-)

Jinak proslov byl spise smerem k Starship Troopers (Hvezdne pechota), nezli k W 40k :-) Tam by bylo:
I ten, ktery nema nic, muze stale darovat svuj zivot...
Lepsi zemrit ve jmenu Cisare, nezli zit sam pro sebe!

A dalsi paradni kousky, ktere se mym zbesilym prekladem pouze zkazi :-)
18.2.2011 12:56 - Leese Dailen
Hunter píše:
V nedeli, od jedne u Petra na Vinohradech
A je to potvrzeno od Petra nebo dalsi nabizena varianta?
18.2.2011 15:16 - tony
:) já nabízím tu sobotu u mne v práci :)
18.2.2011 18:05 - Leese Dailen
Nahodou jsem nasel par veci, ktere bychom mohli koupit pavlovi, at ma radost...

toustovac
a
kostym
18.2.2011 23:04 - Fibriso
Super, zejtra se bude spát!

proč temná strana by měla vyhrát...
18.2.2011 23:16 - Babau14
Tak neděle SW na Vinohraddech od 13:00 nástup na střelnici hihihihi
19.2.2011 16:32 - Bleška
Ok, počítám s tím a v 13:00 se všichni můžete těšit na budoucí slavnou "zachránkyni" svých bratrů a sester ve zbrani :P. Hlavně už si pro mě přijeďteeeeee!!!

Btw, chápu to dobře, že Jirkova postava skutečně zaklepala svýma vojenskýma botama?
19.2.2011 20:08 - tony
"bohužel" ne jen přišel o ruku jako každej jinej loser.
20.2.2011 21:29 - kdokoliv
http://www.videacesky.cz/parodie-parody-youtube/darth-vader-vola-imperatorovi
20.2.2011 22:11 - Fibriso
nalezeno, Scoundrel talent - Advantegeous oppening, když alík nebo enemík hodí 1, já si dám na někoho útok, ale opravdu je to, že ho musím vidět (ten kdo ji hodil)
Clone wars campaign guide, strana 24.
pokud by se ti to Petrě opravdu nelibilo, tak dej echo a ja ho vyměním za něco méně zákeřného :D
21.2.2011 10:44 - Hunter
Toz pekne hrani, akorat nas docela vypekl ten sniper :-) Uplne netusim, co musel hazet on, ale reflex jsme meli stejny (akorat mel asi o dost vyssi utok :-) ). Skoda, ze to Tonda tolik odnesl a stala se z nej derava Kel Doracka :-) Aspon, ze nedostala otravu kyslikem a vypada ted jako Jaffa s trojuhelnikem na cele :-)

Ad talent, koukam na to a i kdyz se to zda drsne, je to vazne o tom, co nam pada na kostkach. Na druhou stranu, vhledem k tomu, ze ja nas cca 5 a kdyz nepratel taky bude 5, tak to vychazi prumerne na utok navic kazde druhe kolo. Pokud budeme v bitve s droidy, tj. rekneme padesat droidu, tak ma Fibri navic kazde kolo dobre dva az tri utoky navic...
Takze bych navrhoval limit na jeden vystrel navic za kolo, kazdy dalsi pak s kumulativnim postihem -5 (tj. to delat jako redirect). Neboli postih za nepresnou palbu... Ale zkuste si rict i ostatni. Relativne s tim problem nemam, dokud nebude Fibri sedet za kniplem kurete, nebo neceho s podobnou "heavy" damagi, pak uz by to bylo moc velke kombo...
21.2.2011 11:49 - Fibriso
maximálně nabalím do demoličních misí (kde nevadí kolik toho zdemolujem) blaster canon, až mě nekdo nakrkne (a budu na něj mít :)
ale tem má stejně limit 5 výstřelů na zásobník, takže to taky nebude tak žhavé, to bych taky mohl skončit po dvou kombatech bez nábojů :D

v kuřeti už sedět nebudu, teď už to neumím a sebevrah nejsem :)
(sedět ve věžičce naší lodi je ovšem něco, co by mohlo být dost zákeřné
21.2.2011 12:11 - Babau14
Tak Level nájemného lovce byl 10 a měl přežít :(
Talen si Fibri nech je to ok
21.2.2011 12:20 - Fibriso
babau:Dik moc, jeste pak jedna vec ale to bude az vecer do Pm
21.2.2011 18:22 - Bleška
Poslední slova separatistického droida: "To je Jedi!" :D

A link na to s těma ninjama, jak jsem vám říkala :D : http://www.youtube.com/watch?v=YEabhD9EPMc&feature=player_embedded.

Je to německy, takže kdo umí a byl by ochotný přeložit, co říkaj (Hmm? Pavle?), budu moc vděčná ;).
22.2.2011 02:11 - Leese Dailen
Napsal by nekdo prosim, jak to dopadlo zatimco jsem tam nebyl?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062206983566284 secREMOTE_IP: 3.149.229.253