Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
6.4.2011 11:13 - Fibriso
chceš pokračovat ve stávajícím složení nebo nové postavy?

edit: zapomel jsem dodat, ze jsem pro stavající
6.4.2011 12:40 - Hunter
Pokud jde o me, rad bych se drzel stavajicich postav s tim, ze by se neco muselo predat (petr), potazmo bychom si neco vyjasnili...

Pokud by to oooopravdu neslo, pak bych jel vlastni, ale to spis jen nouzove... Rad bych drzel rozjete postavy dal...

Ale jak jsem rikal, radsi si zahraju, ale jestli by nebyl nikdo... :-)
7.4.2011 00:15 - jira
pokud budu delat mastra tak si klido nechte svoje postavy ale chci mit ve skupine maximalne 1 pres forcerera ostatni postavy se upravej
7.4.2011 08:01 - Babau14
Tak co s váma provedu vy SWmaniaci :)
7.4.2011 08:03 - Babau14
Předám svoje moudro Jirkovy pokud bude mít zájem hrát mástrovat SW
7.4.2011 09:51 - Hunter
No, vzhledem k tomu, ze chce sahat Jirka do postav, tak nabizim i sebe jako alternativu k GMovani :-) Sice asi ztratime ty napady okolo zelenych kamenu, protoze ty radsi Petrovi prenecham, ale zbytek bych tak nejak zkusil pouzit v dobe Klonovych valek a prerodu Republiky v Imperium. Jinak je to opravdu jen trileta valka, vsechny dostupne zdroje se v tom shoduji, takze je to jak rikal Petr...

Lehce nechapu, jak stihli nekteri kloni zestarnout natolik, ze museli do duchodu :-)
7.4.2011 10:14 - Fibriso
většinou meli kloni žtivotnost cca 30 let, a pěstováním se začalo těsně po invazi na Naboo (32 BBY) a skončilo až při zničení hvězdy smrti na Endoru (4 ABY)
takže zestárnout stihli celkem v klidu, tedy pokud se toho dožili...
například 501st Legie byla z 90% kloni
7.4.2011 11:22 - tony
Tak já si zabírám forcera :)
7.4.2011 11:32 - Fibriso
no, co s mojí postavou, Miraluka bez síly je asi jako Vader dělající charitu...
7.4.2011 11:40 - Hunter
haha :-D Charitu :-D Tak to je docela dobre :-) Toho se budu drzet...

Jinak pocitam, ze diky vetsimu vyskytu Force Useru bych se o vas zacal zajimat i s Jedi radem... Preci jen... Snad si Anakin udela chvilku ;-)

Btw. jestli tedy Jirka povede druhy Pathfinder, tak bych prevzal SW. Asi bude slozitejsi najit termin tak, aby to moc nekolidovalo, ale treba to pujde :-)

Ja mam SW rad a protoze se na to tady nikdo netvari tak nadsene, tak prohlasuji:
7.4.2011 11:44 - Hunter
Prebiram SW :-) Chcete-li me...

Pokracujeme se stavajicimi postavami, se stavajicim systemem a tak vubec.
Od Petra si treba pujcime figurky, nebo nejake dalsi sezeneme/dame dohromady a budeme hrat dal :-)

Co se tyka pribehu a rozjetych akci. Tak neco tusim, ale zcela urcite ne dost. Takze bodne, kdyz prihodite casem nejake info. Protoze ale si to treba Petr jeste rozmysli, dal bych mu cca do stredy cas na vyjadreni. Kdyz nerekne, ze nas povede v SW sam dal, tak to prevezmu komplet a Dexe presunu do NPC role :-) Fnuk...

Hraci se hlaste, at vim, s kym pocitat. Vyhlasuji herni termin v nedeli, 17.04. Kdo muzete a chcete? :-)
7.4.2011 11:53 - Fibriso
Tak to jsem všemi jedenácti pro, budu se snažit udělat čas
7.4.2011 14:41 - tony
Já bych klidně taky skusil GM na SW i když jsem v tom trochu PK s RP adekvátním.
7.4.2011 14:53 - Leese Dailen
Jak uz jsem psal, rozhodne bych rad pokracoval ve SW, idealne s petrem jako gm. Proto si nejdrive pockam co rekne petr.

BTW: taky vam prijde, ze petr najednou rusi uplne vsechno?
7.4.2011 14:54 - Leese Dailen
tony píše:
i když jsem v tom trochu PK s RP adekvátním.
??? PAN KLOBOUK ???
7.4.2011 16:36 -
podavač klystýru......
7.4.2011 18:44 - jira
ok tak gm bude pavel ja sw hrat nebudu
7.4.2011 19:56 - Bleška
Tak před chvílí jsem napsala své vyjádření do Zoufalců. Ale tady taky něco připíšu :).

Jsem rozhodně pro hraní SW a to v původním složení se stejnými postavami, které by nebyli nijak upravované. Družina, kterou jsme vytvořili, mi přijde velmi zajímavé a rozhodně mě baví náš hrozně nejistý osud (chápejte budeme ti na dobré straně nebo špatné? A která bude která? :D).

Taky bych se už konečně se svojí postavou chtěla dostat dál, než na 9. level... to je zatím můj osobní rekord.
7.4.2011 21:01 - jira
pokud pavel chce hrat jako hrac tak bych skusil gm postavy bysme teda nechaly tak jak jsou jako gm me to bude bavit jako hrace asi moc ne takze se vyjadre zatim cau
8.4.2011 08:13 - Babau14
Pokusím se domluvit s pavlem a předám mu SW i s příběhem :)
Rád si občas zahraju pokud mě vezmete na milost.
DMování jen v krajním případě.
Jinak já preferuji PF

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.098800897598267 secREMOTE_IP: 3.15.174.76