Babau14
12.5.2010 19:48
New Orders
Mate-li se chut pridat k hrani SW Saga v prostredi klonovych valek, napiste mi (nick Hunter).
PS: Hrajeme pravidelne cca jednou za dva tydny v nedeli, cca od jedne do osmi v Praze.
8.4.2011 10:08 - Hunter
Ahoj,

takze po dohode s Petrem prebiram komplet SW. Zakladem druziny je tedy Tonda, Wrigly, Andrea, Fibri, s tim, ze obcas podle chuti se muze zastavit Petr, nebo Jirka.

Hrat budeme cca kazdych 14 dni tak, abychom se prostridali s Petrovym Pathfinderem...

Jo, Petr mi neco rekl o zakulisi, urcite v nem budu rad pokracovat + je ted tudiz cas na informovani me malickosti, idealne mi poslete denicky, plany, napady a popripade rozjete veci :-) Wrigly, sezeni zvlast delat nechci, nebudu mit na nej pristi tyden uplne prostor. Petr mi neco rekl, takze snad to skrz maily pujde.

Tohle forum nadale budeme vyuzivat a JEDEME DAL! :-)

Ceka vas rozlusteni zahady okolo planety s obcanskou valkou, bandou piratu a dalsim klidnym velvyslaneckym ukolem :-)
8.4.2011 11:19 - Hunter
Termin SW bude 17.4. pokud se najde dostatek zajemcu :-) Minimum stanovuji na klasicke 4 hrace. Pokud by nekdo ze zakladni sestavy nemohl, doplnime Petrem, nebo treba Vojtou, kdyz mel taky zajem hrat.

Hrat se bude u me doma a to od 10:00, pokud Wrigly nebude zase vozit lidi po Praze :-) Tak piste, at vim - pravidlo pro priste, protoze nehrajeme uplne pravidelne, rozsekavam zda se bude o vikendu hrat, nebo ne vzdy ve stredu ve 13:00 pred hracim vikendem :-)

Tady bude poradek! A rad! Pro lepsi a bezpecnejsi Galaxii! (schvalne, kdo to ma jako logo na tricku? :-) )
8.4.2011 19:08 - Fibriso
porušuješ svoje pravidlo, ještě není středa 13:00... Ugrrr, už me neškrtě, pane Dartt Huntere...
anyway, budu se snažit si udělat čas, takže z 95% bych mohl dorazit
8.4.2011 20:00 - Bleška
Ok, tak jsem ráda, že se pokračuje, byť zřejmě bez Dexe...

Toho 17, bych teoreticky vzato měla mít čas. A myslím, že SW si zahraju s chutí :)
8.4.2011 21:46 - Leese Dailen
nedele 17.4. neni problem. Dorazim rad. Ohledne postavy to nejak poresime, myslim ze to zas tak nespecha :-)
11.4.2011 12:10 - Hunter
Prima, tri lidi predbezne pro, tak se tedy nad vikendem i zamyslim ;-)

Na zacatku si pak lehce zesumarizujeme informace - spis tak nejak i pro me, abychom pokracovali uz podle me - nepamatuju si vsechno :-)
11.4.2011 13:52 - Babau14
Já se pokusím na začátek přijít taky a předat vše podstané :)
11.4.2011 14:50 - tony
já se taky stavím,pokud mne nepřejede tramvaj/aák ehmmm
12.4.2011 12:26 - Hunter
V nedeli se tedy bude hrat, zrejme je nas dost :-) Hrat se bude u me, tj. pod Nuselakem. Svatoplukova 7, P2. Zvonek funguje, konecne, ale kdyztak me i prozvonte :-)

Zacatek tedy v 10:00 vyhovuje vsem? K obedu asi objedname klasicky pizzu, popripade se sebereme a prejdeme tam, pokud bude vhodna prilezitost. Pizzu totiz tam maji za jednotnou cenu 96 Kc :-) Pri odberu to jde cca o 40 Kc vic :-/
Tedy alespon doufam, ze tu akci stale maji, na strankach o ni nic nepisou.. http://www.pizzaazzurra.cz/index.php?str=

Vseobecne tedy ke komunikaci budu pouzivat tohle zabehane forum. Pro soukrome veci mi prosim piste na mail. Ten byste meli mit vsichni :-) Tady si zpravy ctu dost namatkove, tj. jednou za tri mesice :-)
12.4.2011 12:38 - Hunter
Petr nam snad pujci figurky, kdyztak vem Fibri svoje. Pokud mate adekvatni ctvereckovany papir, vemte ho taky. Nejaky bych sice mel mit, ale neco je na nem uz nakresleno... Kdyztak bych snad neco vytisknul, nebo to nejak vymyslime :-) Kosticky na znaceni tras apod bud dam dohromady, nebo klasicky vyberu jine hry o soucastky :-)


Co se tyka hry, tak mala rekapitulace:
Planeta v obcanske valce! Prosty lid utlacovany nobilitou! Radni vladci prepadani zakernymi rebely! Pirati v soustave napadajici cizi lode! Chaos! Prekupnici zbrani! Huttove! Lovci lidi! A jine vas ceka v nedelnim vysilani znameho sitcomu, New Orders! ;-)
12.4.2011 13:13 - Fibriso
ano, odvážně se vydáváme tam, kam se nikdo rozumný nevydal...
12.4.2011 13:40 - jira
cau vsem chci rozjet paitfandra jako gejmastr a chtel bych aby se keme pokud mozno pridal pavel,lukas.fibry a andrea postavy byste si udelali na 3 urovni diky a piste
12.4.2011 14:59 - Hunter
jira píše:
cau vsem chci rozjet paitfandra jako gejmastr a chtel bych aby se keme pokud mozno pridal pavel,lukas.fibry a andrea postavy byste si udelali na 3 urovni diky a piste


Tak jenom psat jinam, prosim, ne sem. Treba do Petrova Pathfinderu, nebo jestli Jirka zalozi vlastni vlakno, ale at se mi nespamuje SW, diky :-)
12.4.2011 16:16 - jira
piste na zoufalce
15.4.2011 00:15 - Fibriso
ještě se zeptám, stále level 7?
15.4.2011 09:38 - Hunter
Jojo, klasicky pokracujeme... Sice asi neco upravim z nedavne minulosti, abych mohl plynule navazat, ale to nebude nic hrozneho (stejne se musim nejak "zbavit" chudaka Dexe :-) ).
Takze level 7, postavy stavajici... Rad bych ale mel denicky od vsech v mailu... At mam nejakou predstavu o vasich cislech a zbytecne nedavam neco slabeho, nebo silneho... :-)

A v nedeli, v 10:00 u me doma se na vas tesim! Zvonek dole uz funguje, ale kdyztak prozvonte, jak jsem psal :-) A figurky/mapy s sebou :-)
15.4.2011 16:18 - Bleška
Ok, určitě dorazím, akorát se mnou nepočítejte v 10, ale asi tak kolem 13:00 až 14:00 :)
15.4.2011 18:13 - Fibriso
rád pošlu, ale musíš mě připomenout svůj mail
15.4.2011 18:50 - Hunter
Skoda Andy, ale co s tebou nadelam, taky bys mohla toho chlapa opustit drive :-)

Mail poslu na tvuj mail, Fibri :-)
18.4.2011 09:31 - Hunter
Tak mame prvni hrani pod mym vedenim za sebou. Mamca rikala, ze jsme se docela smali, ale co vy? Jak jste to citili, co se vam libilo, co by se dalo zlepsit? :-)

Reknete si, dokud je cas :-)

Btw. rad bych zase rozjel kroniku, takze pokud budete mit nekdo chut napsat zapis z toho, co se stalo, tak sup sem s tim - zapis ocenuji jednim force pointem :-) Ale jen pro jednoho, tak se kdyztak dohodnete a stridejte - nechci mit, Tondo, dvacet reportu, abys mel dost force pointiku :-)

A protoze nevim, kam si to mam jinam napsat, Wriglyho postava ma cerny vystrazny punticek, ktery pri dalsi zalezitosti prejde na prijemny cerny ;-)
Jinak jsem se podival na pravidla, co nam k tomuto pisou a dark pointy budu davat primarne za to, ze zabijete nevinneho, nebo nekoho, kdo se chce stat zase dobrym a dal to vcas najevo (tj. je to o nem znamo).
Jestlize vrazdite lidi, ktere byste jinak nemuseli, ale kteri vas predtim napadli, tak to vpodstate neni problem. Pokud ale vas jeste nenapadli a muzete je relativne snadno zajmout (viz posadka te "osvobozene" lodi), tak to ok neni. Napriklad proto, ze to mohli byt lide donuceni k praci na te lodi pod pohruzkou nasili na jejich rodinach apod :-)
Vseobecne tedy nechci uplne sypat dark pointy, ale zase by se ve hre mely objevit, preci jen je to dlouho, co nekdo nejaky dostal :-)

Tak se tesim na vase feedbacky :-)
Pavel

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.05947208404541 secREMOTE_IP: 3.15.221.136