sir thomas
18.9.2010 01:11
De tenebris: organizace
Organizační diskuse, kde se řeší všechno ohledně volného času hráčů a časů hraní. Taky je zde vše, co se nevejde na nástěnku.

Běžný termín hraní: Čtvrtek 16:00--20:00
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
9.3.2012 18:11 - draca
Mrtvola říká že nejspíš neorazí kvůli diplomce
13.3.2012 12:50 - draca
Odvolávám co jsem odvolal slibuji co sem slíbil. Takže dorazim jelikož muj doktorant je nemocen
4.4.2012 08:18 - Macintoush
Dneska budu možná mít trochu zpoždění, takže pokud byste někdo přišel už ve čtvrt a nikdo vám neotvíral, tak se nedivte. Na půlu už určitě dorazím.

EDIT: všechno stíhám, klidně u nás můžete vyhledat přístřeší i dříve.
11.4.2012 09:37 - draca
Lidi dneska nedorazim je mi pěkně blbě a sem rád že ležim a nehejbu se.

I kdybych dorazil tak bych tam nejspíš usnul tzn byl bych tam na nic
14.9.2012 15:41 - sir thomas
Vážení, nějak nám tu vázne komunikace. Takže prozatimní situace je taková:
Termín je v úterý, je možnost to přesunout na pondělí. Já osobně mám ještě čas ve středu, což ale nevyhovuje Macintoushovi. Prakticky můžu začít hrát od 12:00, což ale asi není vhodný čas.

Jak jste na tom vy?
16.9.2012 16:53 - draca
V pondeli můžu taky od 12 ale od 17 již mám cvika na která musím být ve škole + mám od 12-17 přednášky tzn v případě písemek na přednášce bych tam nebyl

Uterý pokud se mi povede dohodnou se s cvičícím tak od 15 jinak od 17

Středa od 16-18 cvika

a ve čtvrtek mám volno:D
17.9.2012 12:40 - sir thomas
No, v tom případě by asi bylo nejlepší úterý, protože tipuju, že od dvanácti se nám nepodaří začít (a to bych já potom končil ve čtyři).

Z mírně jiného soudku. Co Khardix? Co Kirros?

Díval jsem se a:
  • Kirros byl naposledy přihlášen někdy na konci srpna, takže mu napíšu e-mail, doufejme, že vybírá školní schránku
  • Khardix byl naposledy přihlášen včera [sic]. Khardixi, jsi tam? Pokud ti to letos vůbec nevychází, tak alespoň napiš, že to nepůjde.
Celkově se mi zdá, že zítra se nám nepodaří sejít -- respektive, nepředpokládám, že se do dnešního večera stihneme domluvit. Kdyby čirou náhodou ano, navrhuju termín 15:30 u mě.

EDIT: Tak jsem si uvědomil, že na vás na všechny mám mobilní čísla. Nepřejte si, abych vám volal! ;) Takže Kirrosovi napíšu SMS a Khardix, doufám, se ozve, když d20 sleduje.
17.9.2012 14:17 - Khardix
Poslušně se ozývám :) Pondělí nemůžu (od 10 do 18 v kuse výuka), úterý mám celé volné, ALE toto úterý (tj. zítra) večer je domlouvací schůzka na GURPSy s jinou skupinou, takže nevím, jestli bych v úterý nemusel končit nejpozději v šest večer (a možná dříve). Středu mám volno jenom dopoledne, čtvrtek mám zatím volno od 15:00. Nicméně ještě nemám zapsané všechny termíny a úplně hotový rozvrh, takže udané se může měnit.
17.9.2012 14:47 - sir thomas
Pro jistotu ještě otázka na Macintoushe: Jak to vypadá se čtvrtkem? Popřípadě, jak moc bys musel přesouvat cvika, kdyby se mělo hrát ve čtvrtek od 16:00?

Jinak zatím to vypadá spíše na úterý od 16:00, ale možná, že čtvrtek by byl lepší. Zároveň zítra nic nekonáme, protože to vypadá, že bychom sešli stěží ve třech a bůhví na jak dlouho.
17.9.2012 15:07 - Kirros
Já můžu kdykoliv od čtyř hodin ( se skřípěním zubů dříve :) ) a kdyby se to vyhlo středám byl bych rád.
17.9.2012 15:50 - draca
No a co ten čtvrtek, mám přednášku od 14 do 17. Ale když bych tam byl hodku, hodku a pul tak mi to staci prac pak bych byl stejne mimo a nevnimal... me s pondelnim a uternim rozvrhem dost cachrujou takže by moje volno bylo lehce pofiderní

Edit: jenom čtvrtek příští týden nedojdu naprosto určitě pač v patek je statni svatek a musim se taky stavit v bance...
18.9.2012 21:47 - Khardix
Tak po dnešní dohodě mám úterní večery zabrané, takže pokud budeme hrát v úterý, tak tam budu nejdéle do 18:00, spíše bych ale odcházel dřív, abych to stíhal na půl sedmou do Bystrce. Pro mě by byl určitě lepší ten čtvrtek.
18.9.2012 22:08 - sir thomas
Pro mě je nakonec taky lepší čtvrtek, čekám jen, co na to řekne Macintoush.

Další věc na řadě: Má cenu se scházet tento čtvrtek? Protože zatím to vypadá, že z únosu Carla Marshe sejde (škoda). Takže by to chtělo vymyslet něco alternativního k Sunny Beach.
23.9.2012 19:29 - Macintoush
Tak rozvrh by na ten čtvrtek změnit šel, ale ale jen do 9. září. Teď už to prostě nejde, burza seminárních skupin už je vypnutá. Navíc bych kvůli změně bydlišti musel ve čtvrtek končit nejpozději kolem páté (alespoň někdy pokud bych neměl odvoz) . Silně se obávám, že nám zbývá úterý od 15 do 17:30 a čtvrtek od 16 do 17- případně někdy (asi v polovině případů) i déle. To se to ale nedaří. Co v neděli večer? :) Jo a taky mám volné celé pondělní dopoledne.
23.9.2012 21:12 - sir thomas
Ouha. No, to se nám to pěkně poscházelo. Neříkám, že dvě a půl hodiny v úterý by se nedaly zvládnout, ale odhadl bych, že to nikdy nebudou dvě a půl hodiny čistého času, spíše tak hodina a půl.

Takže, alternativní termíny: Pondělí dopoledne mám taky volné, ale obávám se, že by to Kirrose moc nepotěšilo. Neděle večer vypadá ... přijatelně -- za předpokladu, že se to protáhne do večera (což nevím, jak je přijatelné pro některé z vás).

Protože se nám to ve výsledku značně komplikovalo a předměty si můžu odhlašovat už jen týden (a teda, moc se mi do toho nechce -- ani tak jich moc nemám), zkusím to urychlit:
Anketa na Doodle.
24.9.2012 10:18 - Kirros
Připsal jsem se na Doodle
24.9.2012 14:23 - Kirros
Jinak ještě jedna věc. Bydlím nově v bytě u Obilního Trhu, bydlíme tam tři a je tam spousta místa. Takže klidně můžem hrát u nás. Ale ještě tenhle byt musím trochu vybavit aby se tam dalo hrát takže až tak od půlky října.
Kirros out.
24.9.2012 21:20 - Macintoush
Tak jsem to zkonzultoval s rodinou a tak a po pohledu na ten průsečík našich rozvrhů jsem usoudil, že neexistuje jiná možnost než čtvrtek dopoledne od 16:00. Měl bych být schopen hrát až do 20:00, alespoň třikrát do měsíce.

Co se týče místa můžeme klasicky ob týden hrát i u nás. Tentokráte je mi i jedno zda sudý či lichý.
26.9.2012 11:00 - Kirros
A jak to vypadá tento týden?
26.9.2012 11:09 - Macintoush
Já se stále stěhuji, ale pokud chcete tak Carla klidně nechte unést.
PS: víte, že je to jediný člen party, který ještě nebyl.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.070346117019653 secREMOTE_IP: 3.145.152.98