sir thomas
18.9.2010 01:11
De tenebris: organizace
Organizační diskuse, kde se řeší všechno ohledně volného času hráčů a časů hraní. Taky je zde vše, co se nevejde na nástěnku.

Běžný termín hraní: Čtvrtek 16:00--20:00
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
7.9.2011 11:59 - sir thomas
Jedna hodina zní v pohodě.

Náhodného přivandrovalce ještě nejspíše změním, byl to jen nápad, chtěl jsem něco hodit do vzduchu, ať je o čem diskutovat. V zásadě asi jde spíše o to, aby měl motivaci se zapojit do toho, co se děje na hradě, že? Taky by to mohl být dobře informovaný přivandrovalec, který se snaží využít situace. Zatím jsem se díval na čísla, jestli a jakou má cenu multiclass.
7.9.2011 13:21 - Kirros
Jo určitě by měl mít nějakou motivaci se do dění zapojit - stejně jako ostatní postavy. Multiclass 2/1 podle mě má ještě cenu, 1/1/1 je diskutabilní.
7.9.2011 13:29 - sir thomas
Tak, mám asi tři koncepty -- je mi poměrně jedno, co z toho budu hrát. Kdyby se vám někomu některý líbil, klidně si ho přivlastněte.
  1. Potulný kejklíř a drobný zloděj, který hledá teplé místo na zimu. Chce se vetřít do Troudovy přízně. A pokud by se mu náhodou podařilo přispět k uzdravení Troudovy matky, tím lépe.
  2. Cestující elf, který nabízí svou znalost bylin a dryáků. Přichází s tím, že by mohl přispět ke Kristýnině uzdravení, ale má spíše jiné plány související s tím, že pán hradu je pryč.
  3. Pomocník kováře, chlap jako hora, známý svými siláckými řečmi a kousky. Je ale pánovi hradu vděčný za to, že ho vyzvedl z bídy a chce být nápomocný.
7.9.2011 15:38 - Khardix
Mno, jak na to koukám, tak budu přede hrou potřebovat čas na projití pravidel a tvorbu postavy. Jinak koncept koncept je zatím přivandrovalý zaříkávač, odborník na lidskou duši a duševní choroby. Nabízí se jako léčitel hradní paní, primárně mu jde ale o bezpečné zimoviště.
7.9.2011 16:36 - Kirros
Určitě nějaké seznámení se systémem provedem, není to tak náročné.

A jinak teda počítám s zaříkávačem.
7.9.2011 19:14 - Macintoush
Přemýšlel jsem o nějekém hradním lovčím/sokolníkem (povolání překvapivě lovec), starousedlík na hradě, dost rozladěný z přívalu různých nových šarlatánů a podobně, jo a vždycky se mu líbila Žehořova dcera.
7.9.2011 19:50 - sir thomas
V tom případě já jdu do toho elfa mastičkáře, respektive, mastičkář 2, kejklíř 1.
8.9.2011 08:48 - Kirros
Ok, takže Lovec, Mastičkář a Zaříkávač. Budu s tím počítat.
9.9.2011 10:58 - sir thomas
Chtěl bych poděkovat všem a zvláště Kirrosovi za včerejší hraní.

Jen bych shrnul další termíny:
  • 19. 9. -- první pondělí v semestru MU, předpokládá se hra Ascension, není jasné, kdy přesně, někteří z nás ještě nemají rozvrh
  • 21. 9. -- první středa semestru MU (opět, není jasné přesně, kdy), rozjel bych opět Sunny Beach, možná, že před tím bychom mohli věnovat chvíli (třeba hodinku) nějakému hodnocení
Což mi připomíná, Khardix říkal, že to s novým hráčem vypadá nadějně; mohl by se tento nový hráč někdy od příštího týdne vyskytnout tady, na d20 (třeba v herní diskusi)? Rád bych rozebral takové věci jako co on od toho očekává, jaký typ postavy chce hrát a jak je na tom se supernaturály. Mohli vyřešit jeho postavu, abychom to nemuseli řešit v herním čase.
15.9.2011 18:25 - sir thomas
Tak se obávám, že 19. si Ascension nezahraju, mám regulérně školu. Zato mám volné úterky.

Jinak, středy odpoledne mám volné, v zásadě od dvanácti. V kolik teda chcete začínat?
15.9.2011 19:01 - draca
Úterý mám volný od 15 sice mám odpoledne jednu přednášku, ale známe to ne. Ve středu mám čas cca od 13:30 pač se musim aspoň jednou za 14dní podepsat na listinu, že tam fakt chodim a pak můžu zdrhnout (Dějiny a filozofie techniky fakt poslouchat nebudu)
16.9.2011 13:31 - Khardix
V pondělí končím ve čtyři, a tak do osmi můžu hrát. Počítá se pořád s tím Ascensionem?
A úterky se mi nejspíš uvolnili taky, ale opět až od čtyř, takže bych raději tu středu, kdy můžu od cca 13:30 (podle toho, jak se stihnu naobědvat).
18.9.2011 19:55 - Macintoush
vzhledem k tomu, ST a Jill v pondělí nemohou a já jsem se vrátil z anglie v poněkud horším stavu než jsem očekával navrhuji přesun na to úterý od 4. Co vy na to?
18.9.2011 21:04 - Khardix
Hm, dobrá, ale ještě poslední úterek budu od 18:30 vázán v Bystrci. O týden později už bude volno úplně. Otázka je, jestli to stihneme za tři hodiny a jestli to má cenu.
Pokud vnáším do plánování chaos, omlouvám se, první týden je takový domlouvací a přeskládávací.

P.S.: Jedno odpoledne během tohoto týdne budu určitě muset být doma, zatím ale nevím jaké. Jak u Ascensionu tak u Hunterů tento týden je možné, že nebudu moci.
18.9.2011 21:47 - sir thomas
No, tři hodiny by asi neměly cenu. Co s tím?

Huntery určitě začínáme, leda že by byla nějaká hromadná neschopnost. Otázka, kdy a kde teda (otázka na Jill a Macintoushe)?
18.9.2011 22:54 - Macintoush
Já klidně navrhuji začít od těch 13:30, problémem je, že později budu občas moc až od 15:15, snad má Jill rozvrh vždycky jen dopoledne.
19.9.2011 09:38 - Kirros
Já si čas udělám, jen mi prosím řekněte jaké domluva se týká Hunterů a jaká Ascensionu.
19.9.2011 10:50 - sir thomas
Vypadá to, že Ascension se více méně odkládá, protože zítřek nevypadá na zrovna dobrý den. Alespoň myslím (netroufám si vzít rozhodující slovo).

Co se týče pravidelných Hunterů: středa 13:30 Nejsem si jistý, kdy budeme končit, ale všichni víte, jak to funguje. Já si myslím, že více než šest hodin se nám nemůže podařit hrát.

Jak se to bude vyvíjet později v semestru ještě uvidíme.
20.9.2011 13:51 - Kirros
Takže začínáme zítra, ok?
20.9.2011 16:38 - sir thomas
Začínáme zítra. Ještě otázka na Macintoushe a Jill: Pamatuju si správně, že nastal ve vašem brněnském bydlení nějaký přesun? Kam (za předpokladu, že hrajeme u vás)?
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.059834003448486 secREMOTE_IP: 13.59.18.83