sir thomas
18.9.2010 01:11
De tenebris: organizace
Organizační diskuse, kde se řeší všechno ohledně volného času hráčů a časů hraní. Taky je zde vše, co se nevejde na nástěnku.

Běžný termín hraní: Čtvrtek 16:00--20:00
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
24.1.2012 22:18 - Macintoush
Tak zatím se podařilo nechat si volná obě odpoledne. Ve středu dokonce od půl druhé, s tím, že to PVP asi nedostanu. Nicméně se můžeme řídit podle vás.

Jo a tu hru ve čtvrtek můžeme konat u nás
25.1.2012 08:38 - draca
Taky mam volnou stredu odpoledne. Jiny odpoledne bych to moc nevidel
25.1.2012 11:10 - sir thomas
oukej, tento čtvrtek v 13:00 u Jill a Maca, hrají se Střepy snů.
Roll call: Nahlaste se, prosím, kdo z vás přijde (s Jill a Macintoushem teda počítám).

Příprava na Střepy bude taková, že budu mít nějaké typy her, motivy, nástřel prostředí a předpřipravené cíle postav, vy si vyberete, rozeberete si cíle a vytvoříte nástřel postavy. Bude to divoké, budeme improvizovat (mé minulé hry Střepů byly taky improvizované).
25.1.2012 11:31 - draca
Ja mozna dojdu az na 13:30 nevim jak budu stihat jednu kravinu pred tim... pokud stihnu vcas tak uz tam na 13 budu ale radej si rikam o rezervu
25.1.2012 18:10 - Khardix
OK, dorazím... doufám na čas :)
Jinak co se týče času, v úterý i ve středu končím ve tři, tak o půl čtvrté bych měl být vždycky k dispozici. Bohužel se toto nedalo nijak ovlivnit, jsou to cvika.
26.1.2012 10:15 - Jill
Dobré ráno, všem se moc omlouvám, ale podařilo se mi nečekaně se zindisponovat natolik, že dnes nejsem schopna jakékoliv hry.... všem se ještě jednou omlouvám za vzniklé komplikace... (kolega vás samozřejmě u nás na bytě v 13 očekává)
2.2.2012 23:27 - sir thomas
Vím, že někteří už mají semestr, nevím ale jak se ti, co ještě nemají, budou nacházet v Brně. Proto: Během příštího týdne (ve středu určitě) budu v Brně. Na Sunny Beach to ještě moc nevidím, ale kdybyste o něm chtěli diskutovat, popřípadě dohrát ty rozehrané Střepy nebo skusit něco jiného, určitě si na jeden den najdu čas. Další týden (tj. 13.-17.) v Brně spíše nebudu, chystám se tam až ve čtvrtek večer, ale jsem přístupný dohodě.
3.2.2012 01:05 - draca
Mě osobně (a Khardixovi) začíná semestr už příští týden tzn příští tejden určitě můžu hrát. Navíc ve středu nemám vůbec nic takže budu moct reagovat na případné posunování hraní atd dokud nepojedu rovnou na hru.

Vim že to uplne nebylo k hrani příští týden ale z organizačního hlediska se to hodí vědět.
3.2.2012 09:51 - Macintoush
Já bohužel v Brně nejsem a příští týden bych tam jel jenom pokud by mi opravili jeden test (málo pravděpodobné, už po napsání nám oznámila, že limit na opravení do týdne bere jako doporučení a že to bude někdy ) a já ho nenapsal (o něco pravděpodobnější) a jel si ho opravit někdy kolem 8. Pokud bych se o tom něco dozvěděl budu vás informovat.
6.2.2012 16:19 - Macintoush
Tak jo, tak jsem to nedal, ve středu si to pojedu opravit, takže bych odpoledne mohl, jen asi nemohu nabídnout plac. Sejdem se ještě, nebo už je pozdě?

EDIT: můžu až od 4 odpoledne.
6.2.2012 16:47 - sir thomas
Ve středu tu jsem, sejít bychom se pak mohli u nás. Jen kromě těch rozehraných střepů nemám nic připraveného. Navíc bych rád trochu pořešil Jill Crane Retirement (v angličtině to nezní tak hrozně) a Marsh Inferiority Problem.

Pokud ovšem máte něco vy, můžeme se zkusit (rychle) domluvit.

EDIT: Ti zatracení ... zveřejní rozvrh až příští týden. Proč, proboha?
7.2.2012 11:22 - sir thomas
Abychom se pochopili: Jak to teda s tím zítřkem vidíte? Má pro vás cenu se scházet?
7.2.2012 11:36 - draca
ja mam osobne zitra cas i kdyz uz sem si vymejslel nahradni program... Uspesne sem ale stihnul zapomenou misto takze si vezmu sebou navigaci znacky Khardix


Posleme Jill do teplých krajin :D:D
7.2.2012 21:18 - Khardix
No tak to se budeš muset obejít bez navigace, protože já bohužel zítra nemůžu... naši odjeli na hory a nechali mi doma nějakou práci... Takže musím být doma.
7.2.2012 22:10 - Macintoush
Což nás přivádí k otázce: Khadrix nemůže, Jill je 150 Km daleko a Kírros byl asi vaporisován, Má to cenu? Ale jestli myslíte, že ano tak se klidně sejdu.
7.2.2012 22:16 - sir thomas
Já bych řekl, že spíše ne. Kirrosovi zkusím napsat e-mail, protože mě jeho nepřítomnost mírně zneklidňuje.

Tím pádem, pokud nenastane nějaká výjimečná situace, vychází první setkní až na 22. 2. (takové pěkné datum). Proto zkuste trochu rozproudit herní diskusi.
7.2.2012 22:22 - draca
Ja radej vyuziju volny cas na svuj program tzn. asi ne
8.2.2012 19:00 - Kirros
Zdravím, tak tenhle týden jsem opravdu nemohl. Šlo mi o hodně a naštěstí všechno dobře dopadlo. Od dalšího týdne se hlásím do hry případně něco nachystám :)
10.2.2012 12:16 - sir thomas
Původně jsem zamýšlel, že příští středu (15. 2.) nebudu přítomen, ale nakonec bych o své přítomnosti i uvažoval, protože na fóru se nic neděje a mám dojem, že je pár věcí, které by se měly vyřešit před tím, než se začne hrát, a to především v Sunny Beach. Alespoň hodinu a půl bych tomu věnoval.

Jak to vidíte vy? Máte příští středu čas?
11.2.2012 10:46 - draca
stredu 15.2 bych mel mit cas
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071192979812622 secREMOTE_IP: 18.222.21.160