sir thomas
18.9.2010 01:11
De tenebris: organizace
Organizační diskuse, kde se řeší všechno ohledně volného času hráčů a časů hraní. Taky je zde vše, co se nevejde na nástěnku.

Běžný termín hraní: Čtvrtek 16:00--20:00
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
11.2.2012 11:44 - Macintoush
Já bohužel nemůžu, ale klidně to vloupání dohrajte jestli chcete, Roger může třeba vyletět do povětří. :)
12.2.2012 18:12 - Khardix
Já moci budu, ale bohužel až od čtyř, nepodařilo se mi nikam jinam napasovat laboratoř :(
12.2.2012 18:58 - Macintoush
Tuhle středu, nebo celý semestr?
12.2.2012 21:02 - Khardix
Celý semestr, ale naštěstí jen jednou za 14 dní.
A omlouvám se, zapomněl jsem započítat čas na přesun - podle toho, kdy se skončí, bych měl být schopen dorazit v 16:15 - 16:30.
13.2.2012 10:54 - sir thomas
Khardix: To se ještě nějak utřepe. Stejně, hrát více než čtyři hodiny se nám asi nepodaří. Já budu řešit rozvrh teprve dneska...

Co se týče této středy, vzhledem k tomu, že jsem chtěl řešit hlavně záležitosti spojené s odchodem Jill a že řešit Marsh Inferiority problem bez jeho hráče trochu zavání Mnichovem, nemám program. V sunny beach bych nechtěl pokračovat, dokud se tyhle záležitosti trochu nerozetnou.
Pokud máte něco vy, popřípadě se s Kirrosem domluvíme na exaltech, nejspíše bych přijel. Chtělo by to ale domluvit včas.

P.S. V rámci přípravy na další sezónu jsem celý včerejší večer strávil studiem sourcebooků, které si nutí hod na Moralitu proti dočasnému derrangementu. Z toho The Pure byli asi tak ještě nejpříjemnější. Máte se rozhodně na co těšit. ;)
13.2.2012 16:34 - sir thomas
Takže, co se týče rozvrhu, ve středu ve čtyři mám povinný předmět, s čímž jsem ale počítal a budu ho sledovat ze záznamu. Jinak mám ještě čas v pondělí nebo v úterý odpoledne.
13.2.2012 22:35 - Kirros
Ok tak kdyžtak řekněte kdy a já si udělám volno :)
14.2.2012 21:56 - sir thomas
*sigh* kdybych se někdy v budoucnu chtěl ucházet o nějakou manažerskou činnost, připomeňte mi (pokud možno důrazně), že to není dobrý nápad

Asi jsem informatik, ale občas potřebuju explicitní informace. A možná bych se taky měl vyjadřovat explicitněji.
Zítřek, alespoň za sebe, ruším, protože by to vyžadovalo rychlou změnu plánů, včas vstát, narychlo se sbalit a vyrazit (což bych zvládl), s tím, že nevím, kolik hodin bychom tomu věnovali, co bychom řešili (v případě exaltů vůbec netuším, jak moc máte dokončené postavy, apod.). Samozřejmě, určitě se domluvte a sejděte, pokud myslíte, že to má cenu, že se něco vyřeší.

Tím pádem to vidím na hraní v nejbližším termínu v semestru, tj. 22. 2. Mohli bychom si, prosím, do té doby ujasnit následující věci:
  • kdy můžeme ve středu začínat? tuším, že Khardix může v sudé středy až od půl páté a Kirros si může udělat volno rozumné délky.
  • do kolika to můžeme protáhnout? (to se týká především sudých střed, jestli budeme čekat na Khardixe nebo začínat dříve, bez něj)
  • jak to máme s místem? Nechci příliš zatěžovat Macintoushe, Jill a jejich spolubydlící, takže s velkou pravděpodobností budu schopen domluvit i hraní u nás.
Za sebe říkám, že jsem na hraní vyhradil středeční odpoledne, jsem ochotný hrát nejvíce asi do půl deváté (hlavně proto, že spolubydlící by večer ocenili trochu klidu).
14.2.2012 23:21 - Khardix
Kdy můžeme začínat: Uvidím, jak to bude zítra probíhat, ale počítal bych v sudé středy s půl pátou, liché s půl čtvrtou. Vím, že to není ideální, ale nás s rozvrhem moc šibovat nenechají.
Do kolika to můžeme protáhnout: Já osobně můžu zhruba do osmi, abych stíhal rozumný autobus.
S místem bohužel nemohu nijak sloužit.

ST: Nic si z toho nedělej, informace většinou musíš z lidí tahat, všichni čekají, kdo se vyjádří první :)
15.2.2012 10:10 - draca
Kdy můžeme začínat: Ve Středu nic nemám tzn. když nebudu nic dělat do školy ani nebudu nic měřit na diplomku tak můžu kdykoliv
Do kolika to můžeme protáhnout: Ja můžu klidně do 9
S místem nemůžu sloužit khardix jistě potvrdí že u mě na kolejích by to nebylo nejvhodnější
15.2.2012 12:22 - Macintoush
Kdy můžeme začínat: od čtvrt na čtyři se u nás můžete scházet. Jen pro ujištění, které týdny počítáš jako sudé a které jako liché, rozvrhy fakult to občas berou obačně, než v kalendáři.
Do kolika to můžeme protáhnout: no počítám tak do osmi nejpozději, rád bych stíhal poslední vlak. Ideálně za deset osm.
Místo: můžeme hrát u nás buď v sudé či liché je mi to tak nějak jedno, možná by mi víc vyhovovalo to delší u nás.
16.2.2012 00:47 - Khardix
Co se mě (a pravděpodobně i Dráči) týče, tak sudé/liché týdny u nás berou podle kalendáře.
16.2.2012 14:37 - sir thomas
(proč musí semestr začínat v sudém týdnu)

Takže prozatím bych to viděl asi takhle (a doufám, že jsem to správně pochopil):
  • 22.2., 7.3., 21.3., ... u Maca, o půl čtvrté, přičemž scházet bychom se mohli začít už kolem čtvrt
  • 29.2., 14.3, 28.3., ... u mě, ve čtvrt na pět, přičemž scházet bychom se mohli začít kolem čtyř (a Khardix dorazí podle svých možností)
Přitom končíme podle toho, jak to výjde, nejpozději krátce před osmou, tak aby všichni stihli své spoje.

Případné připomínky, prosím, hlaste.
19.2.2012 10:23 - Kirros
A ve středu budeme hrát Sunny beach nebo exalty?
19.2.2012 11:27 - sir thomas
Dobrá otázka. Já bych chtěl věnovat asi tak hodinu až hodinu a půl Jill Crane Retirement a Marsh Inferiority Problem, tedy vlastně otázku "Jak teď?" (pokud jste si mysleli, že se tomu vyhnete... ;))
Sunny Beach mám relativně rozmyšlené (až na viz výše), ale pokud se ti chce něco připravit a nevadí ti časový skluz, klidně bych si zahrál exalty (i když, pokud počítám, že se asi ještě budou trochu řešit postavy, nevím, kolik toho stihneme). Co ostatní?
19.2.2012 14:20 - Kirros
Ok předběžně s tím počítám
19.2.2012 16:04 - Macintoush
Ptal jsem Jill a ta by se zúčastnila. Byl bych proto, pro SB a řešení JCR a tak. Na Exaledy bych vážně potřeboval ještě trochu konzultování a diskuze, než začneme.
19.2.2012 18:06 - sir thomas
Tak to je dobře, v tom případě bychom se asi věnovali Sunny Beach, i když z mé strany to znamená, že budeme improvizovat (protože se o mnoha věcech rozhodne těsně před hraním). Budu s tím ale počítat. Možná si připravám pár scénářů.
21.2.2012 20:04 - Kirros
Ok takže počítám s zítřkem
5.3.2012 11:27 - draca
Na minulem sezeni sem rikal ze mozna nedorazim kvuli mereni diplomky. Tak ta situace nenastala sem zadan na ctvrtek taaakze me tam budete mit a mozna prijde i khardixova nova ruka
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077157974243164 secREMOTE_IP: 13.59.108.225