Hunter
3.8.2011 13:39
Survivors hraji Pathfindera
Necht zde zazni slova vase, kdy hrati budete moct, jakozto kecy postavove, ci neherni, k duhu vasemu jdouci, ci uhonu jinym zpusobujici...
Autorská citace #1
3.8.2011 13:41 - Hunter
Juch, umi zakladat diskuze! :-)
Zde bychom se meli bavit o hrani Pathfinderu na vyplneni prostoje mezi pripadnymi hranimi SW :-) Vesti to ma Tonda, pomahej nam panbuh :-D

Postavy jsme si rikali dle pravidel Pathfindera a to cca 3 potazmo rovnou 4 uroven, at je veseleji :-)
Sam hraju toho pulelfa v super tezke zbroji, co ma svaly jako arnold a kdyz bezi 5 minut, tak padne do mdlob :-)
Autorská citace #2
3.8.2011 14:30 - Fibriso
proste Dex (bez dex) ve fantasy provedení :D

ale vše záleží na Tondovi jestli bude chtít a jestli bude mít čas.

ja bych hral pravděpodobně pokud bude klerik Sumonera a pokud nebude klerik tak klerika.
na zloděje vam prdim, dost nevděčné povolání :)
Autorská citace #3
3.8.2011 15:02 - Hunter
Zlodeje ukradnul Tonda! :-)
Autorská citace #4
3.8.2011 17:33 - Bleška
No, mě taky napadlo hrát klerika :). Nevím, jestli si vyloženě nechám tu druidku, možná jo, ale nějak s ní mám problém :D.

A nebo nějakou prostěbijku :D:D :P
Autorská citace #5
5.8.2011 10:43 - Hunter
Prostěbijku, nebo druidku, hlavně že jí má! A je pěkná, samozřejmě :-) Jinak já Igor, já nemyslet, já kyj, máma bacat po hlavě, když mrňous!

Hmm... :-)

Určitě bude volná pozice zloděje, pokud by někdo měl zájem :-) Potažmo podle toho, co by si někdy zahrál Wrigly (jestli svého stopaře půlorka), tak i ranger... Tak jako tak konkurenci snesu :-) Dokud jsem ten nejlepší, nejsilnější a nejvíc kyj! Ugg!
Autorská citace #6
5.8.2011 11:38 - Fibriso
Nebo by Andrea mohla skusit tohle, to by ji možná asi sedlo nejvíce

http://www.d20pfsrd.com/classes/base-classes/witch

jako Clasová schopnost "Cook People (Su)" tu ještě nikdy fakt nebyla
ta mě dostává "Witch’s Hut" což je typická chaloupka na kůří nožce (a ano, umí běhat 60ft za kolo)
třetí vtipná táležitost nastává, když dostane (na vyších levelech) neomezené "Reincaranate at will" s tím, že dotyčný musí will nebo se reinkarnuje i když nechce.

takže Neserte čarodějku, nebo vas uvaří, sní, a pak obživí coby kobolda!

ps: a ano, umí lítat (a to i na koštěti i bez něj)
Autorská citace #7
5.8.2011 16:15 - Hunter
Tak hrani o vikendu padlo, pac jsem zapomel, ze je Andy uz v Turecku :-D
Tak jako tak ale neni od veci dohodnout postavy :-) Level je 4, takze se da uz i neco postavit. Atributy standard, tj. to, co nam Petr daval...
Snad se nejak doplnime v povolanich :-)
Autorská citace #8
5.8.2011 21:15 - Fibriso
Mozna to bude znít jako rouhani, ale ja bych dal na 20 bodiku
Autorská citace #9
6.8.2011 10:41 - tony
já bych to normálně házel , i když je mi jedno jak k postavě přijdete...no neměli by být zase příliš íbr.


Takže lvl4 určitě
body nefim nefim
Autorská citace #10
6.8.2011 13:27 - Hunter
OK, tak jsem hazel a napadaly mi sama maxima - je to jen otazka casu :-)
Aneb nekomplikujme, nechme klasickych "standard", tj. 15 bodu na rozdeleni a je to :-) 20 je zbytecne moc, at nejsme uberkill :-) Jinak pro Tondu:
Low fantasy (neboli jsme mega lamy - 10 bodu, standard je 15 bodu, high fantasy je 20 a super duper mega heroic je bodu 25, coz znamena kde co na 16 a vic :-)) Standard staci, na to jsou pravidla odladena nejvic :-)
Autorská citace #11
8.8.2011 12:48 - Hunter
Koukam, ze startovni penize pro 4. level jsou vypsane v pravidlech - zakladni pravidla, kapitola Gamemastering, 399 strana, tabulka 12-4...
Podle ni si muzeme dat vybavu za krasnych 6000 zlatacku... Tak to vidim na jednu peknou zbroj, deset kurztizan na dva tydny a za zbytek poradny mec ;-)
Autorská citace #12
8.8.2011 13:06 - Fibriso
6000? tolik peněz, co s tím...
1000 povoz s koníkem a za zbytek Scribe scroll feat?
Just kidding :)

Budu hrát Summonera (neplst si se sumo, s tím to nemá nic společného!) a s nějaky pěknym zviřátkem
Autorská citace #13
8.8.2011 13:47 - Hunter
Jo, taky pripominam, ze mame dva traity - najdete je v advanced players´s guide :-)
Toz ma postava, Darius Pontius Bruttus ma dve uzasne magicke veci - krasnou tmavou zbroj s ostny, pravy full plate, vcetne krasneho magickeho +1 :-) Navic k tomu ma poradny, kvalitni mec, cely z vesmirneho kovu, aneb adamantium ruleees! :-)
Autorská citace #14
8.8.2011 13:48 - Hunter
Hezke zviratko... Hlavne s tim leteckym kanonem na hrbete :-D
Autorská citace #15
8.8.2011 14:47 - Fibriso
Super, máme první jméno postavy, Hunter - Darius Pointus (Píchus) Brutus .
a první slova GM: Včera vás někdo okradl a nechat vám akorát rezavou dýku."

Traity najdete zde http://www.d20pfsrd.com/traits
jen bych rad připomenul jedno pravidlo které je snadno k přehlédnutí a to, Že neměli by jste mít dva traity ze stejné oblasti (Tj Social, region a podobné)

ale co se týče traitů tak v tomto má poslední slovo GM.
Autorská citace #16
8.8.2011 15:23 - Hunter
Asi ti nakopu pozadi, Fibri... Velmi neheroicky, zato velmi bolestive :-)

Jinak jsem nacpal svou postavu do materialu :-) Schvalne, prida se nekdo?
Autorská citace #17
8.8.2011 16:26 - Hunter
Prvni hrani slavnych Pathfinderu svolavam na 20.08.11 - bud u me, nebo u Tondy v praci... Muzete? :-) Hrat by mel pochopitelne Tonda, ja, Fibri a Andrea. Wrigly ma byt na dovce... Protoze to je preci jen nahradni hrani za SW, tak budeme hrat vicemene narazove, takze pokud mate chut si dat neco veseleho, neco zkusit apod, myslim, ze pod Tondou a s touhle frekvenci to bude idealni kombinace :-)
Autorská citace #18
9.8.2011 17:21 - tony
ehm fibri těm co mi něco cpou do úst mám tendenci to vracet takže na první hraní si vem alespoň dvě indulony
Autorská citace #19
9.8.2011 18:59 - Fibriso
dělám si legraci, ale je fakt, že něco podobného jsem už zažil
... ale proč indulonu?

Každopádně jsem se včera nějak nudil a skusil jsem udělat jednu čarodějku (witch) Nomi Zamajo... řekněme jen, že některá čísla mě docela dostala....(nutno podotknout že jsem byl notno Inspirován, kým, skuste hádat... :)

... za tohle mě někdo Fakt Nebude Mít Rád....

Edit:a ne, není to moje postava, já ji hrát nebudu.
Autorská citace #20
10.8.2011 13:03 - Hunter
Hahaaa! Jestli se musis ptat, proc Indulonu, tak to si ji rozhodne vem! :-D My ostatni se zatim pujdeme projit, abyste meli s GM cas si odehrat neco soukrome... :-D Brrrr :-D

Kym jsi byl inspirovan? Babou Jagou? :-)

Tak jsem si to precetl a jezis :-D To je strasne :-) Tomu rikam uberkill na diplomacii apod... Jeste ze to hrat nebudes :-)

Za sebe ale davam jednicku s hvezdickou za ty dva obrazky dole... Hlavne za ten druhy :-D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084042072296143 secREMOTE_IP: 3.141.24.134