Hunter
3.8.2011 13:39
Survivors hraji Pathfindera
Necht zde zazni slova vase, kdy hrati budete moct, jakozto kecy postavove, ci neherni, k duhu vasemu jdouci, ci uhonu jinym zpusobujici...
Autorská citace #61
22.8.2011 09:30 - Hunter
Hrani je za nami, jak se vam libilo? Me nadchl novy svet, myslenka i to, ze si to Tonda z hlavy v pohode pamatuje :-)
Jinak jsem mel radost z kydleni zombiku - jasne, casem to bude chtit neco "vydatnejsiho" k vyvrazdeni, ale jako rozjezd to bylo prijemne, takove zase pricichnuti k systemu :-)

Jinak jsme se bavili s Andreou - je mozne, ze by sla do jine postavy, aby pokryla nasi potrebu jinych povolani - myslenka jde smerem na Rangera, klasickeho kouzelnika, nebo a to vypada nejvtipneji, na Inkvizitora :-) To bude s Jirkou particka... Andree se totiz libila myslenka Witch, ale s nekromantskym (Voodoo) zamerenim... Coz by se ale s Jirkou nesneslo a i moje postava by s tim asi mela problem, kdyby kolem ni pobihali zombaci :-)

Jinak ad dalsi hrani - v nedeli, 28. bych mel mit cas - sice tam puvodne melo byt deskohrani, ale jestlize Fibri cas o vikendu nema, tak nemuze ani prijit na tohle. Jirka jako dalsi hrac si s nami muze zahrat Pathfindera znovu a muj mladsi bracha, jako posledni hrac deskovky ma zrejme asi tentokrat smulu :-) Takze co vy na tu nedeli, bando? :-) Je cas rozsekat par kostlivcu :-)
Autorská citace #62
22.8.2011 10:37 - Fibriso
ještě to nevím stoprocentně, uvidím ve čtvrtek.
Autorská citace #63
22.8.2011 11:52 - Hunter
Pro Andy - koukam, ze kluci delali nejakeho inkvizitora jako vzor pro jejich dobrodruzstvi, tak se muzes mrknout, co tak muze vsechno umet :-)
http://www.d20.cz/data/C/4710/Geraltin.pdf
V zasade si ale myslim, ze v boji tedy budes vyuzivat streleckou zbran (ta opakovaci kuse je vazne vychytavka :-) ) a pridavat ty "rozsudky" a podobne srandicky, pac kouzla utocne moc nevypadaji...
Autorská citace #64
22.8.2011 12:07 - Dalcor
27 a 28 Jses zabranej Fibrizo :)
Autorská citace #65
22.8.2011 12:47 - Hunter
No Dalcore :-D Meli bychom si o Fibriho strihnout :-D

No jo, no, ale je to pochopitelne... Kazdy ma rad dlouhovlase chlapce ;-D
Hahaaaa! Pockej Fibri, za toho Gaiuse Pichuse ti mam co splacet :-D

Btw. vsimli jste si, ze ma zase Fibri kure? Sice je to spis takove oskubane kure, ale... :-D Jo a jestli muzes, Fibri, najdi nejaky obrazek, docela me zajima, jak to vypada :-) Jdu splacat v mezicase kobolda, the otvirace zamku :-)
Autorská citace #66
22.8.2011 12:54 - Dalcor
Já vám ho na sobotu půjčím.
U Inquisitora a Cavaliera je nejdůležitější sdílení teamwork featů! A Judgementy snižující DR a SR.
Autorská citace #67
22.8.2011 13:41 - Fibriso
Dalcor: viš jak to občas dopadá :D
Autorská citace #68
22.8.2011 13:49 - Hunter
Na sobotu ho nechcem - jezdim po vode v lodi.. Potrebujem ho az na nedeli :-)
Hmm, jeste muzeme vytvorit novou rasu "pulFibri" a muzeme hrat oba, Dalcore :-D
Autorská citace #69
22.8.2011 14:09 - Dalcor
A kterou cast si kdo vezme? je to ans jediny kelrik, a bez klerika do predpripravenych Adventure Paths nelez.
Autorská citace #70
22.8.2011 16:32 - Fibriso
THAT IS NOT FUNNY, MON!
Autorská citace #71
22.8.2011 17:15 - Hunter
Fibriso píše:
THAT IS NOT FUNNY, MON!



Ticho, prave te porcujeme :-) Navrhuju, Dalcore, aby si kazdy vzal po jedne ruce (necim hazet a psat musi). Na leceni moc mozku nepotrebuje, takze si vem jeho kolena - at jima mysli... Potazmo sedaci cast tela, to je na tobe :-D Ja si vezmu hlavu, pac u nas je potreba aby taky obcas neco prohodil :-)
Zbytek dame psum :-)

Ale trosku vazne, my to kdyztak bez tebe taky v nedeli zvladnem, Fibri - spis jen, ze pak se zase najede na SW :-)
Autorská citace #72
22.8.2011 17:49 - Bleška
No já se přiznám, že mám celý víkend zabitý :(. Musím ho strávit pracovně... Takže ať už budete hrát cokoliv, mě z toho můžete vynechat.

Ad postava.
Rozhodla jsem se pro toho Inkvizitora a mám už i část postavy :D. Jako jméno, skills, Ability a to je myslím vše :D. Nejsem si jistá domainou a těma všema prýma vychytávkama, které inkouš má :). Ke kouzlům jsem se ještě nedostala :).
Autorská citace #73
22.8.2011 20:45 - Bleška
Tohle se mi líbí ;)

Detect Thoughts

School divination [mind-affecting]; Level bard 2, sorcerer/wizard 2

Casting Time 1 standard action

Components V, S, F/DF (a copper piece)

Range 60 ft.

Area cone-shaped emanation

Duration concentration, up to 1 min./level (D)

Saving Throw Will negates; see text; Spell Resistance no

You detect surface thoughts. The amount of information revealed depends on how long you study a particular area or subject.

1st Round: Presence or absence of thoughts (from conscious creatures with Intelligence scores of 1 or higher).

2nd Round: Number of thinking minds and the Intelligence score of each. If the highest Intelligence is 26 or higher (and at least 10 points higher than your own Intelligence score), you are stunned for 1 round and the spell ends. This spell does not let you determine the location of the thinking minds if you can't see the creatures whose thoughts you are detecting.

3rd Round: Surface thoughts of any mind in the area. A target's Will save prevents you from reading its thoughts, and you must cast detect thoughts again to have another chance. Creatures of animal intelligence (Int 1 or 2) have simple, instinctual thoughts.

Each round, you can turn to detect thoughts in a new area. The spell can penetrate barriers, but 1 foot of stone, 1 inch of common metal, a thin sheet of lead, or 3 feet of wood or dirt blocks it.
Autorská citace #74
23.8.2011 09:18 - Fibriso
Tak pohoda, Neděle CoT, sobota Z-znvP
Autorská citace #75
23.8.2011 09:29 - Hunter
Tak jestli Andy nebude, tak potrebujeme vsechny ostatni, aby melo smysl hrat - takze Fibri budes? :-) Pac nerozklicovavam tu tvou zpravu :-)
Autorská citace #76
23.8.2011 10:22 - Fibriso
Z-znvp : Zoufalci - Ztraceni někde v prdeli
:D
Autorská citace #77
23.8.2011 14:19 - Hunter
No, stale te nechapu - ja muzu hrat jenom v nedeli, takze jestli jsi si nas dal na sobotu... :-) Jinak jsem nas uspesne prejmenoval na Survivors - trosecniky a prezivsi, kteri propluli vlnami zmen GMek :-)
Autorská citace #78
23.8.2011 15:24 - Fibriso
tak neděle Cot, sobota lenošení :)
(Cot - City of thieves, dalcorova hra)
Autorská citace #79
24.8.2011 06:43 - Hunter
OK, takze o vikendu nic :-) Aneb mam v nedeli volno, hura, hura, hura :-) A ted, co s tim volnem udelam? :-) Asi budu parit...
Autorská citace #80
24.8.2011 08:17 - Dalcor
Council of Thieves - Adventure Path.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077762126922607 secREMOTE_IP: 18.119.133.228