Hunter
3.8.2011 13:39
Survivors hraji Pathfindera
Necht zde zazni slova vase, kdy hrati budete moct, jakozto kecy postavove, ci neherni, k duhu vasemu jdouci, ci uhonu jinym zpusobujici...
Autorská citace #41
16.8.2011 17:01 - Bleška
Hehe, asi mu budu říkat Bodlinka :D
Autorská citace #42
16.8.2011 20:16 - Dalcor
Nevěřte Fibrizovi /a DM necht si připraví kouzla likvidující plošně/. Naboostěnej summoner je hrozná Imba a zdá se mi přeboostěnej, dokud DM není sviňa a nezabíjí castera. A bacha - když je třeba seslat ementála musíš mluvit jeho jazykem (tak na okraj - na to sem Fibriza chytil u nás v session a byla z toho krásná zcéna).

Tak na okraj, už nebudu spamovat!
Autorská citace #43
16.8.2011 22:00 - Fibriso
klid, nehodlam si udělat fantasy hvězdný destruktor
ten si dělám jen na dalcora, protože jinak klesa šance na přežití :)
Autorská citace #44
17.8.2011 09:55 - Hunter
Lol, diky Dalcore :-) Koukam, ze Fibri ma jisty zpusob chovani a vyberu postav :-D
Na druhou stranu za sebe v SW musim rict, ze na me udelal dojem svou novou postavou a i tim, jak konzistentne a pritom neprestrelene ji hraje...
Nejen ze ma hlavu a patu, ale ma i dusi, myslim ze to i vsichni ostatni hraci vidi a ke vsemu sice je drsna a husta, ale ve svem oboru, takze se daji delat ukoly idealne pro ni, kde svych schopnosti vyuzije a pritom nesebere hru ostatnim :-) Takze za sebe si sice rikam, ze musime byt obcas opatrni, s cim Fibri prijde, ale ze pokud chce, umi tvorit zabavne postavy, ktere pritom nemaji v jedne kapse deathray a v druhe ubermec +15 :-)

Coz me ale privadi k tomu, ze jezis, kdo vi, co bude z toho jeho summonera :-)
Jo, Andy, ad postava - ja Pathfindera moc neumim - nasel jsem si sveho valecnika, ale jinak nemam prehled, takze pokud chces postavu "witch", zkus to s Fibrim. Sama ho trosku zpomalit a jinak mit z DnD klasicky pocit, kolik je asi tak primerene na prumerne postavy :-) To co je tady v materialech skoro s dvacitkou na diplomacii je uz zbesilost/megacombo :-)
Autorská citace #45
17.8.2011 10:03 - Hunter
Jeste ad muj prispevek - hrajeme tedka spis pro srandu a volnocasovku, takze sice uvitam trochu seriozniho hrani, ale kdyz nekdo zahraje postavu s dvacitkovou diplomacii a necha zahrat i ostatni, tak mi to vlastne nijak nevadi :-)
Ale jak mi budes kazdeho orka uspesne ukecavat na nejlepsiho kamarada, tak je zacnu zakerne vrazdit... Pac se budu nudit :-) Ty bodlinko :-D Gaius Pichus... Jezis... :-D
Hehe, ja vlastne bezne rikam misto "jezis" "jezkovy voci", tak to abych si dal pri hre tentokrat pozor :-) Ale nastesti hraju postavu, ktera by mela klit slovy jako "U Gorumovych kuli a Desninych cecku, to je ale pruser!" :-)
Autorská citace #46
17.8.2011 13:25 - Dalcor
Fibri je hodnej klud, vetsinou /dokud nevytahne druida a AC35, 10 utoky a 300 zivoty na 15 urovni/. Ted hraje klerika Pharasmy a minule byl zachrance druziny.

Jeste spam k witchce - doporucuji nacist Ultimate Magic, kde je par hezkych a vtipnych Uhranuti /AKA HEXu - vlasy jako extra manipulacni organ je hezke a vtipne, zvlasty kdyz muze manipulovat s predmety jako treba hulky a jelikoz se nedaji cilovat -pravidlove - je to nadherne stylovy RP zpusob jak se vyhnout AoO/.
A mnou zde recenzovane Witches Brew nabizo hezky nahled na toto povolani.

Dulezite je, coz se z pravidel moc nevycte ze pritelicek vedmy by mel byt ztelesnenim jejiho Patrona. Jinak jedno z nejlepe nadesignovanych povolani - presne splnuje jak vesnickou vedmu (Gemmelovi horalske knihy), tak Jezibabu (bratri Grimmove, Mrazik) ale i vznesenou bilou lecitelku. Za tu musim Paizo pochvalit.

A sorry za SPAM. Moc lidi v cechach pathfindera nehraje, tak sbiram inspiraci kde to jde. Sam hraju/vyravim 4 ruzne Pathfinder Adventure Path. jedine co me trochu mrzi je ze hraci nevyuzivaji Combat Maneuver.
Autorská citace #47
17.8.2011 15:35 - Hunter
Myslim, ze spam to ani neni :-)

Ad Fibri, jo, nam to ukazal, kdyz prisel na SW s tim, ze ma chodici bojovy stroj, ktery ma stit jak hvezdna lod :-) Nastesti brzo pochopil, ze "kure" tomu rikame proto, ze se nam to nelibi :-) Skoda jen, ze mu to kure vazne nepritel rozbil - mozna i proto, ze se postavy tak uplne nesnazily kure ochranit... A protoze bylo brane jako nejdrsnejsi protivnik, cela nepratelska palba sla myslim do nej :-)

Ad pravidla - tak taky patrim k zacatecnikum... Me osobne se libi, ze si Paizo dalo tu praci a pracovalo s psychikou hracu - je mnohem lepsi rict za tohle mas bonus, jinak nic, nezli obracene davat postihy a minusy - ty zbytecne hrace srazi a kdyz uz o tom dopredu vis, ze to potahnes na bonusy, tak se ta hra hraje prijemneji - kazdy ma radost, ze ma nejaky "bonus" a kazdy je smutny, kdyz ma "minus" - takze je to hned od pravidel pozitivnejsi hra :-)

Tak jsem mluvil s Tondou, v sobotu hrajeme u me a to od 11:00... Obed bud s sebou, nebo zase objedname pizzu :-)
Autorská citace #48
17.8.2011 19:25 - jira
cago vsem ted sen zjistil ze hrajete pathfindera mate misto pridal bych se jirka
Autorská citace #49
17.8.2011 20:10 - Fibriso
Samozřejmě ta postava byla brána ironicky a vtipně (ale zase není tak silná, jen dělá strašný BAF)a kdybych chtěl, tak jsem schopen udělat witchku která koukne na rudého draka, načež ten jí dá věškerý poklad a začne konat dobré skutky.

Jestli chcete mohu sem umístit Sumonera jako odstrašující příklad co se s ním dá udělat za Decimátora (Hvězdný destruktor hadr) a kterým teď straším Dalcora :D , (ale ve skutečnosti se to hrát fakt nedá)

ps: pro dalcora, máš moje slovo, že už tě nebudu strašit postavama s deathrayem v kapse :D, už jsem si udělal pro skoušku naprosto normální Oracle (sice má Velkej útok, ale ma normální počet ,a ten jede právě po CMkach :)
Autorská citace #50
18.8.2011 09:58 - Hunter
Co je zase cmko?
Btw. bych byl rad, kdyby mi zbyla alespon v boji nejaka prace, pac nemam postavu defendera - ani nahodou :-)

Fibri, radsi me nestras a hod sem normalni postavu :-) Stejne Tonda bude asi lehce plavat v presnych cislech, ale uvidime, jak se nam nas uzasny GM chyti :-)

Jirko, pokud nebudes hrat arogantni blbce(natoz arogantni chytraky :-) ), ale nekoho tak rikajic "v pohode" :-) Tak jsem klidne pro - zatim mame podle vseho witch (babu jagu s jezkem), summonera (coz vlastne netusim, co presne v boji dela - jaka je jeho role - jestli damage dealer, defender (monstra soukuji damage), nebo controluje bojiste pomoci spesl efektu). Na zaklade tohohle si myslim, ze je idealni misto na nejakeho klerika, ktery trosku poleci (potazmo nekoho na bonusy skupine) a muze stat v predni lajne se mnou :-)
Autorská citace #51
18.8.2011 10:07 - Dalcor
CM - Combat Manuvers - jsou to předělané mechaniky jak disarm, grapple a pod. do trošku zajímavějšího stylu. Summoned muze zastavat jakoukoliv funkci na jakou naprogramuje eidolona, pokud ho někdo léčí.
Autorská citace #52
18.8.2011 10:44 - jira
jasny hral bych lecitele
Autorská citace #53
18.8.2011 12:39 - Hunter
Prima Jirko - stihnes si vyrobit postavu? Level a ostatni podminky jsou nekde ze zacatku tehle diskuze...

Dalcor - mno joo :-) Musim rict, ze po ruznych patvarech mi pripada tenhle system koncepcne srozumitelnejsi. Bohuzel ho nemam prochozeny, abych si vsiml, jak vlastne funguje a jestli v nem neco jde, ale vseobecne jsem mel z toho lepsi pocit, kdyz jsem to rychle zkouknul, nez ze vsech ostatnich systemu, kde disarm, grapple apod vubec nemely smysl :-)
Autorská citace #54
18.8.2011 13:57 - Hunter
Tak me tak napadlo, kdo co vlastne bude delat za skilly :-) Andy tedy s carodejkou bude vyjednavat, kdo bude mit survival? Popripade plizeni a odemykani zamku? Chceme-li vubec neco takoveho :-)
Pac ma postava leda tak zvladne odemykani zamku - okovanou botou :-) A taky trosku toho survivalu, ale nic moc :-) Moc malo skill bodiku :-)
Autorská citace #55
18.8.2011 14:21 - jira
no potreboval bych sni pomoct
Autorská citace #56
18.8.2011 14:22 - jira
zavolam fibrimu pres skype a skusim ji snim udelat
Autorská citace #57
18.8.2011 14:36 - Dalcor
Pokud delate prvni postav v PFRPG dovolim si pripomenout Erianuv Excellovy sheet, ten sice obsahuje jen urcite veci (ukoncil se v APG a ani to tam neni cele) ale ukazuje celkem jednoduse jak se dela postava. Nezapomente ze oproti standartnimu D20 zde nejsou skill bodiky krat x4 na prvni urovni, ale pricita se u Class Skill bonus +3 u provniho investovaneho bodiku ;-) Ale to mate jiste v merku.

Jinak chystam se udelat Pathfidner Day s WE BE GOBLINS, tak doufam ze vas treba uvidim. Vzorove postavy najdete i zde u clanku k Pathfinder Day cislo 1
Autorská citace #58
19.8.2011 05:05 - tony
1)Jsem Pj víc jak polovinu života ....au au au takže určitě nebudu nikde plavat...možná u Pavla ve vaně jestli má kačenku.

2)Případnou zlodějku mohu řešit jako NPC protože mám jednu elfí slečnu zlodějku volnou protoe se na nás vykašlal náš PJ :)

3)Postavy určitě nebudu pomáhat vyrábět ,mám dost s nepřáteli.
Autorská citace #59
19.8.2011 10:07 - Hunter
Kacenka neni, snedla ji kocka. A kocka se nekoupe, jenom z te vany pije - ma rada hovezi vyvar :-D

Tak se na vas zitra tesim, uvidime, jak se to zvrhne - urcite utece z ramce nejakeho pribehu a budeme pul dne sedet v hospode a resit trvanlivost brouka v pive :-)
Autorská citace #60
19.8.2011 10:11 - Hunter
Tak jsem si cetl novinky a narazil na tohle...
http://www.novinky.cz/koktejl/242217-zlodej-vyloupil-pumpu-s-damskymi-kalhotkami-na-hlave.htmlTondo, nebyl jsi nahodou nekdy v posledni dobe v Dalasu? :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081121921539307 secREMOTE_IP: 3.134.104.173