Hunter
3.8.2011 13:39
Survivors hraji Pathfindera
Necht zde zazni slova vase, kdy hrati budete moct, jakozto kecy postavove, ci neherni, k duhu vasemu jdouci, ci uhonu jinym zpusobujici...
Autorská citace #21
10.8.2011 13:18 - Fibriso
fajn, tak idulona ne a už vůbec ne ani ten zbytek.

ne baba jaga to fakt nebyla :D
na 4 levelu docela kruty, skusim ji vyhnat na level 10, (na 10 když udělá BAF tak i Conan zaleze pod postel...)
Autorská citace #22
12.8.2011 23:31 - Bleška
Tak Vás lidi zdravím zpátky v Práglu :). Na toho 20. se těším :). Určo si ráda zahraju. A možná i tu čarodějku... To se ještě uvidí :). Nicméně bych chtěla Pavla poprosit, zda by mi pomohl vytvořit postavu, neboť stále ještě zvládám ji jenom pojmenovat, určit věk, přesvědčení a... to je asi tak vše :).

Jinak dovča byla fajn, akorát jsem dost těžce doplatila na klimatizaci. Od středy mi teče z nosu jak voda v Niagarských vodopádech, kašlu, že se země otřásá a celkově je mi tak nějak fajn :D.

Takže se rozhodnu, zda Fightera nebo tu veselou čarodějku :D :D
Autorská citace #23
12.8.2011 23:49 - Fibriso
Vitej zpět :)
Jedna čarodějka pro inspiraci je tady v materiálech, skus kouknout a posoudit (schválně, jestli ti někoho připomene :)
Autorská citace #24
14.8.2011 13:08 - Bleška
Hehe, tak asi beru tu čarodějku :D. Strašně se mi líbí Cook people, muhehehehe :D.
A taky má svého mazlíčka :D. Ssssss :D. Hmmm, vybrat jí familiara bude celkem oříšek :D. Taková koza...

Hm, a koho mi má tebou vytvořená postava připomínat? Já ti ani nevím... Že by jistého opeřence??? Nic jiného mě nenapadá :D.
Autorská citace #25
15.8.2011 11:02 - Hunter
Familiar koza!
Nebo husa! Pac dava "Sadlo!" :-D Jeste bys mohla mit nejake jine uzitecne zviratko, jako slepicku, ale nevim, nevim, jestli to je ten operenec, ktereho hledas :-)

Ad carodejka - tak estli budes desit i nas, tak pockej! :-)

Btw. vareni lidi... Slo by to omezit na orky treba? :-) A co budes chtit hrat ty, Fibri?
A kdyz jsme tak u toho hrani, napadlo me, co si dat dva vikendy po sobe? Nez se vrati Wrigly z dovcy? Treba taky s vodopady z nosu? :-) Tj. 20. v sobotu a tyden na to, tj. 27. sobotu?
Autorská citace #26
15.8.2011 12:21 - Fibriso
bohužel ten víkend 27-28 nebudu moci, již mám něco zamluveného

Já budu hrát Sumonera
Autorská citace #27
15.8.2011 13:42 - Hunter
A co to dela, takovej summoner? :-) Vypada to, ze budes vyvolavat potvory, co budou bojovat :-) To fakt bude mix postav - fighter, carodejnice a tohle... At si Tonda vymysli cokoliv, tak to vydesime, zabijeme, nebo alespon solidne rozesmejeme :-D
Autorská citace #28
15.8.2011 14:55 - Fibriso
Sumoner ma dvě schopnosti 1: Sumon Momnster (level / 2) jako spell like ability a jednak vlastního Peta, jemuž může dávat různé schopnosti a podobu (velký zlý vlk, veselý masožravý králíček, Miniaturní draček B12, Cosi o dvou nohách a deseti rukou coby šílená sekečka nejen trávy, a na dvacáte malá chodící apokalypsa...
Autorská citace #29
15.8.2011 19:09 - Bleška
No jako jsou tam hodně zajímavá zvířata na výběr. Třeba stonožka, ježek, vepř, želva - té jsou dva druhy, jedna může kousat :D, pak třeba chobotnice (ale to si sebou čarodka ještě nosí někajé akvárko a jak chobotnička roste, tak snad i aquapark :D.

A pro info, ježek to vyhrál na celé čáře ;). Takže pozor, kam si budete lehat a šlapat bosíma nohama, neboť dostanete demage 1d3 a zabijete mi ježečka, neboť je to na životy poměrně chudé zvířátko :) :D
Autorská citace #30
15.8.2011 19:11 - Bleška
A klidně budu moct hrát i toho 27. Akorát nevím, v jakém budu stavu, neboť celé dva týdny vstávám brzy a to i včetně sobot :(
Autorská citace #31
15.8.2011 19:16 - Bleška
A teďs tak čtu co napsal fibri: Summon MoMnster... To jako summoneš monstrózní matku? :D:D:D
Autorská citace #32
15.8.2011 19:28 - Fibriso
Bleska píše:
A teďs tak čtu co napsal fibri: Summon MoMnster... To jako summoneš monstrózní matku? :D:D:D


řekla jsi si o to, bude Matka vetřelec a postava se bude jmenovat Bishop
Autorská citace #33
15.8.2011 19:32 - Bleška
:D

Hehe, už jste někdy viděli 5 metrového ježka?? Muhehehehe :D
Autorská citace #34
15.8.2011 19:38 - Bleška
Hledám nějaký pěkný obrázek čarodky... Takový, ve kterém nevypadá jako drákula, prostitutka, baba jaga apod. Nějakou takovou normální ženskou, pokud možno aby měla buď kalhoty nebo nějakou takovou sukni (dlouhou až ke kontníkům, ale na několika místech nastřiženou až ke stehnům), nějaký pěkný vršek, spíš než korzet pěknou halenu a dlouhé hnědé nebo černé vlasy... Má někdo doma schovanou takovou? :) Prosím prosím :)
Autorská citace #35
15.8.2011 19:39 - Bleška
Nebo stačí i nějaké odkazy, kde se daj pěkné obrázky hledat ;)
Autorská citace #36
16.8.2011 09:13 - Hunter
Hehe, s obrazky ti nepomuzu, ale mrknul jsem se po jezkovi...

Autorská citace #37
16.8.2011 10:13 - Hunter
A pro zajimavost, cenik ze stredoveku pro lepsi predstavu a pripadny flavor :-)
http://myschwerk.webzdarma.cz/cenik.html
Autorská citace #38
16.8.2011 16:28 - Bleška
Hehe, boží obrázk :). První je krásně roztomilý a druhý je prostě hustý :D. Jooo! To je můj ježeček nevím jak se jmenuje :D
Autorská citace #39
16.8.2011 16:57 - Fibriso
normálně bych navrhl bych Gaius Pichus, ale to mě pak Hunter bude chtit furt zabíjet :D
Autorská citace #40
16.8.2011 17:01 - Bleška
Fibri, dávej si pozor, kam si leháš, nebo poznáš picha! :P

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077567100524902 secREMOTE_IP: 3.133.156.156