Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
1.3.2015 16:00 - Meldin
Tak teda ve středu :)
2.3.2015 17:27 - Shako
Zběhlý a sběhlý Imperiální důstojník se přihlásí do služby v středu (tedy pokud se vše povede).
2.3.2015 17:46 - Almi
Shako: Super! :)
2.3.2015 18:15 - noir
2.3.2015 21:03 - captain66
Ja bych mel prijit, mozna o neco pozde, do 6 jsem ve skole.

Shako: Nestiham (cti: jsem liny), tak jsem jen lehce predelal toho tvyho paladina. :)
2.3.2015 21:14 - Shako
captain66 píše:
Shako: Nestiham (cti: jsem liny), tak jsem jen lehce predelal toho tvyho paladina. :)


V pohodě, paladin byl takový startovní charakter, tak jsem počítal, že časem postavíš něco složitějšího.
3.3.2015 22:02 - Meldin
Jsem si ted aktualizoval postavu a ten potencialni damage output je uplne na draka :D :D :D
4.3.2015 00:03 - Smud
Prepadl me nejakej vir, dnes jsem mel behavku a celkove mi bylo blbe, nebyl jsem ani v praci. Cili zitra nedorazim, musim to nejak setrast.
4.3.2015 00:13 - Meldin
Aha. To je skoda. Takze zitra asi nehrajem nebo ano?
4.3.2015 09:50 - Almi
Meldin: Hrajem. Měl by být Captain, Noir, Shako a Ty. Jen škoda - kdybyste byly v 5ti, nemusím Vás pak tolik šetřit :D

Meldin: No, vidíš, konečně máš postavu, která nebude jen dávat zranění, ale bude dělat to, co má :)

Smud: Přeju brzké uzdravení. Já až dneska ráno mohu prohlásit, že jsem tak nějak z rýmičky venku...
4.3.2015 10:33 - Shako
Almi píše:
Meldin: Hrajem. Měl by být Captain, Noir, Shako a Ty.


Snad to zvládnu... potřebuju skončit brzo v práci, být nějakou chvíli doma a tak.. :) Postavu mám a fakt se na ni těším.
4.3.2015 11:10 - Meldin
No tak super :)
4.3.2015 12:54 - Almi
Těšíš? Ale dneska nebudou koboldi..prozradili Ti vůbec, do jaké šlamastyky se minule dostali? Souboj na houpajících se klecích s lítacíma hnuskama..bez vybavení..za to s lávou dole... pak přepad chudáků gnollů... a taky to, že jste vlastně jen lovnou kořistí na "tréninkovém hřišti? A hlavně - že se postavy rozhodli jít si to vyříkat s něčím, co sem jmenuje Half-Tarrasque Hydraic Medusa Serpent Queen? (*) A že jsem je varoval, že možná při tom umřou...neb daná lokace je do jisté míry sandbox? :D

* píše:
Po staletí se mezi lovci z Královnina hvozdu vypráví o pevnosti či snad chrámu zkaženosti, ukrytému kdesi hluboko v lesích. Chrámu, postaveném ze stovek tisíc zkamenělých těl. Místě, kde podle legend přebývala po mnoho věků bytost, a kde dosud uctívači hada na oltáři prolévají krev displacer beastů doufajíc, že se opět navrátí.
Šeptá se, že byla jednou dávných Ikon, Hadí královnou, potomkem spojení Taraska a první hydry, a z jejíž snůšky vajec vzniklo prvních sedm medúz.
4.3.2015 13:32 - noir
Zdar, potvrzuju příjezd v 6. Kdyby ne, tak mi někdo volejte, jsem jako obyvkjle ztracený.. meldine, nepojedeš v nějakej jasnej čas, že bych se připojil, prosím?
4.3.2015 13:47 - Meldin
Almi: tesim no. Je jasny ze takovy drobnosti tady nikdo neresi :D my se zabyvame jenom tema globalnima vecma jako je napriklad tazeni orků. Vic draku na jednom miste nebo jak mi ukrast dark sky diamond ze jo? :D

Noir: jasne. Muzeme jet spolu zase od Andela. Jenom ted nesmime zapomenout vcas vystoupit :D jestli si to dobre pamatuju tak by to melo jet v 17:46 tak se muzeme potkat primo na zastavce ;)
4.3.2015 13:58 - noir
Meldin: 17:46 tam bud, dík za spásu života!
4.3.2015 15:12 - Shako
Připomene mi někdo adresu pro případ, že bych jel autem? Jinak 17:46 na Andělu je taky varianta...
4.3.2015 15:21 - Almi
adresa je Pod Hybšmankou 3090/28, Praha 5. Pokud pojedete busem 191 (z Knížecí nebo Anděla), tak je optimální vystoupit na zastávce Podbělohorská (pak je to asi 4 minuty pěšky). Lze jet i busem 176 (jede z Karláku přes Arbesák kolem Mephitu), tam je nejlepší zastávka U Palaty (pak je to asi 6 minut pěšky). V obou případech je fajn se podívat předem na mapu nebo si jí vytisknout. Zdá se, že tu dokže zabloudit skoro každý a přitom je tu spousta zkratek mezi ulicema řadama domků :)))
5.3.2015 11:51 - Shako
Včera v pohodě, díky za hru. Sorry, že musím zdrhat před 23h. Ale třeba Smud a Beltar by mohli dřívější konec ocenit. Příště zkusím dorazit už na 18h, ať začneme dříve.

Commander je výzva - rozhodně u něj chvíli zůstanu. Zaměřil jsem se na sbírání command pointu a funguje to bezvadně - oproti 4e je výhoda, že většinou stíhá sám útočit a ještě podporovat ostatní - ve 4e spojenci nejčastěji útočili za standardky leadera, což byla občas nuda.
5.3.2015 13:03 - Meldin
Včera to byl masakr :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10635709762573 secREMOTE_IP: 3.145.36.10