2.4.2014 07:34 - Endrey
Jo, skvele to bylo:)
2.4.2014 10:33 - Winnie
Díky za shrnutí, vidím, že jsem nezáviděla "naprázdno" :-)

A jak ji/ jeho pojmenoval Hirkal...?
2.4.2014 11:23 - Endrey
Winnie píše:
A jak ji/ jeho pojmenoval Hirkal...?

Nastesti mel Alfreda jenom cvilku a nestacil si k nemu vytvorit vztah. (To uz by se Assassin upsal:D) Ale jedna lakoma potvora ho nechce vratit puvodnimu majiteli:)
2.4.2014 11:36 - Winnie
Škoda, Alfrédovi/ Lutécii byste tak zadělali na pořádnou schizofrenii... a schizofrenní artefakt, to zní dobře :-)
Vůbec netuším, o jaké lakomé potvoře by mohla být řeč... :D
3.4.2014 14:36 - Nerhinn
Hirkal jí říkal Lutécie a pak ji vrátil Allyks. Ne, že by na tom bůhvíjak záleželo...
8.4.2014 11:14 - Winnie
Další termín hraní bude úterý, 15. dubna...?
8.4.2014 12:04 - hadrian
jo,já sem pro.
8.4.2014 12:08 - Endrey
Taktez..
8.4.2014 12:42 - Endrey
Akasha nám dala sbohem. Chtěla se přidat k mnichům, kteří si na zelené louce vysnili svůj chrám. Ale slušně ji odmítli, tak nakonec šla svojí vlastní cestou. Z toho mála, co nám řekla, tak asi půjde za druidy, které jsme nedávno potkali.
My jsme se dál bavili s Dantem uvnitř chrámu a v tom jsme uslyšeli ohlušující ránu, jako kdyby někdo útočil na chrám. Než jsme stačili vylézt tak chrám schytal jestě několik zásahů a dodělala to jakási magická vlna a zničeho nic jsme byli na zelené louce. Chrám byl fuč. Před námi se objevilo 20-30 shadar-kaiů a další 4 postavy, které byly úplně jiné. Před námi stála ženská v plátovce a obouručákem, chlápek, který byl jakoby by stále ve stínu, směšně vypadající kobold v červené kápi a elfka, co byla z velké pravděpodobnosti kněžka. Tohle vypadalo na docela velký průser. A měl jsem pravdu. Začali se vyptávat na Tabru. Skupince nebožáků jsme vysvětlovali, že žádnou Tabru neznáme a že si nás s někým asi spletli. Nechtěli, nebo nedokázali pochopit, že my o ní vůbec nic nevíme. Danta jsme se zeptali taky, ale netušil stejně jako my. No, my jsme věděli, že tohle smrdí průserem, kdyby se někdo dozvěděl, kde je. Tak se na nás vrhli. Byl to docela drsný boj, ale podařilo se. Největší slávu si asi vydobyl Hirkal s Delgarem. Hirkal jako pomocník těch čtyřech protivníků.. ono se jim ho totiž podařilo ovládnout… Nastěstí ne na moc dlouho, ale chvilku jsme měli strach, jak tohle dopadne. A Delgar, nevím co udělal, dokázal jedním pořádným ohněm sežehnout polovinu shadar-kaiů. Po tomhle souboji jsme byli všichni vyšťavení a docela jsem se těšil, že si dáme nějakej odpočinek. Rozloučili jsme se s Dantem a hned jsme se vydali do Secomberu. Sice jsem navrhoval, že si po cestě dáme nějakej voraz, ale cestovali jsme rovnou. Cesta zabrala na nějakejch 12 hodin. Nastěstí jsme jeli na přízračných koních, takže cesta nebyla nejhorší. Ale už jsem se těšil na hospodu a na postel, kde složím hlavu.
Konečně jsme tam dojeli. U brány stáli dva strážní, kteří nás bez problémů pustili dovnitř. Sice povídali něco o tom, že máme být opatrní, prý se tu ztrácí dobrodruzi. Ale nic moc nám k tomu neřekli. Je to město lidí a hobitů. Sice se mezi sebou nemlátí, ale nevyhledávají se. Hirkala napadlo, že si odchytneme žebráka, který nám za pár mincí zjistí skoro všechno. Jednoho jsme potkali, dal mu zlaťák, ať zjistí něco o těch ztracených dobrodruzích a ať nám doporučí hostinec. Nakonec jsme došli do hostince Zelená růže.Návštěvníci hospody byli rozdělení na dvě půlky, jedna půlka lidí seděla na jedné straně a druhá půlka, hobité, seděli na straně druhé. Opravdu se asi nemilují. My jsme si sedli k jednomu prázdnému stolu. Objednali jsme si pití a já s Delgarem jsme si šli sednout za skupinkou hobitů, kteří měli u stolu volno. Přisedli jsme si, představili jsme se a začali si povídat o všem možném. Postupem času a vína jsme zkoušeli zjistit nějaké informace o zmizelých. Hirkal, mezitím odešel od Allyks a šel si sednout za lidma ke stolu. Po chvilce co odešel, jsem pozoroval lokál avšimnul jsem si, ze někdo pozoruje Allyks . Začal se zvedat a v tom mu ženská, která seděla vedle něho, zabránila. Sama se zvedla a šla si sednout za Allyks. My s Delgarem jsme nic moc nezjistili a šli jsme zalehnout. V našem pokoji jsme na posteli jsme našli svitek s nápisem “Nechoďte tam. Anonym”. To je pro nás dva tak akorát nabídka, aby jsme se tam šli podívat. Druhý den ráno jsme posnídali, Allyks na povyprávěla, co se večer dozvěděla. Zjistila, že všichni, kdo se ztratil, tak hledali nějakej předmět. Zjistila taky, ze předmět, knížka, se nachází v cihlovém doměu náměstí. Ještě než se tam vydáme, stavíme se za kronikářem a zkusíme zjistit, kdy to všechno začalo, kdo byl majitel apod.
Po cestě ke kronikářovi potkáváme žebráka,kterého jsme včera zaúkolovali. Řekl nám, že tu byl nějakej Drizzt. Náš starej známej “hrdina”. Prej byl hodinu v baráku a pak vystřelil pryč. Dali jsme mu nějaké peníze navíc, aby všude roztruboval, že hrdinný Drizzt utíkal z budovy s pláčem .
V knihovně jsme našli velké kulové. Všechno to začalo asi před 150 lety, kdy sem začli chodit dobrodruhové. Co je divné, barák, kde se knížka nachází, patří starostovi a že se dům dědí ze starosty na starostu. V té době, kdy to všechno začalo, asi před 160 lety, patřil dům ženské, která jej měla jako ubytovnu. Nic víc jsme z kroniky nevyčetli a šli jsme za starostou. Třeba z něj vypadne něco chytřejšího.
Nevypadlo… Jediné, co stálo za to, bylo to, že si myslí, že se té knížky nesmíme dotknout. No jdem tam a uvidíme, co zjistíme…
V celým baráku bylo docela uklizeno, v přízemí nebylo vůbec nic, ale z prvního patra byla cítit docela silná přítomnost magie. Zase jsme našli papír s nápisem“Nechoďte tam.” Ten je tu velice populární. V prvním patře jsme v jednom z pokojů našli knížku. Knížka byla obalená kůží z modrého draka, stránky byly z různých materiálů, kůže z démona, člověka, křisťálu, draka.. No proste všehochuť. Ale divné bylo, že jsou prázdné.. Hirkal najednou na tu knížku promluvil a ono to udělalo mlask a byl včudu. Delgar ho následoval vzápětí a Allyks chvilku po nich. Já jsem si tu ješte 5-10 minut s knížkou hrál, prohlížel, ale nic zásadního jsem nenašel. Tak jsem se rozhodl vydat se za něma. Promluvil jsem na knížku a odneslo mě to taky. Objevil jsem se někde, kde bylo velké přítmí, vody asi po kolena, rozuměj 30cm. V dálce jsem si všimnul něčeho pohybujícího se. Vydal jsem se tím směrem a objevil Allyks, jak se připravuje k boji. A proti ní stojí obrovská hnusná potvora a vedle ní Hirkal s Delgarem. To vypadá, že není ovládnutej jen Hirkal, historie se opakuje, ale i Delgar. Ta hnusota, vypadá jak velkej sumec. Allyks zjišťuje u Alfréda, že je to pradávný Aboleth , ktery byl unseen. Je to lich a někde musí mít fylakterii. Po několika minutách boje, kdy mu opravdu dáváme kapky, se s ním pokoušíme mluvit.Zjišťujem, že on je ta imascarkana. Pokaždé, když na knihu někdo promluvil jinak, než jazykem imascarcanů, tak ho to vcucne. On je zabije a informace, které ty postavy mají, tak získá on.. Řekl nám, že jeho fylakterie, je za jeho zády, když ho zabijem, tak se tu znova objeví. Máme ho pustit a dostat se k té fylakterii. Nakonec jsme zničili fylakterii a zabili Aboletha. Tato imascarcana tím byla zničena, ale některé její schopnosti získala ta naše (schopnost kapesní dimenze). Takže jsme získali skrytý prostor, ve kterém nás nikdo nenajde a můžem syslit, co se dá, ale ještě nevíme, jestli to funguje na všechny, nebo jen na majitele..
Potom, co jsme si užili oslavy s obyvateli Secomberu se vydáme za Larlochem.
8.4.2014 14:07 - Assassin
Díky moc za zápis. Opravil jsem pár překlepů a nepřesností. Hlavně:

chrám => klášter (unifikace terminologie:P)
schzat jestě => schytal ještě
jakoby by => jako by (asi... jakoby x jako by je pro mne velký češtinoproblém)
unseen => unesen (aboleth se uměl i zneviditelnit, ale neudělal to)
imascarcanů => imaskařanů (imaskarcana je spojením slov imaskar a arcana)
+ pár dalších drobností.
8.4.2014 14:10 - Endrey
Diky moc, aspon se to stane trochu citelne...
8.4.2014 15:56 - Assassin
Endrey píše:
Diky moc, aspon se to stane trochu citelne...

Už tak to bylo fajn. Jen se mi to nechtělo všechno vypisovat. Se zápisem jsem spokojen, některé akce, zejména v Secomberském hostinci proběhly trochu jinak, ale to nepovažuji za nějak důležitý řešit. Možná Nerhinn se ozve s nějakým upřesněním:)

Termín 15.4. pro další hru by byl fajn. Bohužel ho zatím nedokážu 100% potvrdit...
8.4.2014 16:03 - Nerhinn
Pár detailů, zejména týkajících se Allyks, ale nevím, jestli nepřesnosti v zápise nejsou naschvál.

-Když na nás ti čtyři vyštěkli: "Kde je Tabra?" nadechovali jsme se k tomu, abychom začali mlžit, ale Hirkal jim bleskurychle odpověděl: "Co je vám po tom?". Toliko k diplomacii. Což je mimochodem přesně to, co k tomu řekl Delgar.
-Na začátku boje se Allyks rozzářila božským světlem a pokryla všechny, družinu i mnichy, téměř neviditelným předivem ze světelných paprsků. Po zbytek boje pak stála uprostřed bojiště a jenom držela vlákna, zatímco na nás narážely vlny sharad-kaiů a padaly jak mouchy po dešti (sežehnuté bleskem. Asi bouřka). Díky tomu mimochodem taky přežili všichni mniši, nemáš zač, Akasho.
-Hobiti a lidé seděli u separátních stolů, nikoliv v separátních polovinách hospody, pokud se nepletu.
-V knihovně jsme naopak našli informací víc, než jsme čekali. Jestli byl Peblíg zklamaný, pak nedával pozor.
-Sumec vás zdominoval všechny tři, jen nositel Imaskarcany byl imunní. Allyks na začátku boje vykřikla něco v elfštině a odhodila Hirkala a Delgara tak znamenitě, že udělali kotrmelec. A taky se probrali z ovládnutí. Jinak bychom ty kapky dostali my, od Hirkala.
8.4.2014 16:09 - Endrey
Dekuji za vase pripominky. Jsem hlava derava a nez si stihnu udelat poznamku na papir, tak me nejake utecou, nebo na nektere prachsproste zapomenu. Proto mockrat dekuji a pridam to tam.
8.4.2014 16:24 - Assassin
Endrey píše:
Proto mockrat dekuji a pridam to tam.

Napiš prosím všechny změny v textu tučně, ať to nemusím procházet slovo od slova.

Souhlasíte všichni s tím, že příště se družina vydá za Larlochem? (Další navrhované možnosti byly tuším znovu projít všechno okolo Erevana, dát vědět o smrti Skylly její rodině a odlákat Shadovarský od Oreme. Já k tomu ještě dodám, že Shadovar je vám v patách.)
8.4.2014 20:25 - Assassin
O Larlochovi máte jen pár informací od Aumvora. Podle něj je to nejmocnější z přeživších Netheřanů (nevěděl o Ioulaumovi). Bývalý král jedné z létajících enkláv a s největší pravděpodobností nejmocnější arcimág této doby (včetně všech různých exarchů, polobohů a Elminsterů).

Žije na místě zvaném Černokněžnická krypta, která leží na severní hranici Trollích vrchů, které jsou asi den cesty severně od Baldurovi Brány, dva dny cesty jižně od Secomberu (přízračný koně). Toto místo je velmi známé po celém Mečovém pobřeží jako místo, kterému by se měli všichni vyhýbat. Téměř každý místní historik a dobrodruh vám poví, že je to domov doslova armád nemrtvých pod vedením Stínového krále.

Aumvor potvrdil, že hloupou přezdívku Stínový král dali obyvatelé Mečového pobřeží právě Larlochovi, který má dost prostředků k tomu, aby ohrozil celý kontinent. Zničit Shadovar by pro něj nebyl problém. Tedy až na ten největší problém, nechce se mu. Jeho jediným přáním je, aby ho okolní svět nechal na pokoji a on se mohl nerušeně věnovat studiu magie, což je jeho jediný zájem od Pádu Netherilu.

Dokonce ani bohové nemají dost odvahy ho rušit od studia a většina mocností světa jen doufá, že se nikdy nerozhodne své studium využít globálně v praxi. Za stovky let navštívilo Larlochův domov snad tisíce dobrodruhů a lovců pokladů. Jen málo jich přežilo, a ještě méně se dostalo ven aniž by byli pod vlivem nějaké Larlochovi kletby či ovládnutí.

Aumvor věděl jen o jediném případu, kdy Larloch svolil ke spolupráci. Szass Tam a dalších patnáct elitních Červených čarodějů přišli do Černokněžnické krypty ve snaze Larlocha zabít nebo alespoň ukrást jeho magii a poklady. Tito Červení čarodějové roky studovali Larlochovu magii a byli přesvědčeni, že našli trhlinu v jeho obraně. Szass Tam, vládce Thaye a Červených čarodějů, zulkir nekromancie, se ve strachu z Larlocha rozhodl nepřipojit k samotnému útoku a jen vyčkával, zda se podaří využít Larlochovu chybu jeho patnácti mocným kolegům. Všichni v pár okamžicích zemřeli a Szass Tam poté přijal audienci u Larlocha a omluvil se mu s tím, že jeho kolegové byli nešikové. Ten souhlasil a byl ochotný spolupracovat.

Přestože je Larloch obecně vnímán jako zlá mocnost Faerunu, jeho vliv je spíše dobrý. Občas vypustí do světa svitky o slabších kouzlech, která vynalezl. Někdy je ochotný se, skrze sny, podělit o Netherské znalosti. A ve Svítící tvrzi se pravidelně objevují nové kapitoly kompletní historie Netherilu podepsané jako Spoutaný Larlochův písař.

Pro úplnost ještě dodávám Hirkalovu eladriní pohádku o velkém L.
Hirkal píše:
Vzpomněl jsem si na jednu z pohádek, kterou mi vyprávěl děd, když jsem byl malý. Jednoho dne prý přebýval v dalekém eladriním městě, když v tom je napadla armáda asi dvou set mocných nemrtvých čarodějů - lichů. Byla to největší organizovaná skupina, obyčejně osamocených lichů, kterou kdy historie zaznamenala. A tak nebylo divu, že eladrini utrpěli mnoho ztrát na životech. Náhle se lichové rozpadli a místo nich se objevil jeden jediný. Tajemný lich se představil jako Larloch a zdvořile se omluvil za celý konflikt. Prý jen hledá poznání a snaží se o rozvoj magického umění, a toto byl pouhý test, kdy dal svým lichům svobodnou vůli a sledoval jak s ní naloží. Jejich chování bylo bláznivé, a tak je zastavil. Eladrini byli zděšeni, že existuje někdo tak mocný, oplatili mu zdvořilost a nechali jej jít.
9.4.2014 06:53 - Endrey
Akasha nám dala sbohem. Chtěla se přidat k mnichům, kteří si na zelené louce vysnili svůj klášter. Ale slušně ji odmítli, tak nakonec šla svojí vlastní cestou. Z toho mála, co nám řekla, tak asi půjde za druidy, které jsme nedávno potkali.
My jsme se dál bavili s Dantem uvnitř kláštera, a v tom jsme uslyšeli ohlušující ránu, jako kdyby někdo útočil na klášter. Než jsme stačili vylézt, tak klášter schytal ještě několik zásahů a dodělala to jakási magická vlna a zničeho nic jsme byli na zelené louce. Klášter byl fuč. Před námi se objevilo 20-30 shadar-kaiů a další 4 postavy, které byly úplně jiné. Před námi stála ženská v plátovce a s obouručákem, chlápek, který byl jako by stále ve stínu, směšně vypadající kobold v červené kápi a elfka, co byla z velké pravděpodobnosti kněžka. Tohle vypadalo na docela velký průser. A když na nás ti čtyři vyštěkli: "Kde je Tabra?" nadechovali jsme se k tomu, abychom začali mlžit, tak jim Hirkal bleskurychle odpověděl: "Co je vám po tom?". Hirkalovo umění diplomacie je neuvěřitelné. No, my jsme věděli, že tohle smrdí průserem, kdyby se někdo dozvěděl, kde je. Tak se na nás vrhli. Byl to docela drsný boj, ale podařilo se. Největší slávu si asi vydobyl Hirkal s Delgarem. Hirkal jako pomocník těch čtyřech protivníků… ono se jim ho totiž podařilo ovládnout… Naštěstí ne na moc dlouho, ale chvilku jsme měli strach, jak tohle dopadne. Na začátku boje se Allyks rozzářila božským světlem a pokryla všechny, družinu i mnichy, téměř neviditelným předivem ze světelných paprsků. Celou dobu boje pak stála uprostřed bojiště a jenom držela vlákna, zatímco na nás narážely vlny shadar-kaiů a padaly jak mouchy po dešti (sežehnuté bleskem. Asi bouřka). Díky tomu mimochodem taky přežili všichni mniši, nemáš zač, Akasho. Po tomhle souboji jsme byli všichni vyšťavení a docela jsem se těšil, že si dáme nějakej odpočinek. Rozloučili jsme se s Dantem a hned jsme se vydali do Secomberu. Sice jsem navrhoval, že si po cestě dáme nějakej voraz, ale cestovali jsme rovnou. Cesta zabrala nějakejch 12 hodin. Naštěstí jsme jeli na přízračných koních, takže cesta nebyla nejhorší. Ale už jsem se těšil na hospodu a na postel, kde složím hlavu.
Konečně jsme tam dojeli. U brány stáli dva strážní, kteří nás bez problémů pustili dovnitř. Sice povídali něco o tom, že máme být opatrní, prý se tu ztrácí dobrodruzi. Ale nic moc nám k tomu neřekli. Je to město lidí a hobitů. Sice se mezi sebou nemlátí, ale nevyhledávají se. Hirkala napadlo, že si odchytneme žebráka, který nám za pár mincí zjistí skoro všechno. Jednoho jsme potkali, dal mu zlaťák, ať zjistí něco o těch ztracených dobrodruzích a ať nám doporučí hostinec. Nakonec jsme došli do hostince Zelená růže. Návštěvníci hospody byli lidé a hobiti, ale každá skupinka seděla u svých stolů, ani v jednom případě nebyli pomíchaní. Opravdu se asi nemilují. My jsme si sedli k jednomu prázdnému stolu. Objednali jsme si pití a já s Delgarem jsme si šli sednout za skupinkou hobitů, kteří měli u stolu volno. Přisedli jsme si, představili jsme se a začali si povídat o všem možném. Postupem času a vína jsme zkoušeli zjistit nějaké informace o zmizelých. Hirkal, mezitím odešel od Allyks a šel si sednout za lidmi ke stolu. Po chvilce co odešel, jsem pozoroval lokál a všimnul jsem si, ze někdo pozoruje Allyks. Začal se zvedat a v tom mu ženská, která seděla vedle něho, zabránila. Sama se zvedla a šla si sednout za Allyks. My s Delgarem jsme nic moc nezjistili a šli jsme zalehnout. V našem pokoji jsme na posteli našli svitek s nápisem “Nechoďte tam. Anonym”. To je pro nás dva tak akorát nabídka, aby jsme se tam šli podívat. Druhý den ráno jsme posnídali, Allyks nám povyprávěla, co se večer dozvěděla. Zjistila, že všichni, kdo se ztratil, tak hledali nějakej předmět. Zjistila taky, ze předmět, knížka, se nachází v cihlovém domě u náměstí. Ještě než se tam vydáme, stavíme se za kronikářem a zkusíme zjistit, kdy to všechno začalo, kdo byl majitel apod.
Po cestě ke kronikářovi potkáváme žebráka, kterého jsme včera zaúkolovali. Řekl nám, že tu byl nějakej Drizzt. Náš starej známej “hrdina”. Prej byl hodinu v baráku a pak vystřelil pryč. Dali jsme mu nějaké peníze navíc, aby všude roztruboval, že hrdinný Drizzt utíkal z budovy s pláčem.
V knihovně jsme cosi našli. Pořádně nevím co, ale hlavně že zbytek ví. Mě do očí padla knížka "Čarodějem snadno a rychle". Když jsem jí listoval, nápadně mi to připomínalo Delgara. Všechno to začalo asi před 150 lety, kdy sem začli chodit dobrodruhové. Co je divné, barák, kde se knížka nachází, patří starostovi, a že se dům dědí ze starosty na starostu. V té době, kdy to všechno začalo, asi před 160 lety, patřil dům ženské, která jej měla jako ubytovnu. Nic víc jsme z kroniky nevyčetli a šli jsme za starostou. Třeba z něj vypadne něco chytřejšího.
Nevypadlo… Jediné, co stálo za to, bylo to, že si myslí, že se té knížky nesmíme dotknout. No jdem tam a uvidíme, co zjistíme…
V celým baráku bylo docela uklizeno, v přízemí nebylo vůbec nic, ale z prvního patra byla cítit docela silná přítomnost magie. Zase jsme našli papír s nápisem “Nechoďte tam.” Ten je tu velice populární. V prvním patře jsme v jednom z pokojů našli knížku. Knížka byla obalená kůží z modrého draka, stránky byly z různých materiálů, kůže z démona, člověka, křišťálu, draka… No proste všehochuť. Ale divné bylo, že jsou prázdné… Hirkal najednou na tu knížku promluvil a ono to udělalo mlask a byl včudu. Delgar ho následoval vzápětí a Allyks chvilku po nich. Já jsem si tu ješte 5-10 minut s knížkou hrál, prohlížel, ale nic zásadního jsem nenašel. Tak jsem se rozhodl vydat se za něma. Promluvil jsem na knížku a odneslo mě to taky. Objevil jsem se někde, kde bylo velké přítmí, vody asi po kolena, rozuměj 30cm. V dálce jsem si všimnul něčeho pohybujícího se. Vydal jsem se tím směrem a objevil Allyks, jak se připravuje k boji. A proti ní stojí obrovská hnusná potvora a vedle ní Hirkal s Delgarem. To vypadá, že není ovládnutej jen Hirkal, historie se opakuje, ale i Delgar. Ta hnusota, vypadá jak velkej sumec. Allyks je nejúžasnější ze všech, dokázala mrsknout s Hirkalem i Delgarem tak znamenitě, že udělali kotrmelec, práskli sebou do hlavy a rovnou se jim rosvítilo. Takže už nebyli ovládnutí. Pak naše šikovná společnice zjišťuje u Alfréda, že je to pradávný Aboleth, který byl unesen. Je to lich a někde musí mít fylakterii. Po několika minutách boje, kdy mu opravdu dáváme kapky, se s ním pokoušíme mluvit. Zjišťujem, že on je ta imaskarcana. Pokaždé, když na knihu někdo promluvil jinak, než jazykem imaskařanů, tak ho to vcucne. On je zabije a informace, které ty postavy mají, tak získá on… Řekl nám, že jeho fylakterie, je za jeho zády, když ho zabijem, tak se tu znova objeví. Máme ho pustit a dostat se k té fylakterii. Nakonec jsme zničili fylakterii a zabili Aboletha. Tato imaskarcana tím byla zničena, ale některé její schopnosti získala ta naše (schopnost kapesní dimenze). Takže jsme získali skrytý prostor, ve kterém nás nikdo nenajde a můžem syslit, co se dá, ale ještě nevíme, jestli to funguje na všechny, nebo jen na majitele…
Potom, co jsme si užili oslavy s obyvateli Secomberu se vydáme za Larlochem.
9.4.2014 06:55 - Endrey
Nerhinn píše:
Pár detailů, zejména týkajících se Allyks, ale nevím, jestli nepřesnosti v zápise nejsou naschvál


Par detailů doplněno, ale je pro tvoji informaci, Peblig ovladnut nebyl.
9.4.2014 10:11 - Nerhinn
Kdyby se neflákal, tak byl :-P

EDIT: Mimochodem, my jsme se dohodli na tom, že teď jdeme za Larlochem? Chceme to riskovat? Jako mně je to jedno, jen jsem si to nepamatovala. Možná proto, že je mi to jedno. Každopádně za Allyksinou rodinou ještě dlouho ne-e.
9.4.2014 10:33 - Endrey
Nerhinn píše:
Kdyby se neflákal, tak byl :-P


:D.. Proste vi, kdy ma prijit...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075616836547852 secREMOTE_IP: 3.147.43.190