2.12.2015 10:06 - hadrian
Díky moc za připomínky, dneska se na to vrhnu. :)
12.12.2015 13:59 - Nerhinn
12.12.2015 19:22 - hadrian
MOc pěkné Nerhinn. Trošku jsem se zdržel s úpravami zápisů, sorry...
12.12.2015 22:02 - Nerhinn
Tak nějak si představuju architekturu onoho ztraceného národa. Ne nutně tak... trpaslicky, ale monumentálně a docela cize.
17.12.2015 18:00 - sephi
Zdravim zdravim tak máme 17.prosince a já se za 4 dny vracím do ČR na svátky. A do UK se vracím až 14.1 . Chtěl jsem se tedy zeptat jestli by bylo možné jak ze strany Vás tak i Luboše někdy v tom období dát alspoň jednu hru, která by byla takovým prodloužením kampaně. předpokládám, že mezi svátky budete mít všichni co dělat takže bych to viděl až po novém roce, ale já budu mít čas kdykoliv takže stačí se dohodnout. No a pokud by to k nevyšlo s hrou tak bych byl sice smutný, ale minimálně bych se s Vámi všemi chtěl vidět třeba v hospůdce nebo u někoho jen tak posedět, popít a pokecat :)

Sadness
17.12.2015 19:15 - hadrian
Tak záleží, co na to Assassin. Já jsem pro. :)
A kdyby mu to nevyšlo, ta hospůdka může být, nebo třebas nějaký ten one-shot s někým jiným jako Déemem...
17.12.2015 20:35 - Assassin
Zkouškové mám v plánu vyřídit do 6.1. Pokud mi to vyjde, tak bych asi i něco připravil. V opačném případě moje DMování nevidím moc nadějně.
17.12.2015 20:56 - sephi
Byl bych velmi rád. Když to půjde s co nejvíce lidma bylo by to super.
21.12.2015 07:56 - Winnie
Leden budu mít dosti hektický... bude záležet na konkrétním datu, kdy by se něco mělo konat, a bohužel nedokáži s předstihem toto datum nějak konkretizovat :(

Dodatek: do konce prosince jsem úplně bez času, vánočně rodinné povinnosti jsou zlo.
3.1.2016 12:18 - hadrian
KONEC - poslední zápis upraven a přidán do článku. Za zpoždění se omlouvám.
5.1.2016 13:54 - Assassin
http://www.canonfire.com/wiki/index.php?title=The_Serpent

Kdyby někoho zajímala moje inspirace k wtf is Peblíg. Chápu, že už je to lehce off-topic, ale právě úspěšně prokrastinuji.
6.1.2016 21:50 - hadrian
Kurňa, takže Peblíg je toto? Hustý. To byl vždycky a jen se to probudilo, nebo se to v něm zrodilo a vymazalo to původního Peblíga? Nebo došlo k prolnutí Peblíga a něčeho takového?
Tohle se mi líbí.
6.1.2016 22:06 - Assassin
Peblíga považuji za jednoho z Ancient Brethren. Jak se to stalo považuji za jednu z nevysvětlených záhad multivesmíru.
6.1.2016 22:35 - hadrian
Přijde mi to fajn, zvlášť když si přečtu úvod o jeho postavě a odchodu z akademie Bílého lotosu. Šel hledat "něco" ultramagického a stal se "něčím" přesahujícím ultramagično.
19.1.2016 10:45 - Nerhinn
26.1.2016 11:18 - hadrian
Mazání spamů miluju...

Hele, kdy se potkáme? Co příští týden? Já přespříští určo nemůžu. Ale v týdnu od 1.2. do 5.2. bych si čas udělat nejen mohl, ale i chtěl. :)

A pokud jo, dáme hraní varchagů? Nebo se sejdem na socializaci v nějakém občerstvovacím zařízení? Nebo si někdo připraví něco jiného pro ostatní?
26.1.2016 11:26 - Vojtěch
Hele, vzhledem ke grafice, jakou tu jedete, by se vám mohly líbit obrázky ze Sybaroum
26.1.2016 11:32 - Winnie
Hadrian: Do 19. 2. 2016 bych měla být schopna si udělat čas kdykoliv, kromě čtvrtků. Jak na hraní, tak na socializaci.
Na přípravě nějaké hry průběžně pracuji, ale obávám se, že dotažení do použitelného konce je ještě daleko :(

Vojtěch:Díky za odkaz, na první pohled to vypadá zajímavě :-)
27.1.2016 15:16 - Assassin
Socializace: Ano, příští týden mám určitě čas ve středu. Pak také ve čtvrtek, pokud by se to netáhlo přes půlnoc. Zbylé dny bych si nejspíše dokázal také zařídit volno, ale jen pokud se domluvíme rychle (tzn. asi do pátku).

Grafika: Já se přiznám, že jsem nepochopil, k čemu patří obrázek Nerhinn, ale je moc hezký.
27.1.2016 15:26 - hadrian
Bodové shrnutí posledního hraní, kdyžtak mě opravte. Feel free kdyby někdo chtěl zpracovat zápis. Později nahodím nějaký krátký pohled na věc od Hirkala.

Počátek:
Skylla obdržela upozornění, že avarielové (okřídlení elfové, nejkřehčí a nejkrásnější z Tel´Quessir) nevyužili možnosti odchodu na Evermeet a tak k nim poslali poselstvo. To ale zjistilo, že jsou všichni pryč ze Sundabaru (jejich sídlo). Proto žádají Skyllu, jestli by nezjistila, co se děje (Rashemen je poměrně blízko). Skylla nemůže a tak požádala Hirkala a Peblíga, aby to zjistili.
Peblíg nemůže, na jeho semínko přicestovalo poselstvo od samotné Paní bolesti (a navíc nedostal propustku od Maralie).
Akasha je kdovíkde s kdovíkým.
Gaerwin zjistila zajímavou časoprostorovou anomálii. Jakýsi předmět protl čas, prostor a samotné dimenze a ocitl se v jejím světě (rukojeť malého zrcátka). Použila ho k přenosu k místu zrodu toho jevu a ocitla se v zasněžených horách pod Sundabarem a uviděla proti sobě kráčet člověka v němž bezpečně poznala ďábla.
Sadness zjistil, že v jeho 8. pekle někdo odcizil jistý předmět - ubrousek. Pořádek musí být a stálým šťouráním se v té věci, ponižováním podřízených a prováděním spousty jiných ďábelských věcí zjistil, že v ubrousku měl být zabalen neznámý předmět, jedna z nejmocnějších zbraní pekla a že snad byla nedávno byla použita na vrcholku v Sundabaru. Vydal se na cestu a uviděl proti sobě kráčet vysokou elfku.
Hirkal se nechal přenést pod Sundabar a uviděl Sadnesse v rozhovoru s Gaerwin a nepozorovaně se k nim připojil.

Děj:
Hirkal našel pouze stopy poslů (cca 14 dní staré) a saní jedoucích nahoru a posléze dolů (týden staré). Gaerwin necítila zatím žádnou výraznou magickou stopu. Vrcholek hory je odříznutý a na něm stojí avarielský palác z jednoho kusu křišťálu. Pod Sundabarem leží trpaslickolidské město, informace z něj nic neosvětlili (obchodují s avariely a ničeho si nevšimli).
Palác vznikl za použití vysoké elfí magie, zřejmě samotná královna avarielů ho stvořila. Nikdo v něm není, jakoby ho opustili ve spěchu nebo se vypařili. Třetina paláce je pryč, jako useklá olbřímí sekerou.
Bohové nepoodhalili roušku tajemství nad předmětem, který tu byl použit. Asi to byl ten stejný, který si nechal Sadness ukrást.
Něco se zalesklo a ejhle, malý úlomek jakoby zrcátka? Gaerwin rituálem určí směr a ten vede přímo dolů, tak by se mohly nacházet zbytky tohoto předmětu. V Podtemnu?
Nepřesunujeme se tam přímo, ale trpasličími doly pod městem pod horou. Nalézáme avariely, ale podivně otupené a jakoby neschopné. Postupně odhalujeme, že si nic nepamatují a to v čem vynikali za života nahoře, v tom zde jsou špatní a naopak. Krássná Kelsie, nyní šereda by mohla povídat. Ale nepovídá, pláče. Postupně nacházíme další kousky zrcátka, až nám chybí jen poslední a stojíme před zbytkem paláce.

Za trůnem se krčí královna a na trůnu sedí zkřivený avariel, bývalý šašek. Je neuvěřitelně chytrý a jako jediný si pamatuje na život "před tím". Vyvolá na nás nejmocnější bytost pekla, aby se nás zbavil, ale ejhle, portálem projde maličký imp a vyjeveně na nás hledí. Stejně jsem ho odhalil, byl to Mephistofeles. Řekne co to bylo za předmět a že ukrást ho mohla jedna z mocností z pekla, netuší která. Zkoumavě si ho měříme, a vypadá tak upřímně, že mu uvěříme, že pro nás zjistí, kdo za tím stojí.
Čekáme a něco uvnitř Hirkala hlodá. Ozve se v něm dívčí hlásek, který nikdy neslyšel a přesto je mu podivně známý "tati je to Mephistofeles, pospěš."
Vrháme se nahoru a vidíme zrádného Mephistofela uprostřed rituálu na připojení světa jako další domény pekla. Takže nebýt varování kdovíodkoho jsme byli bývali prohráli.
I tak jsme málem prohráli, Mephistofeles posílen rituálem je opravdu téměř nad možnosti nás tří a avarielského šaška (připojil se k nám). V jednu chvíli to vypadá, že snad zabil Hirkala, ale ten se ukazuje opět tvrdším, než by si kdo pomyslel. Nakonec ve velmi zbídačeném stavu porážíme Mephistofela (Hirkal ho řádně zranil, ale až Gaerwin ho svojí mocí zničila a zapudila tak, že by se o tom v pekle vyprávělo na věky, kdyby tam někdo tuhle historku vypravoval).
Šašek přežil a avarielové se mohli vrátit.
(Hirkal zcela jistě navrhl přesun do jeho království - rekonvalescence a tak, navíc ty myšlenky na stmelení všech elfích rodů, že... I když se na první pohled nejeví avarielové jako přínos, tam kde elfové a eladrini přežili a vítězili, tam oni s draky dost prohrávali).

Herně - bylo to super, hlavně jak jsme prohráli. :) Dobře ty Assassine.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.098990917205811 secREMOTE_IP: 3.145.151.141