5.9.2014 10:28 - Winnie
Pěkné :-)

Připomínku mám v rychlosti jen jedinou - o vizi vám Nemera zatím neřekla. Nejspíš řekne, ale prostě zatím nebyl vhodný čas.
5.9.2014 11:03 - Assassin
M. píše:
Allyks zde měla vizi, viděla sebe samu, jak dovnitř vchází v doprovodu eladrinského válečníka a vzadu snad i zahlédla devu a gnóma. Eladrinský válečník se hned vrhl na ty babice a udělali s nimi krátký proces.

Taky hezká verze, ale ve skutečnosti měl vizi Sadness díky rituálu.

M. píše:
Také zde bylo pár poznámek o phaerimmech a o tom, že je sharnové zastavili pomocí rituálu zvaného sharnská zeď (sharnové jsou další rasou stvořitelů).

Tyto poznámky nebyly v knize, ale řekla je Lutécie. A sharnové jsou sice velmi tajuplná rasa, o které jste nikdy neslyšeli, nicméně nejsou rasou stvořitelů.

M. píše:
Na konci bylo ještě cosi o obiritech – prý snad těch nejstarších démonech – starších, než samotní bohové. Sadness to slovo znal, ale víc jsme z něj nedostali.

Píše se to obyrith, ale nebyla o tom zmínka v knize. Ptal se na ně Sadness Lutécie.

M. píše:
že eladrinní bojovník se jmenuje Charybdis, deva z její vize je Shiva, jen jméno gnómského společníka bylo rozmazáno.

Opět, Sadovi vize.

M. píše:
kdy mu někdo pomohl a on teˇ%d splácí dluh.

teď

Jinak moc moc moc pěkné, děkuju. Tolik zajímavých úkolů, a tak málo času.

Článek o phaerimmech mám rozepsaný. Bude. :)
5.9.2014 12:13 - hadrian
Všechny vaše připomínky jsem zapracoval, ještě počkám, jestli něco nenahodí Nerhinn a pak to doplním do článku.

Díky moc za korekce. Jsem rád, že se vám to líbí. Ale na tom má především zásluhu DM, ne já. :)

EDIT:
(Psát zápis na zajímavé dění je jiné, než na suchopár, takže Assassin je v podstatě spoluautor dodávající námět. ;) )
5.9.2014 13:36 - Nerhinn
Assassin píše:
M. píše:že eladrinní bojovník se jmenuje Charybdis, deva z její vize je Shiva, jen jméno gnómského společníka bylo rozmazáno.
Opět, Sadovi vize.

Ne, to má hadrian dobře, Allyks to tam vážně vyčetla.

Sadness vyryje do písku pentagram a začne ho naplňovat krví. Allyks se na to dívá, tiše zuří a pomalu rudne ve tváři. Když zazní slovo "Asmodeus" a Hirkal se zeptá: "Tak už?" Allyks jen odtuší: "Už." Hirkal po něm vystřelí, Nemera hodí bláto a Allyks na něj sešle proud světla, který by ho normálně odhodil. Pekelník ale jenom probleskne a zůstane tam, kde byl. Allyks vycení mezi zuby elfsky něco hrozně sprostého a tentokrát už Sad odletí. Elfka pak dojde k pentagramu a rozkope ho. To přeruší rituál.

To s tou Sadnessovou vizí byl rituál posledního pohledu, který provedl na jedné z čarodějnic. Poté, co provedl její oblíbený rituál ("Hele, ukážu vám jeden rituál, ve kterém jsem fakt dobrý, to jste ještě neviděli"), Allyks vypadala, že jí praskne hlava.

Allyks vám potom prozradí, že o Skylle mluvil EDIT: její otec jako o hloupé huse, která nedokázala zařídit, aby přežila mythal (brnkačka, no ne?). S tím zajištěním přežití rodu se vám asi zatím nesvěří.

Hirkal a Nemera dostali jablko, Delgar tradiční gnómskou pochoutku - tuřín.

Až na tyhle blbůstky je to perfektní zápis. Díky :)
5.9.2014 13:42 - Assassin
Nerhinn píše:
Ne, to má hadrian dobře, Allyks to tam vážně vyčetla.

S tím souhlasím, jen ta původní vize nebyla Allyks.
5.9.2014 14:36 - hadrian
Zapracovány i připomínky Verči.

Díky za pomoc a už je to v článku. :)

(V neděli nahodím rozdělení pokladů - rovnou přepočítané na peníze, jak jsme se dohodli na hraní.)
8.9.2014 22:52 - hadrian
Našel jsem obrázek sira Williama (aby bylo vidět, že ve světě nezahálel, a poleveloval trochu). ;)

9.9.2014 00:27 - Nerhinn
9.9.2014 08:54 - hadrian
Pokud se ale nevěnoval příliš ochraně hostinců, spíží a tak podobně, pak by "poleveloval" trošku jinak... ;P

9.9.2014 14:10 - Winnie
Přehodnotím Nemeřin názor na Williama (pod vlivem obrázku č. 1) :D
16.9.2014 06:56 - hadrian
Včera to bylo úžasný. Moc se mi líbil souboj na hradbách a Delgarův lomeňák na dlažbu. A taky ten druhej epickej moment Delgara. Je to altruista. :D

Díky za skvělou hru Assassine. Tatíka Skylly si zvládl perfektně. :)
16.9.2014 11:03 - Nerhinn
Delgar rozhodně zářil. Stejně jako vypravěč :) Vážně jsem si to včera užila a způsob, jakým se prozatím vyřešilo sadnessovské dilema je skvělý a nenásilný.
Ale měla bych jeden dotaz... praktičtějšího rázu. Když jsme tak zabíjeli a lootovali ledové elfy nebo když nás Phorcys dostihl, nedostala se k Allyks zpět její dvojhole? Jakože to mohla být ještě epičtější scéna, kdy otec podává své dceři její nástroje, aby popravila zajatce a dokázala tak svoji loajalitu... hm? Hm? :)
16.9.2014 11:47 - Deputy
Ano, rozhodně je potenciál pro epično v ubití nejmocnějšího čerta holemi.
16.9.2014 12:53 - Nerhinn
nordickými
16.9.2014 13:19 - Assassin
Nerhinn: Chybička se vloudila. Já na tu staffku zapomněl. Ano, mohlo to být tak, jak píšeš.
16.9.2014 14:22 - Nerhinn
Mimochodem, jelikož příkaz "Vyber si, koho máš radši, a toho druhého umlať holí" jsem četla v knížce o nacistech, a tady ho Allyks zadává Phorcys, nepřipadá mi to tak úplně mimo mísu.
16.9.2014 16:47 - hadrian
Porčus jako nácek?

Já bych ho tak neviděl, přece jen to byl výběr "zabij ho sama, nebo ho zabiju já, když to uděláš, můžem se pobavit, když ne, nechám tě odejít a nechci tě už vidět" a ne "zabij jeho nebo mě".
On je badass, ale nácek určitě ne. Však i Nemravu chtěl zabít jen proto, že na něj zaútočila.
Jen by mě zajímalo, jak by ta scéna vypadala, kdyby s náma nebyla kopie Sadnesse, ale originál.
16.9.2014 18:23 - Nerhinn
Já to vnímala spíš jako "Buďto zabiješ jeho a pobavíme se o tvé budoucnosti, nebo to udělá někdo jiný a z tebe bude inkubátor nové říše."
16.9.2014 18:47 - hadrian
No havě ze situace "ať bude cokoliv, Mephasm zemře" dokázala Allyks vytvořit "Mephasm nezemře, i když supernamakanej táta od Skylly se staví na hlavu". To bylo dost dobrý.
17.9.2014 13:05 - hadrian
Mám tu další zápis. :)
Připomínkujte, hodnoťte, přidávejte texty.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066406965255737 secREMOTE_IP: 3.147.43.190