1.10.2014 15:56 - Winnie
Ok :-)
1.10.2014 16:37 - Endrey
Skvele :) dobre jsem si pocetl ;)
1.10.2014 17:49 - Assassin
Zápis super. Moc děkuji za rychlost, kvalitu i čtivost. Zejména popisy Szasse Tama a rozlámaných těl eladrinů v pevnosti s Nabassu se mi líbily.

Mám dneska trochu rejpavou, tak jsem vypsal pár překlepů, na které jsem narazil. Nechám na tobě, jestli má cenu je opravovat.

hadrian píše:
Máme se vydat na území Zimního dvora, zjistit co se dá a přpadně i zabít tu „Rudou smrt“.

hadrian píše:
Otevřel nám jeho syn, prozradil, že se jmenuje Fufu a zavola otce, který nás vpustil do domu.

hadrian píše:
Jen Nemera šla do hostince, kde si vyorávěla s hostinským a pak později vyrazila za námi.

hadrian píše:
V pokoji byla ona sma a Sebastian. Řekl jí, že nemáme pátrat po tom nočním dravci a že jí na oplátku řekne, že pevnost Zimního dvora naseveru napadla Orcusova armáda.

hadrian píše:
Zatímco jsem se snažil v tajnosti naslouchat, tak mi náhle u ucha zařval Alfons „Co že to říkají“, taky jsem slyšel, že po chodbě už jde i Nemra s Delgarem, nemělo tedy smysl si na něco hrát a vešli jsem dovnitř za Allyks a Sebastianem.

hadrian píše:
Allkys si všimla, co se děje a pokusila se mne zadržet pomocí Lutécie.

hadrian píše:
Alyks od jeho mrtvé hlavy rituálem zjistila, že nelhal, co se týče Orcusových sil, ale nemohl potvrdit, že Rudá smrt je jeden z balorů a tak nás čekala cesta na sever.


Dějově si myslím, že je zápis poměrně přesný. Jen jsem si Delgarovu volbu představoval okamžitou, místo toho, aby vám nepřirozeným hlasem vše popisoval. Také vize města měla být jen pro něj. Ale ve výsledku je to jedno.

Ještě dodám nějaký obrázky:

Keegan:

Znovu se při hře objevila kombinace slov gnóm, barbar a Demogorgon

Krásné bílé a zasněžené město z Nemeřiny a Delgarovi vize:
1.10.2014 19:04 - hadrian
Assasine, díky za obrázky, video a zejména za chválu. :)

Všechny vypíchnuté překlepy jsou opraveny, závěr poupraven, aby odpovídal herní realitě. Cenu to opravit to rozhodně má, díky za korekce.
2.10.2014 05:51 - Nerhinn
Když jsme ho v lese potkali, Alfons poznal Allyks, se Skyllou byli spolužáci. Prý se moc nezměnila. Allyks se pak trochu zachmuřila.

hadrian píše:
Keegan nám prozradil, že starostu informoval

dodala bych snad "informoval o poslovi", je to trochu zmatená formulace.

Když jsme přemýšleli nad tím, co by mohlo mít takové stopy, jaké popisuje Keegan, udělal nám Hirkal ve vpravdě popelkovském duchu pravou vlkodlačí stopu. Došli jsme k závěru, že to, co hledáme, není dlak.

Když si Hirkal bere obchodníka stranou, Lutécie mu na povel Allyks jde asistovat (takže mi úplně nesedí, že by ta Hirkalovi naznačovala, aby Tomlina zabil). Během výslechu dělá Lutécie hodného policajta a po celou jeho dobu se snaží souhlasit a být soucitná se vším, co dělá, a mírnit Hirkala. Když nakonec Tomlin řekne: "Nechápu, co jsem to udělal," Lutécie ho konejší "To nic, mohlo by se to stát každému z nás."

Allyks byla k výlezu do druhého patra pevnosti přesvědčena argumentem, že to všechno pomůže Mephasmovi. Z nějakého záhadného důvodu to zafungovalo. Na tváři při tom měla výraz jako "Hej, to není fér!".

Nejsem si jistá, že Hirkal ví o Nemeřině vizi. Ta se s ní svěřila Allyks, ale nepamatuju si přesně, jestli i ostatním.
2.10.2014 06:56 - hadrian
Jenom k tomu obchodníkovi, neříkala/nenaznačovala Allyks "zabij ho"? Ale asi sem to blbě pochopil a tys to říkala jako hráč, ne jako Allyks. Je fakt, že mě to při hře rozesmálo. :)
2.10.2014 09:05 - hadrian
Hotovo, změny provedeny, díky všem za připomínky. :) Jdu nahodit zápis do článku.
2.10.2014 09:13 - hadrian
A je to v článku. Jak já se těším na příští hraní. :)
2.10.2014 12:09 - Assassin
Nerhinn píše:
Nejsem si jistá, že Hirkal ví o Nemeřině vizi. Ta se s ní svěřila Allyks, ale nepamatuju si přesně, jestli i ostatním.

Mám dojem, že se Nemera svěřila všem.
2.10.2014 12:16 - Winnie
Mám dojem, že v tuto chvíli je správný Nerhinnin dojem... a že všem se svěřím až když budeme na místě.
2.10.2014 12:27 - hadrian
Však jsem to opravil, není co řešit. A není to jediná Nemeřina vize, nesmí se zapomenout na podivné útržky snů o štítu. :D
2.10.2014 12:59 - Winnie
...!
2.10.2014 13:03 - hadrian
Winnie, chybí ti tam před těma tečkama dvě slova - "Děkuji Hadriane", ale já to pochopil. ;) Není zač Winnie, nemusíš děkovat, to je v pořádku. :)

Věštecké nadání nikdy nebylo tak nechtěné. :D
2.10.2014 13:20 - Winnie
...@%^^?##...!!°!!^
2.10.2014 13:31 - hadrian
Winnie píše:
...@%^^?##...!!°!!^

Tak ale tohle je překladatelský oříšek.

Buď je to "Oh jak trefné Hadriane, jsi TAK laskavý!".
Nebo je to "Musím zajít po práci do obchodu pro chleba a litr mlíka."

Hmmm. Je to oříšek...
2.10.2014 14:58 - Nerhinn
Já se taky těším na příští hraní, hrozně moc se toho stalo a jsem hladová po další dávce :) Už jsme dohodnutí, kdy bude?
2.10.2014 18:47 - hadrian
Předběžně v úterý 14.10.? Co vy na to?
2.10.2014 19:30 - Nerhinn
Může být.
3.10.2014 02:38 - Assassin
Může být.
3.10.2014 07:27 - Deputy
nemám námitek

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08455491065979 secREMOTE_IP: 13.59.154.143