22.11.2014 16:34 - hadrian
Koukal jsem na ty obrázky pekelné Allyks a... Musím říct, že po první nadšené reakci Hirkala si o chvilku později uvědomil, že se mu Allyks v elfí podobě líbí přece jen víc, asi chvilkové pominutí exotikou. ;)
23.11.2014 00:50 - sephi
Allyks v očích ďábla spíše takto:
sexy and evil.
23.11.2014 12:00 - Nerhinn
Ne a ne.
23.11.2014 17:54 - hadrian
Hele.

24.11.2014 00:07 - Nerhinn
Pokusím se teď opatrně vysvětlit, co je OK a co mi vadí.

Skylla byla definovaná tak, že má ostře řezané rysy, zjizvenou tvář, nevidí na jedno oko a má rudé vlasy. Je to moje power fantasy, žena, kterou víc zajímá její mise než to, jak vypadá. To, že hadrianův obrázek splňuje pouze rudé vlasy a jinak je dívka na obrázku něžně vypadající, s takřka disneyovskýma očima, sice znamená, že to má do mé představy dost daleko, ale přesto mi to udělalo radost, jelikož dokud se to aspoň v něčem shoduje, může to moji představu Allyks doplnit o nějaký detail.

Když jsem byla požádána Assassinem, abych sem dala obrázek toho, jak vypadá Allyks po pekelné transformaci, dala jsem ho sem (rohy, povýšený výraz, svalnaté paže - ještě větší power fantasy). Do této situace se ale prohlášení "vidím to spíš takhle" následované vyšpulenou prdelí opravdu nehodí. Allyks tu není coby sexy rekvizita a vy nemáte právo přehlasovat mě v tom, jak vypadá moje postava.

Takže: Inspirace - ano. "Spíš" - ne. Děkuji za pozornost.
24.11.2014 06:35 - Vojtěch
Tohle mi trochu připomíná popis Oriany, kapitánky šedých pannen z Pathfinderu
24.11.2014 09:06 - hadrian
Nerhinn - já to chápu (velmi těžko se ale hledají zjizvené elfky, nebo elfové, nebo aspoň drsně vypadající.) Já to bral právě jak inspiraci a proto, že se mi ten obrázek líbil i stylem malby.
24.11.2014 09:17 - hadrian
Chtěl jsem najít i nějakou rytířku na inspiračku pro Winnie (něco ve stylu kresby toho paladina, co měl takový úspěch), ale nějak mé google-fu neslaví úspěchy. Tady je jedna skica, relativně dobrá, ale je to jen skica a nevím, jaký styl kresby by se Winnie líbil.



(a hlavně je tam velký, pohodlný štít - a to se počítá)
24.11.2014 09:58 - Nerhinn
hadrian: Jj, tohohle problému jsem si vědoma. Řeším to tím, že hledám věci z toho výčtu kromě elfky a pak výsledku dokreslím špičaté uši (historie se opakuje - když jsem byla malá, kreslila jsem princeznám kočičí uši :)
Vojtěch: To vůbec není špatný :) Díky.
24.11.2014 09:59 - Winnie
Pfff.... vy a vaše (teda moje) štíty :D

Skicy obecně mám ráda. Ale Nemeru si představuji trochu jinak :)
24.11.2014 10:03 - Winnie
Potenciální Nemera:
24.11.2014 11:55 - Vojtěch
Nerhinn: Kdyžtak tady je portrét
25.11.2014 08:22 - hadrian
Winnie - a jedna, která má rudé oči ala Vryloka a vypadá jako badass.

25.11.2014 09:22 - Winnie
Hadrian: Nemera coby... nakrklá teenagerka :-) Díky.
25.11.2014 09:35 - hadrian
Jj, však říkala, že kdysi v mládí byla ve stínopádu a... ;)
Navíc neřekl bych, že Nemra je nějak "stará", kolik má? 20? To by klidně mohlo odpovídat. Navíc vy vryloky, že? ;)
25.11.2014 12:24 - sephi
Tak jsem to nemyslel, nechtěl jsem tě naštvat. Bylo to myšleno tak, že to je sadnesova představa nebo spíš, že ji takto vidí. Líbila se mu v té podobě a zároveň, to ukazoval ten druhý obrázek, vypadala že je taková ta evil s velkejma rohama, rudejma vlasama a ty krvavé ruce.. :-)
25.11.2014 13:28 - Nerhinn
Uh... všichni ji (očima) vidíte tak, jak vypadá na tom obrázku, co jsem tam dala já (akorát teda s rudýma vlasama a zjizvenou tváří).
Pokud má Sadness nějakou poruchu vnímání, kde všechny ženské vypadají jako striptérky, tak... OK, vidí ji tak, jak jsi to popsal, ale prosím, prosím, nech si to příště pro sebe, nebo to aspoň neposílej mně nebo na veřejně přístupná místa.
26.11.2014 02:31 - Assassin
https://www.youtube.com/watch?v=egNtYBHggOw - Balor (jo a má mít kolem 4 metrů a dvě tuny, jsem to spletl :X )

Peklo

Selu'kiira zůstala u Euryale. Krystal Strážce brány dostala Allyks.
Lutécie o krystalu Strážce brány píše:
Krystal Strážce brány vytvořil mocný imaskarský lich, který chránil bránu císařského města Imaskarské říše. Skládá se ze tří krystalů (původně byl jeden), každý je sám o sobě mocným magickým předmětem, ale dohromady mají obrovskou sílu. Dokáže zničit cokoliv, armádu, město, ale klidně i kouzlo, třeba i odčarovat Mythal. Síla je ale tak obrovská, že krystal nevydrží a rozletí se na tři části. Při roztříštění má úlomek takovou energii, že často v letu vytvoří mezisférický portál a dopadne na jiné sféře.

Ve známé historii byl použit 3x. Před asi tisíci lety ke zničení elfího Mythalu. Poté před asi 120 lety Harfeníky ke zničení Tvrze Předpeklí, kdysi elfí tvrze, kterou obsadili fey'ri. A nakonec o pět let později velitelkou fey'ri, aby zrušila ochrany na podzemním vězení, kde elfové po pět tisíc let věznili téměř dva tisíce fey'ri. Elfové se rozhodli, že se pokusí krystal znovu najít k odvetě proti fey'ri, ale Skylla je musela předběhnout.


Svítící tvrz

Výpis roků dle Augathry Šílené, netherské čarodějky a vědmy (ukázka, jinak pokračuje až do roku 2163):
1489: The Year of the Warrior Princess
1490: The Year of the Star Walker’s Return
1491: The Year of the Scarlet Witch
1492: The Year of Three Ships Sailing

Žárná

Bhyrindar Tellynnan zvaný Stříbrný jelen, velitel ozbrojených sil Žárné, lučištník, vlkodlak, jeden z členů Pánů čepelí, vedoucích členů Eldreth Veluuthry. Vzhledem k tomu, že má na paži vytetován symbol Eldreth Veluuthry, tak se tím ani nijak netají.

Velekněžka Idril
Rilifane Rallathil, prastará arcivíla v podobě obrovského éterického dubu, člen Seldarine, ochránce lesů a strážce harmonie přírody.

Další možné cíle

Zleva:

Letohrad - Dodržení slibu - uznání Netherské říše.

Oreme v poušti Anauroch - "V mrtvém Oreme, jasnovidec spí." "Mrtvé dávno před Netherilem, Oreme je první Netherskou enklávou. Pohřben písky Anaurochu ukrývá nesmírné poklady a tajemství." "Ti, kteří v minulosti již jednou zastavili Shadovar našli odpovědi v Oreme."

Myth Drannor - Trosky hlavního eladriního mythalového města.

Mulsantir a okolí Rashemenu - Akachiho kletba, Druhá Imaskarkana.

Inupras, hlavní město imaskarské říše v poušti Raurin - Bukharské věže, První a Pátá Imaskarkana

26.11.2014 05:14 - Winnie
Hadrian: Nemeře je něco mezi 25 - 30. Ale slečna na obrázku na mě působí tak na cca 16/17. Přijde mi, že má hrozně "dětský" obličej.
26.11.2014 11:10 - Nerhinn
Takový detail: co to bylo za poweru, kterou Delgar zabil Vyvítekoho (nebudu to předčasně spoilovat, dokud tu není zápis)?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092145919799805 secREMOTE_IP: 18.223.170.111