12.3.2015 09:59 - hadrian
Dík za připomínky Assassine, zapracováno.
13.3.2015 21:39 - sephi
Píše:
Kde je Dlegar a co se mu stalo?
// je to v myšlenkách

Jinak zápis super děkuji :)
18.3.2015 13:22 - hadrian
Pokud už k poslednímu zápisu nikdo nic nemá... tak ho zítra dopoledne přidám do článku.
19.3.2015 10:04 - Nerhinn
Já jsem měla ani ne tak připomínku, jako spíš takovou poznámku - když Allyks přesvědčila Deino, že je stále Skyllou, že je nyní spojením obou dvou... nikdo nic? Všichni to brali jako bluff?
hadrian píše:
Znovu jsme prošli kolem majestátního Okkua, telthorské arcivíly, a i kolem hrozivé

hadrian píše:
Při té příležitosti vyšlo najevo, že imaskarkana poslouchá vždy toho majitele v blízkosti, který ji měl v držení nejdál v minulosti. Peblíg z toho byl rozmrzelý.

Mám dojem, že Peblíg byl rozmrzelý hlavně z toho, že Allyks očividně tuhle informaci věděla už nějakou dobu a usilovně se snažila, aby se ji nedozvěděl. Když ji pak konfrontoval (proč mu nevěří), Allyks nakonec provinile přiznala, že nemá ráda jeho "vtípky", když má Peblíg v rukou moc (po pravdě řečeno to ale může být klidně i tak, že nemá ráda, když má kdokoliv jiný v rukách moc. Bavíme se i o Skylle).
hadrian píše:
Hlavou mi táhly vzpomínky na Telamonta a Vecnu

hadrian píše:
buď na jedné straně, nebo na druhé, ale ústily stále


Jinak díky za zápis a sorry za zpoždění s poznámkami, úplně mi to vypadlo.
19.3.2015 10:17 - hadrian
Díky za připomínky, zapracováno. :)

Nerhinn píše:
Já jsem měla ani ne tak připomínku, jako spíš takovou poznámku - když Allyks přesvědčila Deino, že je stále Skyllou, že je nyní spojením obou dvou... nikdo nic? Všichni to brali jako bluff?

Ano, Hirkal to bere jako bluf na Deino. Ohledně Allyks je jeho neobvyklá moudrost a prozíravost poněkud slepá - provozní slepota.
Nerhinn píše:
Allyks nakonec provinile přiznala, že nemá ráda jeho "vtípky", když má Peblíg v rukou moc (po pravdě řečeno to ale může být klidně i tak, že nemá ráda, když má kdokoliv jiný v rukách moc. Bavíme se i o Skylle).

Doplněno toto (Hirkalův pohled):
Peblíg z toho byl rozmrzelý (rozhořela se mezi nimi debata a vyšlo z ní najevo, že Allyks asi nemá ráda některé jeho vtípky a celkově že nemá ráda, pokud má Peblíg v držení takovou moc - to mne trochu zneklidnilo).
19.3.2015 10:22 - Winnie
Nemera věří, že popsané osobnostní složení Allyks bylo šité Deinó na míru, uzpůsobené tomu, co chtěla slyšet.
19.3.2015 10:24 - Nerhinn
Super :)
3.4.2015 10:14 - hadrian
Díky za hru, moc se mi líbila - i když se nebojovalo. Ale nějaký ten boj by to chtělo, aby nám Hirkal nevyšel ze cviku. ;)
Celkově byla ta detektivní hra vynikající a ten - a nebojím se to napsat - kulervoucí závěr na banketu v Hlubině - dobrá práce Assassine, moc dobrá práce...

Ad Zápis - odvolávám, co sem slíbil.
Nechcete vy ostatní zpracovat dění na banketu od vstupu do sálu? Já bych udělal vše před tím a pak bych z vašich poznámek a zápisů udělal koláž spojenou Hirkalovými poznámkami? Třeba? Souhlasíte? ;)
3.4.2015 10:54 - L.
hadrian píše:
dobrá práce Assassine, moc dobrá práce...

Kecy, sirien má všechno lepší! :D
3.4.2015 11:17 - Winnie
Ó bože... už nikdy nebudu během hry tak moc pít, očividně pak blábolím více, než je obvyklé :D
3.4.2015 11:23 - Winnie
Ad zápis: slíbila bych, že se o něco pokusím... ale víte, jak jsem na tom se sliby. Takže neslibuji nic, jen říkám, že to zkusím :-)
3.4.2015 12:43 - Nerhinn
Winnie: Deadline je neděle 5.4., 20:00. Lepší?
3.4.2015 12:54 - hadrian
Ano, deadline je pro vaše zápisy opravdu nutná - jen bych ji dal až do 7.4.2015 do 20:00 - to abyste věděli, jakej sem hodnej a přejícnej. :)

Ad "někoho" všechno nejlepší - Hehehe. :D
3.4.2015 21:23 - hadrian
Endrey se prý taky o to pokusí.

Jsem docela zvědavej, jak jste to viděli vy a jak se to bude od sebe lišit - pošlete mi to do toho úterka třeba po PM - bude to takový překvápko ž tro sem nahodím. ;)

Abych teda nebyl překvapenej, až nic nedojde. :D

Asi vám zkusím nahodit zítra nějaký záchytný body.
5.4.2015 14:30 - hadrian
Záchytné body pro popis scény na banketu.

Osoby a obsazení: Zaranda - královna Tethyru, Haedrak - král Tethyru, Lord Gammalon Idogyr - čaroděj a manžel Vizery má místo oka zelený drahokam a má diamantový meč, Lady Freya - Felicie, postižená, Damlat - smějící se čaroděj - ovládnutý kýmsi ze Zkroucené runy, další jména jsem si nezapsal, sorry...

Záchytné body: Vstup do sálu, představení královskému páru, setkání s Vizerou, korzo po banketu, seznámení s manželem Vizery, seznámení s dalším mágem vyhrožujícím nám od Zkroucené runy a přemlouvajícím jménem Delgara ať vypadneme, příchod Freyi/Felicie, Pokec s Felicií, Pokec s nejstaší princeznou, pokec s královským párem a čarodějským párem, odhalení Felicie, její konvertování a odchod s Allyks, výbuch díky manželovy Vizery, všichni mrtví až na nejstarší královskou dceru, děti nezachráněné Peblígem, Král nezachráněn Nemerou, odchod královské dcery se strážemi a náš odchod s Felicií...
5.4.2015 15:34 - Winnie
Díky za záchytné body.
5.4.2015 15:35 - Assassin
Jména jsem převzal z FR wiki (až na Freya / Felicia), některý jsou fakt hrozný, sry:

Její Královská výsost Královna Zaranda Hvězda Rhindaun, Monarcha Tethyru
Jeho Královská výsost Král Haedrak Errilam Alemander Olosar Lhorik Rhindaun III, Monarcha Tethyru

Princezna Sibilla (12), Princ Coram (8), Princezna Cyriana (16)

Lady Mynda Idogyr - Dvorní Vizera
Lord Gamalon Idogyr - Dvorní mudrc
Smějící se mág Damlath

Lady Freya - Princezna Felicia
5.4.2015 16:03 - Winnie
Assassin: Hodil bys sem prosím ten obrázek královského páru, co jsi ukazoval na hře?
5.4.2015 16:12 - Assassin
5.4.2015 21:30 - chrochta
Mimochodem, Zaranda má jako společníky mluvícího koně (klisnu) Golden Dawn, mladičkou rubínovou dračici Chenowyn, spíš dceru než přítelkyni (obvykle tráví čas v lidské podobě, od malička vyrůstala v lidské podobě mezi lidmi a mentálně je proto spíš člověk než drak) a Gisberta, ohromného bugbeara sloužícího jí jako komorník (a vynikající kuchař). Kdysi sem patřil i orog paladin Štít nevinnosti (uctíval Torma), nyní mrtvý.

Haedrak zase pod jménem Lhaeo v mládí sloužil jako písař a děvče pro všechno u Elminstera.

Alespoň to tvrdí Heroes Lorebook.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07030987739563 secREMOTE_IP: 3.145.17.230