Sparkle
7.5.2012 08:48
Hraní Das Schwarze Auge 5e - povede Tarfill
- sobota 03. června 2017

  • Hunter
  • LokiB
  • sirien
  • Mildar
  • captain66
Proběhlé Sirienovy one-shoty:

19. BŘEZNA / NEDĚLE: AS: Pleasure bringers (Šaman, Vojtěch, Šroty, Naoki, Tomislav)

2. DUBNA / NEDĚLE: Star Wars (Fate) (Šaman, Huner, Mackintoush, Demonica, Tony)

23. DUBNA / NEDĚLE: Sabotovaná mise (Fate) (Shako, Šaman, Sroty, LokiB, Hunter)
7.5.2014 12:03 - Vojtěch
Pokud to není Altaří plán jak monopolizovat herní trh pro DrD ;o)
7.5.2014 12:35 - Sparkle
Tak já začnu házet nějaký obsah na www.faterpg.cz :)
7.5.2014 14:03 - Gurney
Vidím že Alnag to vzal pěkně od podlahy :D
7.5.2014 14:55 - Alnag
Já myslím, že dracidoupe.cz a rpgforum.cz hostuje oboje u Almada. A holt to asi zkapalo. Ale jinak samozřejmě potvrzuji všechny konspirační teorie, i ty, které si protiřečí.
7.5.2014 15:43 - York
Co by to taky bylo za konspirační teorie, kdyby si neprotiřečily?
7.5.2014 20:36 - Alwaern
d20.cz front for anonymous?
7.5.2014 20:38 - noir
Nabídne Alnag útočiště přeživším?
7.5.2014 20:50 - Alnag
noir píše:
Nabídne Alnag útočiště přeživším?


Já jsem velkorysost sama. Ale zatím mají zřejmě příliš hrdosti, než aby se prosili. :)
8.5.2014 07:59 - noir
Dějiny nezapomenou, že jsem byl první, kdo s tím přišel...

Každopádně Ecthelioni na FB píšou:
"Informace, která s Příběhy částečně souvisí... hodně z vás pokud víme chodí na RPG Fórum, a jsou tam umístěny i diskuze k Příběhům. Bohužel Fórum už třetí den nejede (pokud se tam nemůžete dostat, není chyba na vašem přijímači).
Bohužel spadl celý server (nejedou ani spřátelené weby jako dracidoupe.cz, které jsou na něm také umístěné) a Almad, který se stará o jeho provoz, je bohužel mimo Českou republiku. Podle poslední zprávy se snaží delegovat co může a snaží se to opět nějak spravit. Zatím doufáme, že nevyhořely disky a povede se to co nejdřív zase dostat do provozu... pokusíme se vás informovat hned jak se to povede, případně budou nějaké novinky."
8.5.2014 10:06 - sirien
Já se teda zdržím jízlivostí co mi, přiznávám, proletěly hlavou, ale jen čistě věcná poznámka:

U spousty lidí to nebude ani moc o hrdosti jako spíš o ztracenosti. On na to RPG F totiž očividně každej, kdo by měl možnost s tím něco udělat, dost z vysoka... nikdo ani dočasně nepřesměroval doménu na nějakou informační hlášku nebo tak něco, takže všichni uživatelé jsou momentálně nejspíš totálně "ztracení" a nic netuší - RPG F za ty roky nasbíralo i dost nových lidí co o Kostce ani moc netuší, co jsem si všiml, takže ani neví, že by tu mohli najít (minimálně dočasný) azyl.

V podstatě kdybysme to teď nějak někdo hackli a "zákeřně" přesměrovali rpgforum.cz na d20.cz, tak by to byla (kromě dobrého žertu pro nás) pro tamnější komunitu v podstatě velkorysá pomoc za kterou by nám měli aktuální správci ještě poděkovat, protože by se jejich návštěvníci aspoň vůbec domákli co se sakra děje a mohli by spolu komunikovat aspoň nějak a někde.
8.5.2014 10:39 - York
Díky za včerejší hru. I přes to, že šlo o vedení otevřeného hraní, což je pro mě vždycky trochu stresující, jsem si ji docela užil ;-)

edit:
Kdybyste mi k tomu chtěli něco napsat, tak ideálně sem, ať to nezapadne.

A sepsaná pravidla pro tenhle styl hry jsou případně k dispozici zde: Hra bez přípravy.
9.5.2014 15:49 - sirien
u-hm. jFYI: Na RPG F konečně někoho napadlo informovat uživatele a přesměroval URL na tumbler... resp. hlavní URL, direct URL samotného fóra nezvládají.

Ecthelion píše:


Situace ohledně Fóra jinak vypadá následovně - začátkem tohoto týdne spadl server, takže nejedou ani spřátelené weby jako dracidoupe.cz, které jsou na něm rovněž umístěné. Almad, který je spravuje, je bohužel v zahraničí a vrátí se až v červnu. Kolega, na kterého může opravu předelegovat, je podle všeho nemocný, takže netušíme, kdy se povede server znovu nahodit. Zatím ani netušíme, kde je problém, a jen se modlíme, aby nevyhořely disky a povedlo se zase obnovit jejich obsah. :/

Strašně nás to mrzí a všem našim uživatelům se vlice omlouváme za problémy, ale bohužel jde o situaci mimo naši kontrolu... musíme teď všichni vydržet a uvidíme, jak se to vyvine. Hned jak budou další zprávy, budeme vás bezodkladně informovat.

Jinak ať už to dopadne jakkoli, můžeme vás ujistit, že jde o dočasné přerušení provozu. RPG Forum pokračuje dál, i kdyby shořely všechny data a zálohy, případně padaly trakaře. ;)

- Poznámka - přesměrování na tyto dočasné stránky nefunguje zatím z neznámého důvodu z adresy fora (rpgforum.cz/forum/index.php), kterou má většina uživatelů uloženou. Takže kdyžtak dejte vědět ostatním, že tu ty dočasné stránky s informacemi jsou. ;)

- Ecthelion
10.5.2014 23:30 - crowen
jFYI to je technicke obmedzenie Tumblru. Ak za akukolvek nahodnu adresu na tumbleri das index.php, hodi ta to na bielu stranku. Pisal som na podporu Tumblru, som zvedavy, ci sa ozvu.

EDIT - z podpory poslali PFO email "Sorry, but what you’ve asked about isn’t supported at this time. We’ll share your desire for this feature with the rest of our team."
11.5.2014 01:38 - Gurney
Btw palec nahoru pro člověka co tam dal ten obrázek. Akorát mi tam chybí květináč přemýšlející proč se mu to děje & už zas...
11.5.2014 11:07 - Sosacek
Premyslim, ze kdyz rpgf nejede, tak ty zapisy z Shadowrunu vyvesim na d20. Ale mam podezreni, ze o ne nikdo nestoji.
11.5.2014 11:42 - Sos
Haha, onge je kokot na pest i na nahradnim rpgforu, nejen na tom skutecnem. To je tak famozne neprekvapive.
11.5.2014 13:53 - Alnag
Sosáček píše:
Premyslim, ze kdyz rpgf nejede, tak ty zapisy z Shadowrunu vyvesim na d20. Ale mam podezreni, ze o ne nikdo nestoji.


1) Navrhuji vést diskuzi o RPGfóru v samostatném vláknu ať tu nezabíjíme diskuzi o hraní v Mephitu
2) Tvému postu nerozumíš. Má to být výzva k přesvědčování, že tady o tebe stojíme (skrze zápisy k Shadowrunu nebo cokoliv jiného)? Politika tohoto webu je myslím celkem jasná, precedens jiných zápisů z SR také. Jediný otazník je tvoje motivace, ale tu za tebe nikdo nevyřeší.

EDIT (doplněno): Ale jak jsem si právě přečetl na RPGfóru (jehož autoři to tu zřejmě čtou, ale komunikují poněkud zvláštně napříč webem, jinak si tu mimoběžnou reakci neumím vysvětlit) mají o tvé zápisky aktivní zájem tam.
11.5.2014 14:52 - Meldin
Vojtěch: Nenašel jsem žádný zápisky o tom jak skončilo to čtvrteční hraní? Jak to dopadlo? ;)
11.5.2014 21:11 - Vojtěch
Inu, zapíchli jsme to hned po tom, co jste zapíchli strážného s tím, že se pak vrhneme do pokračování Rachot v Gilďe smrti někdy jindy. Kdy by se to hodilo?

Jinak pro nezúčastněné - DCC byla švanda, pokud vám nevadilo, že vám občas někdo umře a že to prostě rozhodne vrtění kostkami. Je to strašlivé retro, ale psané tak, aby to byla zábava číst, házet a sledovat, co se to zase probohy pos...
12.5.2014 11:30 - Karotka
K DCC:
Potvrzuju, že to bylo vskutku zábavné a jednoduché. Každý dostal 4 úplné lamy, které neohroženě vraždily žebravé kněze, zapalovaly skladiště banánů se zombíky a kradly lodě. Ubývaly jako v písničce o 10 malých černoušcích, ale bylo jich víc, takže jich přežilo poměrně dost. Nebyl vůbec problém uprostřed hry zapojit náhodného příchozího, který nás nejprve jenom se zájmem sledoval. Prostě mu každý věnoval svoji nejhorší postavu. Myslím ideální hra na jednorázové akce. Na dlouhodobější hraní už moc ne, protože tu všechno strašně záleží na náhodě a nedej bože když někomu nějaká postava příliš přiroste k srdci, zvlášť pokud má 1HP jako moje hornice Esmeralda.
Na pokračování se těším, bude zajímavé vyzkoušet zahrát taky nějakou opravdovou class, nejen lamu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.063372135162354 secREMOTE_IP: 52.14.22.250