sirien
29.6.2016 16:05
Sraz Kostky - ...29.9.-2.10. 2016
Takže takže takže...

...další podzimní sraz Kostky naživo, jako obvykle v podání geek&nerdy podzimní Dálavy.

Tentokrát nemáme svátky, ale řekli jsme si, že na to kašlem, takže sraz vypisujeme od čtvrtka do neděle i bez svátků.

Zábavná věc je, že ten svátek je ve středu, takže kdo chce může klidně dorazit o den nebo dřív a např. si v klidu užít nějakou pořádnou celodenní RPG session a přitom nepřijít o socializaci a deskovky :) (ano, osobně toho velmi rád využiju...)

Opět to je "otevřený" sraz pro všechny primárně RPGčkaře, ale i deskovkáře popř. larpery a další herní geek individua.


Účast (ano, tentokrát jsme termín cheatovali bokem, takže toho vím dost už takhle z kraje):

90+% přijedou

  1. * Sirien
  2. * Dukolm
  3. * Demonica
  4. Sathel
  5. Adam
  6. Pája (Pel)
  7. Kenny
  8. Elgard
  9. Cunnedda (teda, Assassin. Vlastně Umijaky. Prostě Kryštof)
  10. Naoki -
  11. Cemi
  12. Jirka
  13. Jarka
  14. Jerson
  15. Jakub Suchánek
  16. Samuel
  17. Nikolaj
  18. Iridin
  19. Ebon
  20. Nina
  21. Petr
  22. Merlin
  23. Syntax
  24. Nachtrose
  25. Korbal
  26. Pjotr
  27. * Gurney
  28. Tarfill
  29. A15
  30. Babaj
  31. Stáňa
  32. Godric
.

Snad přijedou (30-70%]

  1. Lili
  2. Lokken
  3. Captain88
  4. PetrH
.

Nejspíš nepřijedou :(

  1. Ilgir
  2. Shako
  3. Jarik
.

Nevíme, ale čekáme

  1. ShadoWWW
  2. Vlasák

Máte zájem o kulinářské speciality?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Rychlá jídla - primárně hrátkladné body6
Chci jen klasiku - jak je Dálavským zvykemkladné body4
Přidám 100Kč nad rámec klasiky na specialitykladné body0
Přidám 200Kč na rámec klasiky - chci ochutnat něco zajímavéhokladné body4
Chci jeden večer klasiku a druhý něco tématického, jako byly burgery. Tématický večer může být různý: burgery, zvěřina, ptactvo, ryby, American BBQ, středomoří, Asie atd.kladné body0
20.9.2016 12:21 - Naoki
Tak nakonec budu na 90% už od úterka. Tímto se může posunout HtV a mohl bych stihnout i Omegu ^^
20.9.2016 12:27 - Nachtrose
Naoki: pokud Ebon nedorazí nějak dříve, tak ani moc nemůže...
20.9.2016 12:30 - Ebon Hand
dorazit výrazně dřív nemohu, mám poslední půlden dovolené, vše ostatní jsem už spotřeboval..
20.9.2016 12:39 - Naoki
Jsem myslel že jsi podnikatel a dovolenou si vybíráš jak se ti zachce :D
20.9.2016 12:50 - Ebon Hand
Teď jsem primárně zaměstnanec. :-)
20.9.2016 13:41 - Jerson
Jedna prosba - pokud máte doma někdo větší množství jednocentů a chcete se jich zbavit, tak je přivezte - směním vám je za dvou- a pěticenty :-)
(díky Evropské bance jsem konečně našel nejlevnější a praktické žetony :-)
20.9.2016 15:25 - sirien
Smajlík neuzavírá závorku. Smajlík neuzavírá závorku. Smajlík neuzavírá závorku.

Jako ekonom musím poznamenat, že je velmi zajímavé sledovat real life, jak se peníze ve své abstraktní formě kdy jsou už kryté jen dobrou vírou společnosti mění zpět v užitné zboží. Plánuju se tenhle týden stavit na své alma mater a skoro si říkám, že bych se mohl stavit za svým dávným učitelem na Ekonomickou historii popřípadě na Banky a finanční trhy a navrhnout to jako téma nějaké semestrálky.

Smajlík neuzavírá závorku. Smajlík neuzavírá závorku. Smajlík neuzavírá závorku.
20.9.2016 16:00 - Ebon Hand
Proč by nemohl? A nebuď přehnaně vážný! :D
20.9.2016 16:14 - Aegnor
(Já mám nějakej divnej pocit, že se Sirienovi na tom Jersonově příspěvku něco nelíbí :-)
20.9.2016 16:30 - sirien
Vy se budete všichni smažit v pekle za tohle.
Já normálně pudu za adminama lobovat, aby se tu za podobný věci banovalo.
20.9.2016 16:54 - LokiB
A smí se použít smajlík bez pusy: :- ?
nebo i za to je banán?
20.9.2016 17:34 - sirien
ten je vpohodě; jde prostě o to že závorka je buď součást výrazu (smajlíku) nebo větné stavby (uzavírá závorkovanou vložku), ale ne obojí. Chápeš, pak se ty závorky neuzavřou korektně.
20.9.2016 17:37 - Aegnor
A Sirienovi pak bliká Syntax Error
20.9.2016 19:42 - Naoki
aby nám to pak ve hře nevrátil :-(i kdyř za ty reakce to možná stojí)
20.9.2016 21:22 - Nachtrose
Tak navzdory puvodnimu planu nam vypadnul Korbal ( coz sekundarne znamena cervenou i pro Kumiko... ) :-(
20.9.2016 22:10 - Aegnor
Naoki: No zrovna mě to netrápí. :-) (Jinak ten tvůj je fakt pěknej :-)
20.9.2016 22:37 - Jerson
sirien píše:
Smajlík neuzavírá závorku. Smajlík neuzavírá závorku. Smajlík neuzavírá závorku.

Pokud se smajlík netransformuje do grafické podoby a stojí vedle něj závorka, vypadá jako grafická reprezentace Zemana, a to odmítám používat. Kde je napsáno, že se smajlíkem nedá uzavřít závorka?

sirien píše:
Já normálně pudu za adminama lobovat, aby se tu za podobný věci banovalo.

Pokud chceš fórum, kde tě nebudou svými výlevy rozptylovat lidé s jakýmkoliv odlišným názorem, stačí říct :-) Já ti taky toleruju, že píšeš "odignorovat" nebo "vyeliminovat", i když bys za to zasloužil ignorovat, případně eliminovat.
A neboj se, díky Darienovi rozvíjím svou schopnost vycházet s nesnesitelnými jedinci, u kterých musí být vždy podle nich :-)

Naoki píše:
aby nám to pak ve hře nevrátil :-(i když za ty reakce to možná stojí)

Já s ním hrát nebudu, takže jsem v klidu. A Sirien vám to při hře vrátí tak jako tak, jen bych chtěl vidět, jak bude hrát s Ebonem :-)
20.9.2016 23:24 - sirien
Jerson píše:
jen bych chtěl vidět, jak bude hrát s Ebonem

tak jak minule, zrovna sem s nim dodělal postavu.

(prasení závorek nemá nic společného s vyjádřením názoru a odignorovat a vyeliminovat sou úplně jiné záležitosti a vůbec - jestli máš problém, zejtra v šest na Karláku by měl bejt volnej flek)
21.9.2016 21:49 - Jerson
JÁ žádný problém nemám, Siriene. Ty jsi tu začal vykřikovat něco o banování :-)
21.9.2016 21:58 - sirien
Že za to budu lobovat u adminů. Ale pak sem si to v tichosti rozmyslel - od banování za blbé používání závorek by bylo jen krůček k banování za mizernou gramatiku v nezkontrolovanejch postech a já odkud zase tak rychle vyletět nechci...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08439302444458 secREMOTE_IP: 3.15.237.255