Volná diskuze

mal.kin
11.5.2017 08:06
RPG chata Deskoherního klubu Brno 1.-3.9.2017
Ahoj ahoj,
jdu s kůží na trh a chtěl bych vám touto cestou představit naši už v pořadí třetí RPG chatu, kterou pořádám spolu se Sarsaparillosem za podpory Deskoherního klubu z Brna.
V březnu jsme poprvé vyzkoušeli krásnou chatu nedaleko Jedovnic u rybníka Olšovec, kam se nás vměstnalo 23 a pes. Na chatě se krom RPG her hrály také deskovky, vařilo se, pilo, kouřily vodní dýmky, výletovalo a vůbec všichni účastníci byli z této události tak nadšeni, že se sem chtěli co nejdřív vrátit. Jenže chata a místo je to velice žádané a proto se nalezl volný termín až v září a to konkrétně 1. až 3.
Stanovili jsme si maximální počet 25 lidí a už nyní máme na události přihlášeno 23 účastníků. Drtivou většinu tvoří lidé, kteří s námi byli naposled a tento počet se naplnil za pouhé dva dny od uveřejnění akce na facebooku.
Máme zatím volné 2 místa a ty bych rád zaplnil nějakým vypravěčem, DM, GM, PJ, protože ti nám nejvíce chybí a taky bychom rádi poznali nové herní systémy, nové lidi a nový styl hraní. No a samozřejmě bychom si pravidelní vypravěči taky rádi něco zahráli z pozice hráče.

Pokud si chcete užít fajn víkend v dobré společnosti lidiček ve věkovém průměru 27 let, tak je tohle ideální příležitost.
Autorská citace #1
11.5.2017 15:52 - sirien
Tyvole... první víkend září, to chceš fakt hodně :D
Autorská citace #2
11.5.2017 16:12 - Sarsaparillos
Sirien:
Co konkrétního ti na tom termínu přijde tak veselého? :)
Autorská citace #3
11.5.2017 16:42 - sirien
Mám sotva tušení, co budu dělat na začátku léta - a podle mých zkušeností z organizování různých conů v létě je na tom většina lidí touhle dobou dost podobně a je ráda když tuší něco ze srpna, natož aby věděli, co budou dělat na konci srpna nebo na podzim.

Jen dostat z lidí v první půlce roku jestli pojedou na Gamecon kterej je cca v půlce července je dost peklo (ještě že spousta z nich ví předem, že tam pojede...), takže shánět lidi na začátek září mi přijde takové... optimistické.
Autorská citace #4
11.5.2017 17:08 - Sarsaparillos
Rozumím ti. Ta chata ale jinak volno neměla, tak jsme ten termín nahodili lidem (4. dubna) a jakmile byl dostatečný zájem, booklo se to. Takže lidi máme sehnané, jen zabavit ve 3-4 vypravěčích takovou bandu není úplně snadné, proto to mal.kin šíří dál. Třeba by to někoho vyloženě nadchlo a rád si ten víkend i takto dopředu zablokuje.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.06010890007019 secREMOTE_IP: 34.239.170.244