Volná diskuze

Gamling
29.7.2017 20:45
Nováček z Ostravy
Zdravím,

hledám lidi, kteří by se chtěli naučit D&D 5e společně se mnou. Rád bych prošel Starter setem a později začít nějaké jiné dobrodružství, vyzkoušet si DM nebo pokud by se našel někdo, kdo má zkušenosti s DM, tak jestli má nějaký příběh, tak si třeba zahrát ten jeho :)
Způsob hraní nejlépe osobně, někde třeba v hospůdce.
Těším se na vaše odpověďi a doufám, že se nás najde co nejvíce :)
Autorská citace #1
4.8.2020 19:12 - dobrodruh246
ahoj, klidne bych se pridal , s DnD taky zacinam a podle tipu ybch mel zkusit pozici hrace nez Dm . kdyby se nasel este nekdo tak si myslim ze bychom se mohli sejit
Autorská citace #2
14.10.2020 11:17 - zelenysatan
No možná bych se mohl připojit a kolik vám je Chlapi 8-)
Autorská citace #3
14.10.2020 12:56 - Zarahel
Náhodou.... Gamling... (TORCH?)(Myšlenka mi přišla úsměvná, ale i tak se zeptám :D)
Autorská citace #4
14.10.2020 22:49 - strucky
zelenysatan píše:
No možná bych se mohl připojit a kolik vám je Chlapi 8-)

Minimálně teď jim je už o tři roky víc... :-D
Autorská citace #5
25.10.2020 15:52 - jardoom
Ahoj, pokud ještě není pozdě, rád bych se přidal. Také jsem začátečník. Díky
Autorská citace #6
25.10.2020 16:40 - Gamling
wow, byl sem upozorněn, že se tu začali ozývat lidi.
Ehm, pozdě určitě není, jelikož se mi nepodařilo nic sehnat :D
Zarahel - možná? :D
osobě mi je 30
Autorská citace #7
25.10.2020 18:43 - Zarahel
Gamling píše:
Zarahel - možná? :D
osobě mi je 30


Tak to jsme stejně staří :) (Kdysi dávno kolem skupiny Kaze, Uglug etc. Tuším, že jsem měl postavu jménem Zydar). S Gamlingem jsme se setkali kdysi dávno myslím i na setkání s Matlikem (Matlik - nejsem si jistý, jestli je to bylo přesně takhle.), Tirhas a spol.

Gamlingů může být hromada, ale přišlo mi to vtipné.
Autorská citace #8
13.12.2020 18:59 - Ondra
Ahoj, jsem z okolí Ostravy, je mi 31 a občas dělám PJ pro kamarády, ale chtěl bych hrát aktivněji ale z okolí jsou spíš pro jednorázovky než kampaně. Sháním hráče pro DnD 5e. Nemám moc zkušeností, ale baví mě to velice a vyrábím předměty mapy atd :) Kdyžtak mi napište na fb Ondřej Bořivoj Bunczek
Autorská citace #9
4.1.2022 11:11 - Rarilmar
Zdarec, je mi 33 a rád bych našel nějakou skupinku, která by potřebovala jednoho hráče na DnD. Už je to sice drahně let, co jsem to hrál, ale účastnil jsem se několika velkých akcí, kde jsme hráli 4-5 dní v kuse a RPčko bylo i mezi lidmi z jednotlivých skupin, takže něco tam snad ještě bude :) Knížky k 5. edici doma mám na samostudium :D

Bydlištěm Český Těšín, ale klíďo si dojedu zahrát do okolí.

Díky moc za případné info :)
Autorská citace #10
4.8.2022 16:38 - Tulák
To já jsem z Ostravy, a taky bych si zahrál.
Ve svych 36ti letech mam uz 20 letou zkušenost s DrD, a od ročníku 2019 pravidelná účast na GameConu v turnaji o mistrovství DrD.
Momentalne jsem si pročetl pravidla DnD (základ) a rád bych si o tento systém rozšířil obzor ????
Pro případnou rychlejší komunikaci Messenger David Tulák Kubečka
Čest ????

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076083183288574 secREMOTE_IP: 44.204.164.147