Volná diskuze

Tom Urban
23.6.2019 09:56
Jak doma hraju (s dětmi) Fate...
Toto vlákno jsem založil, abych si rozhovorem s ostatními ujasnil pár otázek ohledně mých individuálních preferencí ve Fateu - nebo získal tipy na něco, na co bych sám nepřišel. (A nechce se mi už nadále plevelit jiné diskuzní vlákno.)

Upozorňuji, že jsem v RPG naprostý zelenáč* - a moje úvahy tedy mohou být značně bad practise zavádějící.

* když pominu stovky hodin svých soukromých teoretických úvah a čtení příruček - do června 2019 mám odehráno pouze 50 hodin reálných sezení ve Fate 4e (jako vypravěč doma s dětmi)... nemám žádný fyzický kontakt s českou RPG komunitou... a jsem absolutně oDrD nepolíbený a téměř absolutně DnD nepolíbený. Kromě Fate 4e jsem prakticky vyzkoušel pouze houserule modifikované rev.DrD II (pouhé 4 hodiny hraní jako vypravěč)... a kdysi dávno v roce 1999 Stín meče (10 hodin praktického hraní jako vypravěč).
Autorská citace #1
23.6.2019 10:04 - Tom Urban
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.18586707115173 secREMOTE_IP: 3.237.94.109