Diskuze

Log 1=0
15.12.2019 18:37
Testování JaD v Brně
Protože když jsem se před nedávnem ptal, kdo by měl zájem se zúčastnit testování JaD, ozvalo se dost lidí, tak přes svůj odpor k organizování čehokoli jsem založil hlasování, do kterého prosím všechny, co mají zájem, aby napsali své časové možnosti. Zatím zcela nezávazně, sám čekám, že se mi některá data uvolní a jiná zaplní. Takže se klidně hlaste i na termíny, kdy nemůžu já (pokud se někdo chopí vedení hry, tento dokument je mu samozřejmě rovněž k dispozici).

Až se objeví datum, na které se sejde dost "možných", tak se budeme domlouvat dál.

K programu:
V současnosti mám 1 koupené a jedno homebrew krátké dobrodružství, věřím že stihnutelné za večer, ale to nemám tak úplně v oku, do ledna snad přibudou další.
Vybíral/vymýšlel jsem spíše s ohledem na použití schopnosti a rollplaying, ale zas jsem nechtěl to ostatní úplně zazdít (v reálné hře to tak taky nebude).

Budu předpokládat, že všichni účastníci jsou natolik zkušení DnDčkáři, že si zvládnou připravit postavy na vysokém levelu. Povoleny jsou JaD subclassy, základní vybavení, vlastnosti základní množina nebo nákup za body. Ale to má asi ještě čas.

Ocením i informaci o tom, jak debilně to organizuji a co jsem měl udělat lépe (pokud to půjde, třeba i zjednám nápravu).
Autorská citace #21
12.1.2020 20:51 - Log 1=0
Nakonec si udělejte 14 level.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.16893911361694 secREMOTE_IP: 3.214.184.250