Čas pro hrdiny

Jerson
15.10.2009 17:16
Vedení hry
Komentáře k vedení kampaně Omegy a další (ne)související témata
14.11.2018 00:13 - Jerson
Myslím že ne, zeptám se.
14.11.2018 11:12 - Hugo
Log 1=0: Myslím, že máš bod! Je to trošku hraní stylem Hercula Poirota, ale...

ShadoWWW: Tady by to chtělo rozvést smysluplně co to je špatné vedení hry. Ono je trochu problé, že konkrétní vedení hry závisí na konkrétní skupině. Jestli se bavíme o situaci, kdy z jednoho modelu hraní přejdu na jiný skokem, tak to skutečně takhle být může. Proto jsem psal něco ve smyslu: nemyslím si, že by měl Jerson hráče do něčeho tlačit, když na ně bude házet různé situace.

Nejde o model - hráči se zasekli, tak je vykolejím. V situaci kdy to bude občas něco je to v klidu, ale tady už to na mne trochu působí stylem dláždění cesty (to co by následovalo), proto se vůči tomu stavím odmítavě.
14.11.2018 11:19 - Hugo
Ad přijmutí/nepřijmutí hráčské postavy: Tady s eobecně míjí základní koncept a základní devíza. Postava začíná jako civil (resp může být agentem nějaké rozvědky, policista atd.), ale nikdy nezačíná jako agent organizace. Přičemž to, že první "misi" - tedy kontakt s nějakým nestandardním nebo přímo supernaturálním fenoménem - přežije, je bráno jako procedění se sítem mezi zájmové osoby pro organizaci.

Hlavní je, že dokáže přežít a nějak se poprat s nestandardní situací. Další schopnosti jsou v podstatě bonus pro organizaci.

Samozřejmě se můžeme bavit o úrovni jak moc je takový setting pro hráče uvěřitelný, o úskalích atd. Ale nemá smysl se hádat ve stylu kozo-vozovém, tedy nepřijmutí a ignorování základních podmínek, pak se těžko můžeme dobrat k nějakému konsenzu a kompromisu.
14.11.2018 11:43 - sirien
Hugo: nějaký konkrétní důvod proč používáš pro adresování lidí underline a ne bold? Rychlým pohledem to je o dost míň přehledný.
14.11.2018 11:50 - Hugo
Asi proto, že bold používám pro zvýraznění kusu textu.
Dobře, zkusím s tím něco udělat.
17.11.2018 20:05 - Jerson
Ve čtvrtek jsem opět hrál, nicméně nevím zda to někoho zajímá z jiných důvodů než kritických.
17.11.2018 22:00 - Log 1=0
Mne by zajímaly ty detektivky. Četli?
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.18716096878052 secREMOTE_IP: 54.234.13.175