Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
12.7.2018 19:03 - sirien
"Stačí". To je přesně ten typ poznámky, co ITáci celého světa milujou. Sem si jistej že se Dukolm při čtení začne dost jízlivě ušklíbat :D

Jako nějak to určitě vymyslíme...
12.7.2018 19:20 - York
"Stačí" ve smyslu designu. Implementace může bejt triviální nebo taky ne, to těžko posoudíš bez zdrojáků ;)
19.7.2018 12:23 - Maelik
Mám problém. Nejde mi k článku vložit příloha s výjimkou obrázku k článku. Otravuju s tím jen proto, že mi bylo řečeno, že by s tím neměl být problém jakmile článek alespoň jednou uložím. Jsem na Win10, zkoušel jsem to přes Firefox i Edge (verzi se mi nepodařilo zjistit, nicméně dík automatickým updatům by to měly být ty nejnovější).
30.7.2018 17:37 - Maelik
Takhle..samozřejmě můžu dělat to co předtím a posílat materiály Gurneymu, neb Sirienovi k uploadu, ale pokud by to šlo, tak bych rád omezil spam na minimum..
30.7.2018 18:12 - sirien
Sorry, si psal první den GameConu :D

• článek musí být alespoň jednou uložený (aby existoval v DB a měl svoje ID)
  • dole pod článkem je dialog pro vložení přílohy
    • vyplň název - název zároveň slouží jako URL klíč přílohy (tj. "obrazek-2" pak budu volat přes URL typu "/data/9999/obrazek-2.jpg")
    • vyber přílohu; standardně to hledá obrázky, pro ostatní musíš přepnout v dialogu na All Files. Kostka příjimá obrázky v png, jpg, jpeg a gif, dokumenty v doc, docx, txt, a pdf, tabulky v xls a xlsx a archivy v zip, a rar - cokoliv jiného (.indd, .psd, .csv, .xml atd.) je nutné zabalit do ZIP nebo RAR.
    • klikni "odeslat přílohu"
  • "odeslat přílohu" i "uložit" obojí refreshne stránku, ale jen to první přidá přílohu (ale neuloží to změny), to druhé uloží změny v článku (ale nepřidá to přílohu). (Ano, je to udělatné... trochu hloupě, jde o mega-archaismus ještě z dob prapůvodní Kostky před víc jak 10 lety)
Nejčastější "chyba" co pamatuju je že místo "odeslat přílohu" kliká na to "uložit" popř. že zkoušíš přidat jinej soubor než je povolenej. Pokud by to dál nešlo tak asi budu potřebovat víc info (co konkrétně se snažíš přiložit, ke kterému článku, jak)
1.8.2018 06:22 - Naoki
D20 neumí posílat gify v SZ? :-(
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.24808311462402 secREMOTE_IP: 54.162.15.31