Kultura

bloodgarm
9.6.2011 12:51
DnD:Starter Set
Ahoj, potřebuji poradit, chtěl bych začít s DnD, ale nevím, jak začít.Co koupit, jakou verzi pravidel atp. Popříp. jestli stačí koupit Dungeons and Dragons Starter Set a jestli je v nejnovější verzi pravidel. A ještě jeden dotaz, je tu někde ucelený překlad pravidel ?Našel jsem jen takové "střípky" .
Díky :)
Autorská citace #1
9.6.2011 14:59 - alef0
Existoval slovenský preklad Príručky hráča v PDF, ale bez korekcií. Ako je to s českými, netuším, naposledy bol projekt prekladu v stave dokončenia niektorých kapitol, ale už dlhšie to stojí.

Ako začať poradia ostatní, kedysi stačilo kúpiť sadu Player's Handbook, Dungeon Master Guide a Monster Manual, ale teraz sa situácia zmenila s príchodom sady Essentials.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.2252368927002 secREMOTE_IP: 3.236.156.34