Kultura

Jarik
14.5.2020 18:42
Autorská citace #21
15.5.2020 14:48 - sirien
Pan Bača píše:
S těmi obrázky zajímavý tip, přišel jsem jen na křížové odkazy a odkazy na web.

Křížové odkazy jsou přes References, tohle se dělá normálně přes Hyperlink (obojí aktivuješ v úplně horní nabídce "Window"). Dělá se to úplně stejně, jako když tvoříš odkaz z kusu textu - jen to zaklikneš (označíš) a v panelu hyperlinku tomu přiřadíš URL. Při zapnutých obrysech objektů (ctrl+h) se Ti to instantně zvýrazní (taková přerušovaná čára okolo). Ve finálnim PDF to pak udělá normální on-click odkaz (i při běžnym tiskovym exportu, není třeba žádnej itneractive ani nic podobnýho).

ShadoWWW: Jakože změna oproti současnému "každej druhej"? :D

Gergon: V pohodě, naopak, ve skutečnosti si mě přivedl na myšlenku že vzhledem k tomu že z toho článku jsou odkázané i ty překlady bysme možná mohli změnit odkaz z boxu na main page aby vedl spíš na tenhle článek než na ten přehled překladů. Takové univerzálnější.
Autorská citace #22
15.5.2020 17:18 - Pan Bača
ok, funguje to.
Díky.
Autorská citace #23
19.5.2020 23:01 - prkno
Nevie niekto kde sa dá stiahnuť Ravnica pdf cz ?
Autorská citace #24
20.5.2020 05:33 - pilchowski
Prkno: jestli myslis Guildmasters Guide to Ravnica, tak nikde
Autorská citace #25
1.6.2020 10:12 - domx
V domácím překladu používáme pojem Žolva. Podobná fonetická záměna slabiky jako v originále (i když tam je to kvůli tortoise).
Autorská citace #26
19.8.2020 10:21 - Markus
Moje recenze na želváčký balíček!

Pokud jste to někdo hrát, ocením vaše postřehy a třeba i oponenturu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.059749126434326 secREMOTE_IP: 54.172.169.199