Pravidla

Korin
17.1.2005 14:01
Odhal misto vs. ukryj mysl
Mam dotaz pomuze me kouzlo ukryj mysl 8.lv proti odhaleni pomci kouzla odhal misto/Discern location 8.lv. Dik.
Autorská citace #1
17.1.2005 14:18 - Rytíř
Uf, takovýhle konkrétní vychytávky, vy mi dáváte teda.. :)) Podle popisu kouzla Odhal místo (Discern location) vysloveně píšou, že před tímto kouzlem neochrání nic vyjma Ukryj mysl a intervence samotného božstva. Takže odpověď zní, jaja, pomůže ;)
Autorská citace #2
17.1.2005 14:31 - Korin
No to prave v ceskem prekladu nemuzu nejak najit ;). Jinak dik za odpoved.
Autorská citace #3
17.1.2005 16:27 - Rytíř
Aha.. tak já to zkouknu a případně opravim. Taky je otázka, esli se nelišej 3e a 3.5e - já se koukal na 3.5e. No, zkontroluju to, taky dík za info.
Autorská citace #4
18.1.2005 09:31 - Rytíř
Hmm, tak fakt jo, popis tohoto kouzla se malinko liší v 3e a 3,5e - právě o tu poznámku ohledně kouzla Ukryj mysl. Takže finální odpověď je: ve 3e by proti tomuto kouzlu (Odhal místo) Ukryj mysl nepomohlo, v 3.5e naopak ano.
To je tak, když je člověk línej podívat se do obou edic najednou... :)
Autorská citace #5
18.1.2005 11:45 - Korin
Jeste jednou dik za snahu. Tak nejak jsem si to myslel po tve prvni odpovedi.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.40671706199646 secREMOTE_IP: 100.24.115.253