Pravidla

Malfin
20.4.2010 07:46
Kubulinkova 3,5e otázková smršť
Existuje nějaký manuál, který upravuje pravidla a možnosti pro povolání mnich/zloděj? Myšleno něco ve stylu ninja.
Hrajeme na Faerunu. Kensei pochází z dálného východu a nyní jsme v Hlubině. Chtěl by se stát tichým zabijákem. V Hlubině se určitě zdržíme hodně dlouho. Můžete mi poradit?
Autorská citace #21
1.1.2015 10:01 - Malfin
Vzpomínáte na nějaké oficiální dobrodružství pro 3,5e které stálo za to? Něco okolo 8. lvl. Snažím se vybrat něco pro naši družinu... Uvítal bych radu. Pokud zahloubáte...
Autorská citace #22
1.1.2015 10:21 - Vojtěch
Bohužel 3E jich moc neznám, ale můžete zkusit tohle. Má to slušné reference a je to pro 3.5. Jinak by se asi dalo najít něco v Dungeonech.

Jinak pro referenci by ti mohlo pomoci toto.
Autorská citace #23
1.1.2015 23:13 - Alwaern
A Family Affair (od N.Games) - používá 3.5, poté Tsar Rising a konečně rovněž What Evil Lurks od N.Games.

Link (dočasný) je zde,zde a zde.

AFA i WEL jsou povedené moduly (stejně jako většina věcí od N.Games, Tsar Rising jsem jenom četl.
Autorská citace #24
2.1.2015 11:13 - chrochta
3e dobrodružství Red hand of Doom prý dovede hráče z 6. úrovně na 12. úroveň. O co jde? V horách obnovil skurut polodrak Tiamatin kult, zrekrutoval armádu a chystá se do podhůří do údolí Elsir, aby drancoval a vytvořil říši. No, a postavy ho musí zastavit. Zahrnuje vraždu několika draků, diplomatickou misi ke kostějovi (vrátit jeho ukradené fylakterium), bitvu o město, diverzní operace mající oslabit hordu a zachránit co možná nejvíc lidí, a nakonec výpravu do svatyně zabít Nejvyššího drakopána.
Samozřejmě jsem nehrál, jen četl (a překládal) - ale vypadá to docela dobře.

Nebo můžeš zkusit Návrat do chrámu Živelného zla (překlad textu je na Kostce), klasiku nejklasičtější.
Autorská citace #25
5.1.2015 12:07 - Malfin
Díky za info i linky!!

O Red hand of Doom jsem četl a zrovna se na něj dívám trochu více. Vypadá to zajímavě.

Alwaern: Díky! O tomhle nevím, tak se na to musím podívat blíže. Díky za vstřícnost a linky!

EDIT: Rád bych se ještě podíval na něco, co se odehrává ve Waterdeepu. Krom podzemních věcí...
Autorská citace #26
5.1.2015 12:22 - Vojtěch
Kouknu do Waterdeep knihy. Možná tam pár lokací bude, ale pro 3.5 by možná bylo lepší ještě propátrat Living Realms, jestli tam nebudou nějaké scénáře.
Autorská citace #27
5.1.2015 12:45 - Malfin
Vojtěch: Netuším, co myslíš "Living Realms".
Autorská citace #28
5.1.2015 12:48 - Vojtěch
Zadej do googlu. Byl to systém organizovaného hraní v Realmsech a myslím, že by mohli mít archiv scénářů (odtud se bohužel nepodívám).
Autorská citace #29
5.1.2015 12:51 - Malfin
Už to prohlížím. A je tam toho mraky! Díky.
Autorská citace #30
16.4.2015 12:49 - Malfin
Někde tady byl článek s tvůrčími otázkami na tvorbu backgroundu postavy. Formou dotazníku nebo sadou otázek. Bylo to dlouhé a fajn. A nemohu to najít, vybavuje se to někomu, prosím?
Autorská citace #31
16.4.2015 13:12 - Gurney
Předpokládám že myslíš buď tento dlouhý dotazník nebo tento kratší (který mám osobně radši, dle mého jde rovnou po tom co je nejpodstatnější pro hráče i GMa...)
Autorská citace #32
16.4.2015 13:45 - Malfin
To je přesně ono!! Díky. Asi jsem to přehlédl a ani mi to nenašlo, když jsem zadal klíčová slova.
Autorská citace #33
16.4.2015 14:06 - Gurney
Pokud chceš něco vyhledávat slova přímo z článků a diskuzí, zadávají se ve až na stránce s vyhledáváním do okna nahoře, pokud hledáš pouze slova z nadpisů článků, pak stačí z kterékoli stránky do malého vyhledávacího okna vpravo nahoře (nebo případně na stránce s vyhledáváním do okna dole uprostřed - je to trochu divné, ale lidi to tak chtěli a někdy to fakt dává logičtější výsledky). Já si tipnul, že to bude Alnagův článek, tak jsem to měl snazší.
Autorská citace #34
3.10.2016 08:34 - Malfin
Potřeboval bych pomoc s vyhledáváním. Jsou někde ke stažení tyto dobrodružství pro 3 a 3,5e
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Dungeons_%26_Dragons_adventures

Nejlépe v jednom balíku, ale klidně i samostatně. Hledám a sem tam něco najdu, ale trvá to. Odkaz na nějaké "zaručené" stránky? Děkuji za pomoc.
Autorská citace #35
3.10.2016 09:15 - LokiB
Malfin: typicky jsou pro ty, kteří si to odmítají kupovat, nebo si dělají alternativní zásobu, dostupné v torrentových sítích kolekce. když si zadáš něco jako: torrent dungeons dragons collection
je tedy už poměrně dlouho, co jsem s torrenty přišel do styku ... imho je dneska obtížné najít věrohodný odkaz, který by nebyl jen reklaou/virem/...
ale bývaly takové, kde třeba v 12GB kolekci bylo skoro všechno, co pro danou platformu vyšlo
může to být taky zábava na půl dne, najít fungující torrent
Autorská citace #36
3.10.2016 22:27 - chrochta
Malfine, ta dobrodružství původně volně ke stažení mám. Heart of Nightfang Spire, Speaker in Dreams a Red Hand off Doom jsou tady na Kostce přeložené, stejně jako Return to the Temple of Elemental Evil (bez obrázků a mapek) a hromádka dobrodružství z různých příruček k Forgotten Realms. Expedition to the Ruins of Greyhawk (a nejsíš i pár dalších Expedition) mám kdysi dávno poctivě upirátěné, City of Spider Queen poctivě koupené jako pdf. Klidně zašlu mailem.
Autorská citace #37
9.8.2018 20:53 - Malfin
Před lety jsme dohráli Expedition to Castle Ravenloft. Rádi bychom se do Ravenloftu vrátili. Hrál jste někdo jiné oficiální dobrodružství z tohoto světa? Můžete doporučit?
Autorská citace #38
19.6.2019 19:06 - Malfin
Jak jste postupovali v případě léčby lykantropie? Pokud byla postava kousnuta. Do první proměny jí zbývá krátký čas, ale obyčejné remove curse mi přijde jednoduché a nevyužití potenciálu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087733030319214 secREMOTE_IP: 54.85.255.74