Pravidla

Autorská citace #1
27.3.2016 23:09 - Dukolm
Pěkná práce.
Autorská citace #2
28.3.2016 00:20 - ShadoWWW
Vypadá to opět skvěle. Jen jsem narazil na dvě drobnosti:
- str. 10: "vystihují vaší dříve-Základní postavu" má být "vystihují vaši dříve-Základní postavu"
- Jak je to PEČLIVÝ v Gotham Condensed - zkontroluj, že velké Č v tomto fontu má stejnou velikost jako velké C a není dělané z malého c (respektive že Č a č mají jinou velikost). Zdá se mi, že je tam chyba.
Autorská citace #3
28.3.2016 01:11 - sirien
ShadoWWW píše:
Jak je to PEČLIVÝ v Gotham Condensed - zkontroluj, že velké Č v tomto fontu má stejnou velikost jako velké C a není dělané z malého c (respektive že Č a č mají jinou velikost). Zdá se mi, že je tam chyba.

Zdá se Ti naprosto správně.

Tvořil sem si ho sám, tvořil sem si ho stejně, jako sem si dotvářel jiné fonty... a z nějakého naprosto mešuge důvodu to v Gotham Condensed-Bold prostě nefunguje. Nejen pro Č, ale pro žádnou kapitálku s háčkem Š, Ž, Ň... malá písmena s háčky fungují vpohodě)

Zkoušel sem .ttf, zkoušel sem .otf, zkoušel sem to smazat z Win fontů a reinstalovat (několikrát), zkoušel sem to písmeno vytvořit znovu, zkoušel sem ten font pře-exportovat, zkoušel sem upravit buňky tabulky (pointless, blbne to i mimo tabulku...) - nic, pořád blbě.

A ta nejvíc weird věc, v samotném InD se to zobrazuje naprosto správně - stejně jako se to naprosto správně zobrazuje ve Wordu. Zbastlí se to někde během exportu, ale zabohy nemůžu přijít na to kde a proč.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074368000030518 secREMOTE_IP: 54.221.159.188