Pravidla

Autorská citace #41
25.11.2020 22:01 - Aegnor
Asi nejlepší je dohodnout se s exim na základě tohohle článku. Ve stručnosti - dohodneš se s autorem sazby na formátu, ve kterém mu dodáš přeložený text. Nemusíš umět tvořit grafiku, stačí přeložit text.
Autorská citace #42
26.11.2020 08:43 - exi
Smoldar to není problém. Napiš mi SZ a já ti řeknu nějaký základní věci a dám ti přístup k překladatelskýmu klíči, aby to bylo jednotně.
Autorská citace #43
29.11.2020 08:49 - smoldar
Tak jsme včera hráli a dohráli Nebožtíkův Dupák :) Začátek byl super, jeden z vyšetřovatelů omdlel, když se na něj rozprskl mozek a další dva se v taxíku hnaly za mafianama, kteří po jich palili thompsnem. Hráči pak ignorovali vyšetřování a šli rovnou na pohřeb, po něm odchytli trumpestistu, přemluvili ho ať už na ní nehraje a domluvily si s ním schůzku další den. Zbytek dne dost tápali, skusili prošetřit nějaké stopy, ale kostky jim moc nepřály, to bylo trochu frustrující. Další den byli svědky únosu a po výborně napsané scéně ve skladu a útěku trumpetisty, dva vyšetřovatelé naběhli s molotovem na mafiany, proběhla přestřelka, při které zabily bosse a pak utekly na pokraji smrti a oba dva vyšetřovatelé s vážnými zraněními a 1 životem :) třetí vyšetřovatel sledoval trumpestistu a před tím než se dostal ke hřbitovu ho spacifikoval a vzal mu trubku, takže neproběhla finální scéna, což mě celkem mrzí, chtěl jsem zažít jak si budou házet K20 na ztrátu pricetnosti :D Scénář byl zábavný, spíš než cthulhu to bylo mafiánské fantasy, hráče to bavilo. Na Hraně Temnoty bylo ale mnohem lepší, víc cthulhu což mám moc rád. Další scénář zvolím zase nějaký klasický horror. Díky eximu za překlad :)
Edit: nikdo z hráčů nehrál za černocha, což jim zkomplikoval některá důležitá setkání
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.21364712715149 secREMOTE_IP: 3.239.51.78