Pravidla

Ormrin
31.7.2023 23:26
Nová TTRPG ode mne (AJ)
EDIT (původní příspěvek byl AJ)...: Ahoj! Tady je nová TTRPG ode mne (AJ), ve které jsou hrdiny umělé inteligence (i v robotech) a bytosti funkční i bez těl (můžete hrát i za Cthulhu)...: http://duchovni.mysteria.cz/being-AI.pdf

Případné změny závisí na vašich komentářích.
Autorská citace #1
4.8.2023 09:17 - cyrasil
No offense, ale trochu bys mel zapracovat na marketingu. Ten uvodni post vypada jak od bota (a uprimne si nejsem jisty ze prave botovi nepisu) a na linky tudiz radsi ani neklikam.
Autorská citace #2
15.8.2023 16:03 - Ormrin
OK, napíši to hezky česky. Avšak jsem rád, že se mi původně povedl post jako od AI, když prezentuji TTRPG hlavně o AI ;).
Autorská citace #3
16.8.2023 21:06 - RoVan
Hele úplně přesně jak píše cyrasil plus teda... Nezlob se na mě, ale ten text je...
Vypadá to spíš jako poznámky co sis sepsal pro sebe, ale pro cizího čitatele je to nesrozumitelné.
Navíc asi sice neumím ani nevyžaduji sazbu jako dělají místní lidi třeba pro 5e příručky, ale v současné formě je to nečitelné.

(Zapracuj na zvýrazněných věcech a můžeme se bavit o konkrétní zpětné vazbě, jestli o ní stojíš.)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.053887128829956 secREMOTE_IP: 18.116.13.113