Produkty

PetrH
18.9.2014 09:48
Kouzlem a mečem

minimalistická hra podporující oldschool. Zahrajete si ji ve vlaku, ve škole, na chatě, v herně... Vhodná jak pro one shoot, tak kampaň.
Licenčně vychází z DungeonSquad. V zahraničí existuje vícero rozšíření, v Čechách a na Slovensku se vyskytují dvě. Moje a od Skewa. Každá jde trošku jiným směrem.
Můj Kouzlem a mečem mikroblog
Rozšíření PH
Rozšíření Skew
Interaktivni denník postavy

Stojíte o novou přepracovanou verzi?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
ano - zcela přepracovatkladné body0
ano - zapracovat některé prvky z rozšířeníkladné body8
vyhovuje mi jak jekladné body1
asi ne, stejně to nikdo nebude hrátkladné body0
nevímkladné body2
Autorská citace #41
7.4.2015 14:54 - Shako
Dukolm píše:
mi jen přijde jako permutace na kX a Yž,


Bestiář takový je, ale kouzla měla několik různých nápadů/mechanik fungování kX na efekty nejen převod dmg/heal Yž.
Autorská citace #42
7.4.2015 18:25 - Dukolm
Shako, nohsled píše:
Bestiář takový je, ale kouzla měla několik různých nápadů/mechanik fungování kX na efekty nejen převod dmg/heal Yž.

uznávám, ale kouzla jsem tak často nepotřeboval. Myslím že z obsahu by měli přidat radši info jak hrát a jak to vytvářet nějak uceleně.
Autorská citace #43
7.4.2015 22:16 - Skaven
Díky za cenný feedback! Postupně sbírám materiály na reedici, táhne se to, za což se omlouvám - bohužel mám trable v osobním i pracovním životě a nic teď nestíhám tak jak bych potřeboval. S tím souvisí i to, že se méně pohybuju mezi hráči a tak se ke mě zpětná vazba dostává jen pomalu a ve střípkách.

Zatím mohu přislíbit, že nová verze bude mít opravdovou sazbu, novou krabičku s novým designem (tentokrát laděno do bílé), nové dobrodružství a nové kouzla. A taky nové kostky :)

Zvažuji spousty možných pravidlových rozšíření a nových komponentů, ale chci, aby hra byla stále minimalistická, takže budu muset pečlivě vážit co do reedice zařadit a jakým způsobem.
Ve hře je také varianta sešitku s "pravidly pro pokročilé", který by představoval nové kouzla, schopnosti apod. Tím by novinky byly zajímavé i pro vlastníky černé krabičky a nemuseli by si pořizovat celou bílou krabičku...

Každopádně díky všem, kdo KaM hrají a kdo jej vylepšují (doplňky od PetraH a Skewa jsou pro mě skvělou inspirací!).
Autorská citace #44
10.4.2015 08:41 - PetrH
Svyho cadu jsem mel dva napady, jeden jsem zrealizoval- hral jsem KaM jako deskovku v podzemi s deckama z hokeje. Bylo to zjednodusene, ale zajimave:) nekdy se donutim to zverejnit k testu zde
A druhy ten porad nosim v hlave a souvisi s tim prvnim: predtistene kulisy, ruzne zdni, chodby apod. (Nic originalniho) pro smadnejsi bitveni apod
Autorská citace #45
13.2.2016 14:16 - PetrH
tak nám zase utekl čas, prý se připravuje nějaký upgrade, ale informací moc není :) každopádně mám za sebou kratší cyklus 6 sezení kdy jsem zneužil jeden z "hexů" z Drakkaru 53. Mimochodem, kdyby někdo toužil po KaM v pdf, tak jej mám:) A což vy, kdo ještě hraje v KaM?
Autorská citace #46
16.2.2016 15:27 - Tarfill
PetřeH,
já bych měl zájem o pdf verzi KaM.
Byl bys té dobroty a mohl mi to poslat?
Do PM Ti můžu napsat mailovou adresu... ;-)
Autorská citace #47
16.2.2016 17:13 - PetrH
Hod emailem na hrdlickapetr81@gmail.com zaslu
Autorská citace #48
17.2.2016 19:19 - PetrH
děcka nečekal jsme takový zájem... 12 kusů. Skavene, kdy bude ta nová verze. je tu poptávka :)
Autorská citace #49
17.2.2016 21:16 - Dukolm
No tak v době chytrých telefonů kam v pdf, kostky už v telefonu mám, a ještě něco na deník a hra na cesty jak dělaná :-D. Možná i zajímavá cílovka.
Autorská citace #50
17.2.2016 21:20 - PetrH
no na deni, jsme kdysi mel appku do pc, zkusim se zamyslet, zda by to neslo v podobne nejakeho interaktivniho pdf...
Autorská citace #51
19.2.2016 09:18 - PetrH
interaktivni denik v podobe pdf formu, pro uziti ve smartfounu (Diky Dukolme za inspiraci) zde
edit: musite downloadnout k sobe, google jej neumi ukazat v nahledu jako form :/
Autorská citace #52
19.2.2016 12:45 - Jarik
PetrH
Perfektní. Škoda, ze nefungují životy a zlataky:-)
Autorská citace #53
19.2.2016 13:03 - PetrH
Jarik píše:
Perfektní. Škoda, ze nefungují životy a zlataky:-)
tvl. mam blbost prehlidl jsme kolecka:D vecer to prozenu generatorem formu a upravim. omlouvam se:(
Autorská citace #54
19.2.2016 13:06 - ShadoWWW
Díky, toto se hodí!
Autorská citace #55
19.2.2016 14:09 - PetrH
tak upraveno, jiz by mely byt i zlataky a zivoty.
Autorská citace #56
25.2.2016 20:15 - MacaCZ
Ahoj,
nemáte někdo nějaká dobrodružství k této hře? Něco pro začátečníky, chtěli bychom tuhle hru vyzkoušet, vlastně s touhle ani se žádnou další podobnou hrou nemáme zkušenosti - nějaká pomoc? :)
Díky
Autorská citace #57
25.2.2016 20:56 - ShadoWWW
Několik ukázkových dobrodružství je přímo součástí krabičky, ve které se hra dodává.
Autorská citace #58
25.2.2016 21:17 - .-.
a která se nedá sehnat.
Autorská citace #59
25.2.2016 21:34 - PetrH
v puvoddni krabicce bylo male tazeni na 3 pribehy. konverze par dobrodruzstvi se da udelat celkem snadno... pokud Skaven (majitel prav dovoli) da se udelat dobrozdruzstvi scan. pripadne vybrat z tohoto http://www.freewebs.com/skathrosds/dsadventures.htm
Autorská citace #60
26.2.2016 09:34 - PetrH
Nebo ti mužů na začátek udělat konverzi něčeho, pokud mas vybrane

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078766107559204 secREMOTE_IP: 34.203.221.104